7 кращих підручників англійської мови для дітей

Настав час створити свій топ кращих навчально-методичних комплексів для вивчення англійської мови. Рейтинг заснований не тільки на особисті переваги (а я перепробувала все нижче перераховані підручники на практиці), але і рекомендаціях експертів і державних освітніх стандартах. Щоб зберегти інтригу, почнемо з кінця списку.

7. НМК «English» під ред. В. П. Кузовлевим

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj11 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Не самий поганий варіант для вивчення англійської мови в школах або самостійно. Величезним плюсом підручників є їх спадкоємність з класу в клас з поступове ускладнення матеріалу. УМК пропонує велику різноманітність тим, вправ та ілюстрацій.

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj12 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Проте великий обсяг матеріалу часом не дозволяє повноцінно вивчити все в рамках шкільної програми. Теми рідко повторюються, тому часто розділи проходять поверхнево.

Повне рев’ю підручників під ред. В. П. Кузовлевим читайте тут.

6. УМК «Enjoy English» під ред. М. З. Биболетовой

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj13 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Ще один УМК, який гарантує спадкоємність знань від 2 до 11 класу. До підручників додається велика кількість додаткових матеріалів: книги для вчителя, читання, диски з навчальними програмами, піснями і т. д. Вчителі відзначають, що в підручниках Биболетовой є хороший баланс: і слухаємо багато, і читаємо, пишемо, говоримо. Лексики трохи, і вона постійно повторюється. 7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj14 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Але з граматикою автори явно намудрували: нікому незрозумілі схеми змушують помучитися і дітей, і самих вчителів.

Читайте також:
Суботні Drama і Movie Clubs

Більше інформації про підручниках під ред. М. З. Биболетовой читайте в цій статті.

5. «First Friends» + «Family and Friends» изд. Oxford University Press

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj15 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Дані курси є одними з найбільш популярних підручників для дітей видавництва Oxford University Press. Перший з них орієнтований на дошкільний вік, другий — на початкову школу. Вивчення англійської відбувається в невимушеній ігровій манері, що і є найважливішим в цьому віці. УМК містять безліч додаткових матеріалів, починаючи від книг для читання і закінчуючи дидактичними картками. Уроки дуже барвисто оформлені і направлені на формування основних навичок: читання, письма, говоріння та слухання.

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj16 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Ви можете завантажити зразки підручників тут і тут.

4. УМК «Starlight» изд. Express Publishing / Просвіта

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj17 7 кращих підручників англійської мови для дітей

УМК «Starlight» («Зоряний англійський») авторів К. М. Баранової, Дж. Дулі, В. о. Копилової, Р. П. Мильруд, Ст. Еванс — непоганий підручник для підручник закладів, які перейшли на ФГОС програму.

Видання ставить за мету познайомити учнів з самої загальновживаною лексикою мови. Вся лексика органічно розподілено за темами: овочі, захоплення, музичні інструменти, кольору і т. д. У підручнику і зошиті багато ігрових занять, картинок, діалогів, кросвордів та ігор. Це дуже цікаво для учнів молодших класів, а от для старших, можливо, здасться нудним.

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj18 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Багато викладачі також відзначають, що підручник не дає повноцінної можливості багато читати. Однак на вимову спрямовано безліч вправ з самого початкового рівня

Навчальний посібник «Starlight» привчає дітей саме до логіки нерідної мови, веселі картинки допомагають здружитися з предметом, цікаві завдання — полюбити цей предмет.

Придбати підручники Starlight ви можете тут.

3. НМК «English» під ред. Афанасьєвої, Верещагиной, Міхеєвої

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj19 7 кращих підручників англійської мови для дітей

З підручниками Верещагиной І. Н., Афанасьєвої О. В. я знайома давно і можу сказати про них тільки позитивно. УМК для II-XI класів відповідають вимогам Федерального державного освітнього стандарту і призначені для поглибленого вивчення англійської мови, але тим не менш, підручники зовсім не складні.

Читайте також:
Як правильно дивитись фільми і серіали англійською || Керівництво та поради

Програма побудована таким чином, що діти послідовно вивчають матеріал, який поступово ускладнюється. В кінці кожного розділу є список слів, які необхідно завчити напам’ять. У книгах дається багато пізнавальних фактів про країнах та містах світу і Великобританії. Матеріал легко викладено і містить багато ілюстрацій. Слова для вивчення надані досить поширені, які точно знадобляться для вживання їх в англійській мові.

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj20 7 кращих підручників англійської мови для дітейУ підручнику багато простих і легко запам’ятовуються діалогів. Є кросворди та вправи з Puzzle time.

Єдиним мінусом я б назвала нечітке озвучування диска і невиразна вимова спікера. Але спокійно можна обійтися і без диска.

Придбати підручники «English» Верещагиной/Афанасьєвої можна за цим посиланням.

2. УМК «Spotlight» изд. Express Publishing / Просвіта

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj21 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Навчально-методичний комплекс «Spotlight» авторів V. Evans, Dooley J. спільно з російськими педагогами — один з моїх улюблених. В УМК реалізуються особистісно-орієнтований, комунікативно-когнітивний та діяльнісний підходи у вивченні англійської мови. Простими словами, ці підручники занурюють дітей у рядові життєві ситуації і вчать мислити по ходу побудови англійської мови. Барвисті ілюстрації і різноманітні вправи не залишать дітей байдужими.

 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Можливо для нульової ступені підручник для 2 класу видасться дещо складним, оскільки зовсім відсутня опора на рідну мову. Ще одним з небагатьох мінусів підручників є їх ціна: за весь комплект на рік доведеться заплатити близько 1000 руб.

1. УМК «FORWARD English» під ред. М. В. Вербицької

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj23 7 кращих підручників англійської мови для дітей

І ось він, мій явний переможець. У цю серію підручників я закохалася ще в 2010 році і до сих пір використовую Forward як основний підручник для вивчення англійської мови з дітьми. Найбільше мені подобається структура підручників: всі теми організовані тематичні блоки, під які ретельно відібрана лексика і граматика. Можливо, деякі теми і тексти (наприклад, героями 3 частини є члени банди) здадуться дещо дивними, але це ніяким чином не впливає на загальне позитивне враження від підручників.

Читайте також:
The Causative: have something done.

7 luchshikh uchebnikov anglijjskogo yazyka dlya detejj24 7 кращих підручників англійської мови для дітей

Отже, я сподіваюся, що дана стаття допоможе вам зробити правильний вибір учня з англійської мови для вашої дитини. Якщо у вас є питання по виданням, пишіть їх у коментарях нижче.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн