5 помилок новачків, які розтягують навчання англійської на роки

5 oshibok novichkov, kotorye rastyagivayut obuchenie anglijjskomu na gody 56 5 помилок новачків, які розтягують навчання англійської на роки

Коли ви вирішуєте вивчати англійську мову, ви потрапляєте в нову, невідому вам область. Ви не знаєте, з чого почати і як правильно організувати своє навчання.

Тому ви робите помилки і навіть не здогадуєтесь про це. Звичайно, вони негативно впливають на результат вашого навчання.

Щоб цього не сталося, я хочу розповісти вам про 5-ти помилки, які роблять практично всі, хто тільки починає вивчати англійську.

Уникнувши їх, ви зможете направити своє навчання в правильне русло з самого початку і вивчити мову набагато швидше.

Помилка № 1: Відкладаємо наше навчання

5 oshibok novichkov, kotorye rastyagivayut obuchenie anglijjskomu na gody 57 5 помилок новачків, які розтягують навчання англійської на роки

Коли ми вирішуємо робити щось нове, то найважче – це почати.

Наш організм не хоче виходити із зони комфорту і «бореться» з усіма новими починаннями. Тому в нашій голові виникають думки: «Почну з понеділка, з вересня, і т. д. Зараз не найкращий час. У мене немає часу».

Але правда полягає в тому, що через тиждень/місяць/рік у вас не стане більше часу, так як виникнуть інші справи. Тому «відповідний час» може не настати ніколи.

Рішення:

Якщо ви вирішили, що вам потрібна англійська мова, то найкращий час – тут і зараз. Як тільки ви вирішили, що вам потрібно вчити англійську мову, приступайте до цього негайно. Не відкладайте своє навчання на нескінченні понеділки.

Почніть з чогось простого, пограйте в гру англійською, розберіть улюблену пісню і т. д. Головне – почати.

Читайте також:  Як перетворити вивчення англійської в звичку?

Чим швидше ви почнете займатися, тим швидше отримаєте перші результати і зможете використовувати англійську мову для своїх цілей.

Стаття в тему: 6 кроків, як мотивувати себе на вивчення англійської мови

Помилка № 2: Не ставимо мету і терміни навчання

Коли у нас немає мети, ми не знаємо, куди ми рухаємося. Якщо ви не знаєте, навіщо вам англійську мову, то ваше навчання розтягнеться на роки, так як у вас не буде мотивації.

До того ж від вашої мети залежить термін вивчення. Тому ви повинні чітко розуміти, де саме ви будете застосовувати англійську мову.

Рішення:

Поставте чітку мету, для чого вам потрібна англійська мова. Відповідно до цієї мети, визначте терміни вивчення мови.

Якщо ви займаєтеся самостійно, розподіліть свою програму навчання на певні строки. Наприклад, за тиждень ви повинні пройти дієслово to be в теперішньому часі і вивчити 60 нових слів.

Дотримуйтеся цих термінів. Так ви зможете контролювати процес навчання і не розтягувати його.

Увага: Вчіть англійську мову довгий час, але не можете говорити? Приходьте на безкоштовний урок і дізнайтеся, як наші студенти починають говорити за 1 місяць занять за методом ESL.

Помилка № 3: Не займаємося регулярно

Уявіть, що ви вирішили ходити в спортзал. Але замість регулярних тренувань, ви відвідуєте зал тоді, коли вам захочеться. Ви позаймалися тиждень, потім зробили перерву, потім знову почали займатися. Чи ви отримаєте результат?

Ні!

Після перерви вам доведеться починати свої заняття практично з самого початку, так як ваші м’язи отвыкнут від фізичних навантажень.

Крім перерв, результат також залежить і від інтенсивності занять.

Багато вважають, що заняття англійською 2 рази в тиждень принесуть їм результат. Вони не готові витрачати більше часу із-за своєї зайнятості.

Читайте також:  Відео шпаргалка від Dayton з Native English School

Однак такі заняття не дуже ефективні. Ви будете забувати частина пройденого матеріалу до наступного уроку, тому дуже багато часу у вас буде йти на повторення.

В результаті ви витратите набагато більше часу на навчання, ніж могли б, якщо займалися 3-4 рази в тиждень.

Рішення:

Займайтеся англійською мовою регулярно, краще всього робити це кожен день. Наприклад, ви ходите на заняття 3 рази на тиждень, а в перервах робите домашню роботу.

Якщо ви займаєтеся самостійно, відразу складіть розклад, якого будете дотримуватися, не пропускайте і не відкладайте свої заняття.

Не робіть великих перерв у навчанні, так як після них вам доведеться відновлювати свій англійська практично з нуля. Особливо, якщо у вас початковий рівень.

Помилка № 4: Починаємо займатися за методикою неефективною

5 oshibok novichkov, kotorye rastyagivayut obuchenie anglijjskomu na gody 58 5 помилок новачків, які розтягують навчання англійської на роки

Цю помилку роблять 95% тих, хто вивчає англійську мову. Тому так багато людей вчать англійську мову більше 10 років, але так і не можуть говорити на ньому.

Ми звикли вивчати англійську мову по «класичній» методикою, де основна частина занять відводиться вивченню правил.

Однак ми вчимо англійську мову, щоб говорити на ньому, а не переказувати правила.

Тому, займаючись за класичною методикою, ви отримуєте тільки теоретичні знання, але не вырабатываете навик. З-за цього ви не можете використовувати англійську мову в життя.

Рішення:

Щоб навчитися говорити, вам потрібно говорити.

Ваші заняття повинні бути побудовані таким чином – 80% практики, 20% теорії. Відпрацьовуйте кожне правило в своїй промові. Будуйте пропозиції відповідно до нього, поки не зможете робити це на автоматі. Тільки так ви розвинете розмовний навик.

Стаття в тему: Як тренувати розмовну мову англійською

Помилка № 5: Не віримо у свої сили

Багато часто чули від викладачів у школі: «В тебе немає здібностей. Англійська мова це не твоє».

Читайте також:  COUNTABLE або UNCOUNTABLE?

Ми звикли до того, що англійська мова вчити важко і довго. А вивчити її можуть лише люди з схильністю до мов.

Тому багато хто не вірять, що мова може вивчити кожен, а заговорити можна вже через місяць навчання.

Рішення:

Відкиньте весь негативний досвід і чужі думки.

Здібності до вивчення мови є у кожного. Все, що вам потрібно, – це хороша методика, регулярні заняття і ваше бажання вивчити мову.

Не бійтеся почати і спробувати щось нове, вірте в свої сили, і у вас обов’язково все вийде. Сумніваєтеся?

Тоді приходьте до нас на пробне заняття, спробуйте на собі методику ESL і дізнайтеся, як подолати мовний бар’єр і почати говорити англійською в короткий термін.

Підсумок

Уникайте основних помилок на початку свого навчання. Для цього:

1. Почніть займатися прямо зараз.
2. Поставте собі мету і визначте терміни.
3. Складіть розклад, якого будете дотримуватися, з заняттями не менше 3-х разів на тиждень по 2 години.
4. Більше говоріть на заняттях: виробляйте навичка, а не вивчить правила.
5. Вірте в свої сили і здібності.

Так ви зможете значно заощадити свій час і зусилля. І дуже скоро ви почнете отримувати свої перші результати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: