5 порад, як розвинути письмовий навик англійською

5 sovetov, kak razvit pismennyjj navyk na anglijjskom 32 5 порад, як розвинути письмовий навик англійською

Всі ми користуємося письмовій промовою: пишемо листи і повідомлення рідним, друзям, колегам або керівництву. В тому числі і англійською мовою.

І, звичайно ж, наш імідж і думка про нас залежить не тільки від ідеального словникового запасу і знання граматики, але і від правильності написання. Людям завжди приємно читати грамотну мову без помилок і спілкуватися з грамотною людиною.

У цій статті я дам 5 порад, які допоможуть вам розвинути письмовий навички та навчитися писати правильно.

Що потрібно, щоб розвинути письмовий навичка?

5 sovetov, kak razvit pismennyjj navyk na anglijjskom 33 5 порад, як розвинути письмовий навик англійською

Для того щоб вміти писати англійською мовою, потрібно 2 речі:

1. Знати англійські слова та їх написання

2. Знати англійську граматику

Однак, деякі люди не приділяють письмовою навичці належну увагу. З-за цього, незважаючи на те, що вони знають слова, граматику і можуть говорити, при листі вони допускають помилки. Як же цього уникнути?

Увага: Хочете подолати мовний бар’єр і заговорити англійською? Дізнайтеся на уроці в Москві, як наші студенти починають говорити за 1 місяць!

Порада №1: Дивіться написання англійських слів у словнику

Якщо ви сумніваєтеся в написанні слова, то краще відразу подивитися, як воно пишеться в словнику. Не подивившись, як пишеться слово один раз, другий, третій, ви звикніть до неправильного написання і будете допускати цю помилку кожен раз.

Як перевчитися, якщо ви неправильно пишіть слово?

Якщо ви допустили помилку в написанні слова або сумніваєтеся в його написанні, то вам потрібно привчити себе писати це слово правильно. Для цього нам допоможе вправа, яке, я думаю, ви всі пам’ятаєте ще зі школи.

Пропишіть слово, в написанні якого допустили помилку, 2-3 рядки. Тобто напишіть це слово стільки разів, скільки потрібно, щоб запам’ятати його. Для когось це буде 5 рядків, для когось- лише 3. Таким чином, правильне написання відкладеться у вас в голові.

Порада №2: Вивчайте правила правопису слів

Для правильного написання слів дуже важливо знати, не тільки як пишеться слово, але й як змінюється. Тому ви повинні знати, правила додавання закінчень: s/-es, -ing, -ed, -er, -est і т. д.

Наприклад: try – tries, hope – hoped, lie – lying

Також відразу запам’ятовуйте скорочення слів, так як при скороченні іноді ми змінюємо написання слова.

Наприклад: will not – won’t

Порада №3: Пишіть від руки, а не на комп’ютері набирайте

5 sovetov, kak razvit pismennyjj navyk na anglijjskom 34 5 порад, як розвинути письмовий навик англійською

Коли людина пише від руки, він краще запам’ятовує те, що він пише. До того ж комп’ютер сам виправляє ваші помилки. Іноді людина навіть не звертає увагу на помилку, а просто натискає «виправити», тобто в нього немає можливості проаналізувати свої помилки і запам’ятати правильне написання.

Чим більше ви пишете, тим краще. Відмінний спосіб тренувати письмовий навик – писати твори. Не потрібно вигадувати щось особливе. Просто напишіть 10-15 пропозицій про свою роботу, хобі, сім’ю, поїздку за кордон.

Однак просто писати твори не допоможе вам стати грамотніше. Дуже важливо, щоб у вас був чоловік, який буде перевіряти ваші твори і виправляти помилки в написанні слів.

Ще один відмінний спосіб запам’ятати написання слів – привчити себе вести щоденник англійською мовою.

Щодня записуйте на англійській те, що ви зазвичай пишете російською. Наприклад, список продуктів для походу в магазин, що потрібно взяти у відпустку або зробити на роботі.

Таким чином, ви будете запам’ятовувати слова і їх написання.

Порада №4: Ознайомитеся з пунктуацією англійської мови

Пунктуація – розстановка знаків пунктуації (коми, тире, лапки, двокрапка і т. д.)

Ніхто не робить акцент при вивченні англійської на те, як правильно розставляти коми. Однак правильна розстановка знаків пунктуації є одним із складових грамотної листування.

Розстановка ком в англійській дещо відрізняється від наших рідних правил пунктуації. Тому, щоб правильно розставляти розділові знаки, вам потрібно ознайомитися з правилами пунктуації англійської мови.

Стаття в тему: Правила пунктуації в англійській

Порада №5: Читайте книги

Коли ви читаєте книгу, ключові слова (ті, які несуть основну ідею) не повторюються один раз, таким чином, ви візуально дивіться на слова і їх написання відкладається у вас в голові. Звичайно, для цього вам потрібно звертати увагу на те, як пишеться слово. Якщо слово складне, то розберіть по складах, як воно пишеться, і спробуйте самі написати його.

Отже, письмовий навик не є ключовими при вивченні мови. Однак саме від вашого уміння писати правильно залежить те, яке враження ви справите на людей, з якими спілкуєтеся за допомогою листування. Адже, погодьтеся, спілкуватися з грамотною людиною завжди приємно!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн