Англійська для IT фахівців: На скільки це важливо?

anglijjskijj dlya it specialistov: na skolko ehto vazhno 57 Англійська для IT фахівців: На скільки це важливо?Ви коли-небудь помічали, що люди мають високий рівень англійської отримують більше уваги і поваги з боку однолітків, колег, підлеглих і більш авторитетних людей. А все тому, що люди розуміють, з якою серйозністю ви підходите до особистого розвитку, що також включає в себе вивчення іноземний мов.

Саме рівень володіння мови, а також використання сильної лексики відображає ваш інтелект і авторитет. Людини, який є математичним генієм або експертом у розробці програмного забезпечення, звичайно, також поважають за його технічні навички, але якщо лексикон, що виходить із його вуст, буде бідним, то на жаль, це позначиться на ставленні до нього. Знаючи англійську досконало, у вас набагато більше шансів просунутися по кар’єрних сходах в IT сфері.

anglijjskijj dlya it specialistov: na skolko ehto vazhno 58 Англійська для IT фахівців: На скільки це важливо?

Одними з головних причин, чому англійська стала міжнародною мовою 21 століття є глобалізація та аутсорсинг. Багато хто з найбільш потужний світових корпорацій знаходяться в таких країнах, як США і Великобританія, тому це підвищує попит на людей, знає англійську мову. Глобалізація – елемент, який приносить зміни у наш звичний світ, і ви можете критикувати його. Але згодні ви з глобалізацією чи ні, нездатність бути готовим до неї може привести до провалу.

І неважливо живете ви в Китаї, Україні або США, впевнений рівень володіння англійською мовою виділить вас з натовпу, і цим самим ви збільшите свої шанси на успіх.

Багато IT-компанії виявили, що можуть скоротити свої витрати на виробництво, розмістивши свої офіси за кордон. Також IT компанії знижують свої витрати за рахунок залучення іммігрантів у країну за допомогою робочих віз. Тому що їм, як не громадянам країни можна платити менше за ту ж роботу. Хоча люди в англомовних країнах і скаржаться на наслідки глобалізації, вона, все ж, відкриває прибуткові можливості для людей з інших країн. Вивчивши англійську мову, ви зможете поїхати в одну із західних країн, працювати там протягом декількох місяців в IT сфері, заробити там більше грошей, чим би ви заробили в своїй країні і привезти все зароблене своєї сім’ї.

Англійська став ключовим мовою в Інтернеті. Багато не можуть отримати бажану роботу в IT сфері через низький рівень їх англійської або узагалі відсутності такого. Маючи мінімальний рівень англійської, ви також не зможете просунутися в даній сфері. Таким чином, знання англійської має важливе значення для отримання роботи в міжнародних компаніях. Співробітники, які не в змозі швидко обробити і поширити інформацію є невигідними для компанії.

NES працює з декількома великими IT компаніями Києва вже кілька років.

  • It-company Dynamo Development

  • IT company Dio-soft

  • It-company MobiSoft

  • It-company Ciklum та ін.

anglijjskijj dlya it specialistov: na skolko ehto vazhno 59 Англійська для IT фахівців: На скільки це важливо?

Наші кращі викладачі ведуть уроки англійської для співробітників, так як керівництво цих компаній зацікавлене в постійному розвитку свого персоналу. Деякі компанії оплачую курси англійської для своїх працівників у повному обсязі, деякі частково. Але ми вже давно переконалися, що без гарного знання англійської мови влаштуватися на роботу в IT-компанію досить складно. Яким би класним програмистом, тестувальником, розробником або менеджером з продажу ти не був, зі знанням англійської в цій сфері ти зможеш заробляти набагато більше.

Native English з радістю надасть свої послуги по навчанню англійської мови в IT сфері. Ми організуємо корпоративне навчання прямо у вас в офісі або приймемо вас в одній з наших шкіл у Києві. А так само, можливо індивідуальне навчання. Всіх чекаємо)

anglijjskijj dlya it specialistov: na skolko ehto vazhno 60 Англійська для IT фахівців: На скільки це важливо?

Як ви бачите, знання англійської мови відкриває вам велику кількість дверей, постукавши в які вам точно відкриють.

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: