29 причин вивчити англійську мову | Курси англійської Speak Easy

29 prichin vyuchit anglijjskijj yazyk | kursy anglijjskogo easy speak 39 29 причин вивчити англійську мову | Курси англійської Speak Easy

Вважається, що зараз кожна освічена людина повинна знати англійську мову. Але у багатьох людей не вистачає часу і бажання, щоб почати вивчати його.

У цій статті ми розглянемо 29 мотивуючих причин, чому вам варто знати англійську мову. І це не просто слова. Ми покажемо реальні історії успіхів наших студентів.

Володіння англійською мовою зможе покращити і полегшити вам життя в різних сферах. Як? Давайте подивимося.

Англійська для роботи і професійного росту

Однією з основних причин вивчення англійської – можливість застосувати свої знання в робочій сфері. Знання англійської та вміння використовувати його допоможуть вам:

1. Отримати більш високооплачувану роботу.

Зараз при пошуку роботи майже в кожній цікавою вакансії вказується вимога – володіння англійською мовою. Знаючи мову, ви зможете влаштуватися в міжнародну компанію, де рівень заробітної плати вище + є різні додаткові опції (спорт зал, страховка, відрядження).

Як англійська змінив життя Ольги?

Як Євгенія отримала роботу в міжнародній компанії?

2. Читати спеціальну літературу.

Кожному професіоналу дуже важливо бути в курсі останніх тенденцій в своїй сфері. На жаль, у багатьох областях російські джерела набагато поступаються закордонним. Сьогодні 85% всіх наукових робіт публікуються спочатку англійською мовою. Знаючи мову, ви зможете читати книги, статті та блоги іноземних авторів, які поки ще не перевели на російську мову, а, можливо, і не переведуть.

3. Знайти партнерів та постачальників на міжнародних виставках.

На міжнародних виставках всі розмовляють англійською, незважаючи на те, що учасники приїжджають з різних країн світу. Саме на таких заходах укладаються контракти і знаходяться нові партнери.

Як Ганна почала працювати з іноземними постачальниками?

4. Брати участь у міжнародних конференціях і тренінгах.

Конференції та тренінги проводяться в багатьох областях: медицина, програмування, юриспруденція, маркетинг, продаж і т. д. Знаючи мову, ви зможете взяти участь у них і отримати багато корисної інформації, яку використовуєте в роботі.

Наприклад, до нас на курси Speak Easy дуже часто приходять люди з метою вивчити мову саме з цієї причини.

5. Користуватися іноземними сайтами.

Ви можете знайти дуже багато корисної інформації в інтернеті англійською мовою. Нові тенденції, актуальні кейси, дослідження з’являються щодня. Дуже корисно для фахівців, які намагаються застосувати нові технології в своїй роботі.

Читайте також:  Присвійні займенники в англійській мові: таблиця і приклади

6. Проводити переговори з партнерами самостійно.

Англійська необхідний у міжнародному бізнесі, так як всі переговори ведуться саме на ньому. Знаючи мову, вам буде легко налагодити контакти з партнерами, адже особистий контакт завжди набагато приємніше, ніж спілкування через третю особу.

7. Їздити у відрядження в інші країни.

Звичайно, всім хочеться поєднувати приємне з корисним: працювати і при цьому мати можливість подивитися різні країни. Вибираючи між декількома співробітниками, начальство зробить вибір на користь працівника, вільно володіла мовою.

Англійська для подорожей

29 prichin vyuchit anglijjskijj yazyk | kursy anglijjskogo easy speak 40 29 причин вивчити англійську мову | Курси англійської Speak Easy

Всі люди обожнюють подорожувати! Що може бути краще, ніж відкривати для себе нові країни? Які ж переваги мандрівникам може дати володіння англійською? Знаючи мову, ви зможете:

8. Подорожувати самостійно

Вам не потрібно переплачувати турфірмам. Ви самі зможете легко купити квитки, забронювати готель і відправитися в подорож. Це особливо актуально, коли вам подобається подорожувати по містах, а не сидіти на одному місці. Ви самі зможете вирішити, на скільки днів та в якому місті вам варто зупинитися.

Як Лана тепер планує подорожі?

9. Ви завжди зможете владнати проблеми з готелем.

Якщо ви оплачували кімнату з видом на море, а вас заселили з видом на стіну сусіднього будинку, ви завжди зможете владнати цю проблему з допомогою знання мови. Також знання мови стане у нагоді, якщо вам потрібні додаткові послуги готелю або що-небудь у ваших апартаментах не працює.

10. Не переплачувати за готелі.

Зараз дуже багато ресурсів, що дозволяють списатися з людиною в будь-якій точці світу і заздалегідь зняти житло, яке буде, природно, дешевше номера в готелі. Також багато людей готові прихистити мандрівників абсолютно безкоштовно. Для цього теж є спеціальні сайти. Реєстрація та спілкування на них, звичайно ж, проходить англійською мовою.

11. Читати відгуки про готелі/ресторани.

Плануючи подорож, всі люди вивчають відгуки про готелі, містах і т. д. Багато їх них в основному написані англійською мовою, особливо про місця, куди мало їздять наші співвітчизники. Зі знанням мови ви легко зрозумієте, чи варто бронювати кімнату в готелі чи ні.

12. Читати етикетки і купувати те, що вам потрібно.

Потрібно купити крем для засмаги або сік? Без проблем. Знаючи англійську, ви не будете півгодини стояти перед вітриною, орієнтуючись по картинках на етикетках.

Читайте також:  Закінчення-ing в граматиці англійської мови

13. Зможете торгуватися.

Багато продавців, особливо на ринках, згодні зробити вам істотну знижку, варто тільки попросити їх. Якщо ви будете говорити англійською, у них не буде шансу послатися на те, що вони вас не розуміють.

14. Дізнатися про культуру та традиції від місцевих жителів, а не гідів.

Хочете перейнятися культурою місцевих жителів? Хто як не вони зможуть підказати вам, куди варто сходити і що подивитися, щоб краще зрозуміти про їх традиціях і цінностях? Вам достатньо лише запитати.

15. Самостійно відвідувати музеї.

Гуляючи по місту і наткнувшись на цікавий музей, ви зможете самі придбати квиток, не переплачуючи за російськомовного гіда. Тим більше не у всіх музеях вони є. Адже зазвичай всі екскурсії в музеї проводяться англійською мовою.

16. Орієнтуватися на місцевості.

Ви не будете боятися заблукати, відправившись на прогулянку. Знаючи мову, ви завжди зможете запитати дорогу або прочитати покажчики.

17. Взяти машину напрокат і не бути обдуреним.

Ви зможете прочитати договір і упевнитися, що вам підходять всі умови, прописані там. Інакше ви можете орендувати автомобіль практично без бензину, за який доведеться доплачувати окремо.

18. Заводити друзів у різних країнах.

Вільно розмовляючи англійською, ви будете знайомитися і спілкуватися з багатьма цікавими людьми. Набагато цікавіше розмовляти з вашими новими знайомими, а не спілкуватися жестами.

19. Можливість отримувати знижки та подарунки.

Дружелюбно спілкуючись з обслуговуючим персоналом у готелях, у вас завжди є шанс отримати знижку або подарунок. Природно, майже в кожній країні персонал готелів, ресторанів і розважальних закладів говорить англійською мовою.

Англійська для життя

29 prichin vyuchit anglijjskijj yazyk | kursy anglijjskogo easy speak 41 29 причин вивчити англійську мову | Курси англійської Speak Easy

А що, якщо вам не потрібен англійську на роботі і в подорожах? У цьому випадку ви можете отримати наступні переваги у повсякденному житті! Знаючи англійську, ви зможете:

20. Отримати міжнародне освіту

Багато закордонні університети з радістю приймають на навчання людей з інших країн. Причому є як платні, так і безкоштовні навчальні заклади. Володіючи мовою, ви можете вступити і отримати якісну освіту, які буде цінуватися і в Росії, і за кордоном.

Як Рената поїхала вчитися в Японії?

21. Виїхати жити за кордон

Читайте також:  Міжнародні іспити з англійської мови: як отримати сертифікат на знання

Є люди, які дуже хочуть жити в теплих країнах, але через незнання англійської, вони ніяк не можуть цього зробити. Вивчивши мову, ви зможете здійснити вашу мрію!

Як Марія поїхала жити на Балі?

22. Знайти свою любов.

Багато дівчат мріють познайомитися з іноземцем і виїхати жити за кордон. Зі знанням англійської мови це зробити набагато простіше. Зазвичай в цих випадках використовують іноземні сайти знайомств, де можна знайти свою другу половинку.

23. Дивитися фільми в оригіналі і розуміти гумор.

Вам не завжди може попастися вдалий переклад. Уникнути вольності перекладачів можна тільки одним способом – дивитися фільми і серіали в оригіналі.

24. Не потрібно чекати, поки переведуть серію вашого улюбленого серіалу/фільму.

Іноді проходить чимала кількість часу між виходом серіалу/фільму в англійській версії і переведення його на російську. Навіщо чекати, якщо можна дивитися в оригіналі?

25. Співати улюблені пісні і розуміти, що ви співаєте.

Розуміти сенс пісень дуже цінно для людей обожнюють англійські пісні і мають англомовних кумирів.

26. Грати в ігри і користуватися додатками англійською.

У вас бували ситуації, коли ви скачували гру/додаток і розчаровано видаляли тільки тому, що в ній не було можливості перейти на російську мову? Знаючи англійську, ви зможете користуватися будь-якими додатками, які вам подобаються.

27. Дивитися новини англомовних країн.

Якщо ви цікавитеся політикою та подіями, які відбуваються в світі, ви будете отримувати інформацію від першоджерел.

28. Користуватися програмами англійською.

Багато професійні програми не мають російської мови. Наприклад, деякі програми для монтажу відео/аудіо повністю англійською мовою. Знаючи мову, ви зможете використовувати програму відразу після установки.

29. Купувати товари в зарубіжних інтернет магазинах

Деякі товари ви можете придбати в Росії, а деякі товари лише закордоном. Також багато товари за кордоном коштують дешевше. Знаючи мову, ви зможете замовити їх з доставкою.

Наостанок хочу навести вам кілька фактів:

  • Англійська мова є рідною мовою 500 млн. людей в 12 країнах світу.
  • Сьогодні в світі існує приблизно 1,5 млрд. людей, що говорять англійською мовою.
  • На думку дослідників, кожен п’ятий людина може розмовляти англійською, на різних рівнях володіння.

Сподіваюся ця стаття стане відмінною мотивацією для вас, щоб почати вивчати англійську.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: