Англійська для автолюбителя: необхідні назви і вирази

Для початку розглянемо найбільш значущі попередження на дорозі, які служать для уникнення A traffic incident – дорожньої пригоди. Їх можуть ще називати знаками заборони або попереджувальними знаками.

anglijjskijj dlya avtolyubitelya: neobkhodimye nazvaniya i vyrazheniya10 Англійська для автолюбителя: необхідні назви і вирази

Попередження Do not Pass означає що обганяти заборонено. Як часто в рідній країні ви були свідками забороненого обгону? Напевно, всі знають, до яких наслідків це може призвести. Часто такі молодецтва не закінчуються Fender-bender – легкої автомобільною аварією, в якій не страждають люди.

Do not enter – фраза , яка попереджає водія про те, що в’їзд заборонений, часто розміщується на приватній території. Може вживатися зі словом Dangerнебезпечно. У такому разі на території можлива техногенна або біологічна нестабільність.

Тому кращим виходом буде звернути увагу на знак Diversion , який означає об’їзд. Він повинен вказати правильний шлях і не завести вас в Dead Endглухий кут.

А от щоб не довелося To pay a fineсплатити штраф, варто звернути свій погляд у бік табличок з написом No parking , так як в таких місцях парковка заборонена. Але не так все просто, це попередження може виглядати як і Parking Prohibited. Може вони спеціально зробили 2 варіанти щоб заплутати російськомовного людини і коварненько так виписати штраф?:) В цю категорію, мабуть, віднесемо і таблички зі словами No waiting, які означають – зупинка заборонена і Emergency parking onlyзупинка тільки в екстреній ситуації.

Де можна залишити свій транспортний засіб? Public parking –це те, що виручить вас – громадська стоянка. Якщо ви зустрічаєте напис Reserved parking , означає, що місце для паркування на даній території має бути зроблено заздалегідь.

Людям, які не звикли дивитися на спідометр доречно буде знати що таблиці зі словами Reduce speed now означають попередження про обмеження швидкості. Speed limit 60 – обмеження швидкості 60 миль/год

Читайте також:
Важливість вивчення

Написи Slow, schoolпопереджають про те, що близько розташована школа,Childrenдіти, а вони дуже спритні і варто бути гранично уважним. Ваша швидкість буде фіксуватися за допомогою радара, якщо неподалік є напис — Speed checked by radar.

У висновку пропонуємо ознайомитися з фрази All traffic pay toll ahead 1 mile, яка означає, що проїзд для всього транспорту повинен бути сплачений через одну милю. Нагадуючи вам про те, що в бардачку місце не тільки для сонцезахисних окулярів, але і для деякої суми грошей.

Native English School бажає вам безпечних доріг і душевних попутників! І пам’ятайте, що читаючи дорожні знаки ви будете попереджені про тих ситуаціях, які можуть виникнути в дорозі. Як говориться в прислів’ї : «Не їдь швидше, ніж летить твій ангел-охоронець.» Гарних вам вихідних і з наступаючими святами!!! До зустрічі в школі!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн