15 простих способів підтримувати англійську мову влітку

15 prostykh sposobov podderzhivat anglijjskijj yazyk letom 55 15 простих способів підтримувати англійську мову влітку

Кожен вивчає англійську мову знає, що його потрібно постійно підтримувати. Але у нас не завжди є можливість приділяти заняттям мовою досить багато часу.

Особливо гостро це відчувається влітку, в період відпусток і відпочинку.

Але, звичайно, ніхто не хоче втрачати всі набуті знання та навички і заново починати своє навчання після перерви.

Що ж робити?

У статті я розповім вам про 15 простих способів, які допоможуть вам підтримувати свій англійську мову, навіть якщо у вас зовсім мало часу.

Чому важливо підтримувати англійську мову?

15 prostykh sposobov podderzhivat anglijjskijj yazyk letom 56 15 простих способів підтримувати англійську мову влітку

Дуже часто людина, досягнувши певного рівня англійської мови, вирішує зробити перерву в навчанні. Проте перерви можуть погано позначитися на вашому рівні знань і на придбаних навичках.

Мова забувається набагато швидше, ніж запам’ятовується. Причому чим нижче ваш рівень знань, тим швидше ви можете втратити набуті навички.

Погодьтеся, дуже прикро забути все, в що було вкладено стільки сил, часу і грошей.

Але вихід є.

Вам не обов’язково виділяти цілу годину на заняття англійською, ви можете це робити в перервах між справами. Наприклад, поки їдете на роботу, готуєте їжу, ходите по магазинах і т. д.

А якщо ви візьмете в звичку робити на англійській те, що ви робили російською, то вам взагалі не доведеться шукати час на окремі заняття мовою.

Давайте розглянемо як.

15 простих способів підтримувати англійська мова

15 prostykh sposobov podderzhivat anglijjskijj yazyk letom 57 15 простих способів підтримувати англійську мову влітку

1. Дивитися відео на youtube англійською мовою

На youtube зібрані мільйони відео як професійних, так і розважальних. Ви можете вибрати те, що цікаво саме вам і підписатися на цікавий вам канал.

Наприклад, якщо ви захоплюєтеся здоровим харчуванням, підпишіться на блогера, який розповідає про те, як харчуватися правильно, і показує приготування корисних страв.

Якщо ви любите подорожувати, підпишіться на блогера-мандрівника, що знімає відео про незвичайних місцях, в яких він побував.

Ви захоплюєтеся дизайном? Знайдіть канал, на якому розповідають, як оформити свою квартиру або як робити круті речі для інтер’єру своїми руками і т. д.

2. Слухати подкасти

Подкасти – невеликі аудіо файли на різні теми. Ви можете слухати їх поки добираєтеся на роботу і назад.

Причому ви можете вибрати ті подкасти, які цікаві саме вам: спорт, виховання дітей, мистецтво і т. д. Це допоможе не тільки підтримувати мову, але і отримати цікаві вам знання.

Сайт в тему: Learnenglish.british council

3. Дивитися серіали

Якщо ви дивитеся серіали, дивіться їх в оригіналі англійською мовою. Це буде тренувати ваш навик, до того ж вам не доведеться чекати, поки вийшла серію переведуть на російську мову.

Сайт в тему: Ororo.tv

4. Дивіться англомовне телебачення

Замість того, щоб дивитися телевізор російською мовою, робіть це англійською. Вибирайте те, що цікаво вам: новини, передачі про природу, подорожі, моду і т. д.

5. Слухайте радіо англійською мовою

Можете включати англомовне радіо, поки збираєтеся на роботу вранці. Головне звертайте увагу на те, що говорять радіоведучі. Якщо ви будете включати його заради “фону”, то користі не буде.

Сайт в тему: Bbc.co

6. Пишіть списки англійською мовою

Майже кожен з нас пише списки. Це може бути список справ англійською, список покупок або план підготовки до дня народження.

Все це ви можете робити на англійській мові.

7. Виконуйте невеликі вправи

Наприклад, ви можете знайти такі вправи у нас в блозі. Це 5-6 пропозицій, спрямованих на певну тему, які необхідно перевести. При цьому ми обов’язково перевіримо і напишемо ваші помилки.

8. Шукайте інформацію англійською мовою

Всі ми шукаємо інформацію в інтернеті, будь то відгуки про готелі або новий рецепт. Коли ви шукайте щось в пошуковику, привчіть себе робити це англійською мовою.

Майже 80% інформації пишеться англійською мовою, тому якщо ви не можете знайти що-небудь на російській мові, то спробуйте пошукати англійською. Ви обов’язково знайдете потрібну інформацію.

9. Підпишіться на навчальну розсилку

Вивчайте нові слова і розмовні вирази, підтягуйте граматику та дізнавайтесь поради з вивчення мови з цікавою розсилку. В цьому випадку вам не доведеться витрачати свій час на пошук в інтернеті вправ і цікавих статей. Вам потрібно лише відкрити лист і прочитати.

Розсилки зазвичай приходять з певною періодичністю, так що отримувати інформацію ви будете регулярно.

На нашу розсилку, ви можете підписатися під статтею.

10. Читайте статті на англійській мові

Ви можете читати нову інформацію, относящеюся до вашої сфери діяльності. Читаючи статті з маркетингу, освіті, сфері IT і т. д. ви зможете не тільки підтримувати мову, але і дізнаватися про новинки і бути першим у вашій області діяльності.

Якщо для вашої роботи немає корисної інформації англійською мовою, читайте розважальні статті про моду, домашніх тварин, кіно і т. д.

11. Підпишіться на твіттер/instagram цікавого вам людини

Наприклад, це може бути instagram мандрівника, выкладывающего фотографії і невеликі описи цікавих місць англійською мовою. Або твіттер англомовного актора/співака, який вам подобається.

12. Грайте в ігри на англійській мові

Якщо ви граєте в ігри, то напевно знаєте, що більшість з них англійською мовою. Ви можете поєднати приємне з корисним, грати і читати діалоги з ігор на англійській мові або завантажити собі гру за тренуванні слів в телефон. Також ви можете тренувати навичка письма, спілкуючись з гравцями в загальних чатах.

13. Розмовляйте самі з собою

Це ефективний спосіб, про який знають лише деякі, хоча він дуже простий!

Адже не завжди є поруч людина, з якою можна поговорити англійською мовою. Тому людям важко тренувати навички «говоріння».

Ви можете тренувати його самі. Наприклад, розповідайте англійською мовою самі собі перед сном, як пройшов ваш день.

14. Відвідуйте розмовні клуби

У розмовних клубах ви не тільки потренуєте мова, але і знайдете друзів-однодумців і весело проведете час.

Наприклад, у нас є спеціальна літня програма Summer Talk – розмовні тренування у форматі вільного спілкування, обговорення фільмів і дискусій на різні теми англійською мовою. Приділяючи всього 4 години в тиждень, ви зможете, не відкладаючи річних планів, не тільки зберегти досягнутий рівень, але і поліпшити вас розмовний навик.

15. Думайте англійською мовою

Наприклад, поки їдете на роботу, подумки опишіть людей поруч з вами: як вони виглядають, у що одягнені, чим займаються. Описуйте вулиці, по яким ви йдете. Таким чином, ви будете привчати себе думати англійською мовою.

Отже, щоб підтримувати свою англійську, вам необов’язково витрачати на це багато часу. Потрібно просто вписати англійську мову в повсякденне життя або виділити трохи часу на тренування. Почніть робити це прямо зараз, виберіть будь-який спосіб і потренуйте ваш англійську!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн