Адаптовані казки англійською для дітей

Англійська мова має бути дітям радість! Такий наш сьогоднішній девіз. Все-таки існує спосіб приємно і ефективно вивчати англійську для ваших малюків і назва йому — казка. Добре відомо, що казка для дітей — це завжди джерело позитивних емоцій. Так чому ж вона не може бути іноземною мовою, в даному випадку, на англійській. Перша ваша думка — дитині важко читати на такому складному мовою, при тому що мова, якою писали казки, такі як «Попелюшка», «Красуня і чудовисько», можна назвати «застарілим». Так, ви будете праві, так подумавши. Однак на допомогу прийшли адаптовані дитячі твори.

adaptirovannye skazki na anglijjskom dlya detejj2 Адаптовані казки англійською для дітей

Адаптовані англійські казки для дітей

Адаптовані казки — це твори не тільки вміло скорочені, але також із спрощеної таким чином лексикою, що дитина не зустріне в них багато незнайомих слів або складних фразеологічних зворотів. Цінність адаптації полягає в тому, що вони дають можливість дітям відчути, що англійська не є таким непереборним бар’єром, як здається багатьом малюкам на початковому етапі. Вони повинні відчути доступність мови і почати насолоджуватися тим, що розуміють його, адже в цьому і полягає вся принадність адаптації.

Проте, мушу вас попередити про те, що у вашої дитини повинні бути вже певні знання англійської. Казкові оповідання не є початковим методом вивчення мови, навіть якщо вони дуже вміло оброблені. Якщо у дитини немає базових знань читання і деякого уявлення про англійській граматиці, тоді, мабуть, варто почекати з їх читанням.

Читання казок за рівнями

Існують чотири рівня англійських адаптованих казок: від нульового до третього.

Читайте також:  Найпростіші способи практикувати англійську у Києві

Почніть читати, просуваючись по рівнях, з кожною сходинкою розширюючи словниковий багаж. Цьому допомагає паралельний переклад. Також покращуйте свою вимову, читаючи вголос. З кожним рівнем казки стають «складніше», але всі вони супроводжуються перекладом, тому труднощів у розумінні виникнути не повинно.

Після того, як ваша дитина успішно пройде третій рівень казок з перекладом, можна поступово переходити до читання англійською мовою. Читання творів великих письменників-казкарів англійською — найкращий спосіб вивчити мову.

Збірки шедеврів кращих казкарів світу

 • Важко зустріти людину, будь то дорослий або дитина, якій невідомо було б ім’я братів Грімм. Брати Грімм — це німецькі збирачі фольклору, які прославилися завдяки тому, що опублікували кілька збірок чудових казок. Не одне покоління дітей виросло, читаючи їх. Вони занурювали мільйони дітей у дивовижний світ чарівництва і пригод.
 • Ханс (Ганс) Крістіан Андерсен — датський творець казок, який заслужив світову популярність, написав десятки творів, цікавих дітям і дорослим. Багато з його казок були екранізовані, перша з яких «Снігова королева» з’явилася на екранах ще в 1966 році. Величезне число шедеврів Андерсена стало і улюбленими мультфільмами дітей: «Русалочка», «Дюймовочка», «Гидке каченя», «Дикі лебеді» і т. д.
  adaptirovannye skazki na anglijjskom dlya detejj3 Адаптовані казки англійською для дітей
 • Шарль Перро — французький поет, критик і письменник-казкар. Саме останнє з перерахованого та пронесло його ім’я через довгі століття, прославивши у всьому світі. Хоча Шарля Перро можна назвати вельми плідним літератором, але багато його творів давно вже забуті, за винятком чудових казок, які раджу прочитати разом з вашими дітьми.
 • І в ув’язненні хотілося б порадити чудову книгу «Казки Барда Бідла», в якій ви знайдете п’ять найцікавіших творів про чарівність. Дана книга не так давно була опублікована в 2008 р. і відразу в 25 країнах. Автором є всім відома Джоан К. Роулінг. Одна з казок цього збірника «Казка про трьох братів» згадується в сьомий частини «Гаррі Поттера» і тому може бути вам вже відома. Насправді, Роулінг написала книгу, зробивши якийсь прощання з серією романів «Гаррі Поттер». Тому якщо ваша дитина обожнює все те, що пов’язано з чарівником Гаррі, йому без сумніву буде близька ця книга.
 • Читайте також:  Прийменники часу: «IN», «AT», «ON»

  Приємного читання!

  Відео: Улюблені мультфільми Діснея

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: