7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мови

Я встигла закінчити школу ще до тієї пори, коли вводили ЄДІ. Звичайно, противників подібної системи іспитів набагато більше, ніж прихильників, але це вже наша з вами реальність, з якою набагато легше миритися, ніж їй протистояти.

 7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мови

ЄДІ з англійської мови — непростий іспит. У 2017 році поступити в хороший ВУЗ з базовим рівнем здачі іспиту з англійської мови навряд чи вийде. Щоб отримати високий бал, потрібно починати підготовку до іспиту як можна раніше.

Як ми знаємо, письмова частина складається з 40 завдань, на які учням виділяється 3 години, і включає в себе:

  • тест-аудіювання;
  • тест-читання;
  • лексико-граматичні завдання, також у формі тесту;
  • лист, що складається з двох етапів.

Варто сказати, що за першу частину іспиту з англійської мови максимально дають 80 балів, якщо учневі необхідно підвищити бал, то він зобов’язаний прийти на другий день для здачі усної частини.

Якщо письмову частину можна понатаскати, займаючись самостійно по всіляких допомог, то ось для усної частини потрібен педагог.

Даний пост буде присвячений найбільш вдалим навчальними посібниками для підготовки до ЄДІ з англійської мови самостійно.

Читайте також:
Як правильно вибрати слово: effective, effectual, efficacious, efficient.

1. Macmillan Exam Skills for Russia

7 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki k egeh po anglijjskomu yazyku1 7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мовиЦе єдина на сьогоднішній день книга для підготовки до ЄДІ, яка складається з 15 повних тестів у новому форматі ЄДІ, включаючи усну частину. При роботі над тестами були враховані всі зміни в форматі іспиту. Тести створені у співпраці з М. В. Вербицької, головою предметної комісії з іноземних мов ЄДІ. На сайті Macmillan.ru представлені додаткові матеріали по ЄДІ для учнів та вчителів: онлайн-тести, аудіофайли, відеопоради і т. д.

Завантажити книгу в PDF можна за цим посиланням.

2. А. В. Немикіна, А. В. Почепаева — ЄДІ. Усна частина

7 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki k egeh po anglijjskomu yazyku2 7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мовиПосібник являє собою збірник тестів для перевірки навичок усного мовлення, а також тренажер для відпрацювання навичок складання усної частини ЄДІ з англійської мови на комп’ютері. Саме з цього підручника варто починати підготовку до усної частини, якщо ви займаєтеся самостійно. На початку дається повний розбір завдань усної частини, а потім 20 тестів з пояснювальними матеріалами.

Скачати підручник в PDF можна тут.

3. Афанасьєва О., Еванс Ст., Копилова Ст. — Practice Exam Papers for the Ukrainian National Exam

7 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki k egeh po anglijjskomu yazyku3 7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мовиДаний навчальний посібник з аудиоприложением містить 20 варіантів тестів з англійської мови у форматі ЄДІ.
Відмінними рисами підручника є варіативні завдання, відповідні підвищеному і високому рівням підготовки до ЄДІ, а також різноманітні за жанрами тексти для аудіювання та читання. Слід відзначити і чудові зразки виконання завдань за всіма видами мовленнєвої діяльності.

Скачайте посібник 2010 року за цим посиланням.

Підручники 2007 року разом з аудіо доступні тут.

4. Музланова Е. С. — Англійська мова. ЄДІ-підручник

7 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki k egeh po anglijjskomu yazyku4 7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мовиПосібник укладено за тематичним принципом і складається з 16 тематичних блоків, які охоплюють весь спектр тем, передбачених кодифікатором ЄДІ з англійської мови. Блоки складаються з 5 розділів: читання, аудіювання, говоріння, граматика й лексика, лист. У кожний розділ включені завдання екзаменаційного типу, а також корисні поради щодо їх виконання, що дозволить учням успішно підготуватися до іспиту. Після виконання всіх завдань учні зможуть звірити відповіді з ключами.

Читайте також:
Привітання з Днем Народження на англійській - 40+ варіантів!

Скачати підручник можна звідси.

5. Вербицька М. В. — ЄДІ. Англійська мова. Типові екзаменаційні варіанти. 10 (30) варіантів

7 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki k egeh po anglijjskomu yazyku5 7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мовиДаний підручник входить у відому всім випускникам серію «ЄДІ. ФИПИ — школі», яка підготовлена розробниками контрольних вимірювальних матеріалів єдиного держіспиту. Випускається в 2 видах: 10 варіантів тестів і 30 варіантів. Різниця, як ви розумієте, тільки в кількості тестів. У збірнику з 30 тестів представлені 15 тематичних варіантів по всім розділам ЄДІ, 15 типових екзаменаційних варіантів, завдання усної частини, інструкції по виконанню, відповіді до всіх завдань та ін.

Скачати підручник зразка 2015 року з 30 варіантами можна тут.

6. Юнева С. А. — Відкриваючи світ з англійською мовою. 150 есе для ЄДІ. Готуємося до ЗНО

7 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki k egeh po anglijjskomu yazyku6 7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мовиПосібник адресований учням, самостійно готується до ЄДІ з англійської мови, а так само вчителям, які можуть використовувати його на заняттях у класі та при підготовці учнів до заліку, іспиту або олімпіаді. Воно включає в себе 150 есе, складених у відповідності з усіма вимогами, які пред’являються до письмового висловлювання з елементами міркування. Основна мета даного посібника полягає в тому, щоб допомогти учням блискуче впоратися з написанням есе.

Завантажте книгу за цим посиланням.

7. Соловова Е. Н. та ін. — ЄДІ. Англійська мова. Типові тестові завдання

7 luchshikh uchebnikov dlya podgotovki k egeh po anglijjskomu yazyku7 7 кращих підручників для підготовки до ЄДІ з англійської мовиЦей посібник містить інформацію про структурі та змісті ЄДІ 2016 року з англійської мови, де відображено внесені зміни в оформлення і оцінку окремих екзаменаційних завдань. Тут пропонуються п’ять повних варіантів екзаменаційних тестів у форматі ЗНО. Матеріали посібника можна використовувати на заняттях під керівництвом вчителя, а також в ході самостійної підготовки до іспиту. Запропоновані завдання дозволяють перевірити й оцінити рівень готовності до ЄДІ, визначити сильні і слабкі сторони своєї підготовки.

Читайте також:
Приставки (префікси) в англійській мові

Завантажити посібник + аудіо до нього можна тут.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн