Англійська для IT–фахівця. Як швидко вивчити мову? Підказки від NES

anglijjskijj dlya it–specialista  kak bystro vyuchit yazyk  podskazki ot nes1 Англійська для IT–фахівця. Як швидко вивчити мову? Підказки від NES Ділова англійська: професійного навчання англійській мові. Корисні підказки про те, як швидко вивчити англійську і нічого не упустити

Дуже часто ми ставимо собі питання: для якої професії англійська найбільш затребуваний? І взагалі, як Ви думаєте, яка професія вимагає відмінних знань, як в письмовому англійською, так і розмовному? Можемо пожартувати, і відповісти – викладач англійської 😉 Але, як показує досвід, правильна відповідь – це люди, які працюють у сфері інформаційних технологій.

Так, сьогодні ми поговоримо з вами про англійською мовою в світі IT і дамо декілька рад від Native English School про те, як правильно, швидко і, головне, ефективно вивчити англійську.

Світ інформаційних технологій сьогодні заповнив весь ринок, — тепер нікого не здивуєш роботою в IT сфері. Фахівці даної галузі потребують розмовній англійській куди більше, ніж в письмовому, бо їм часто доводиться розмовляти з партнерами або клієнтами за кордоном. Обговорити деталі, пояснити переваги, донести важливу інформацію і правильно подати свою ідею — те, з чим доводиться стикатися мало не щодня. І якщо письмова англійська можна перевірити в словнику, онлайн редакторі і написати повідомлення трохи пізніше, у розмові по телефону або по скайпу треба відповідати швидко і правильно. Так що навички розмовної англійської є необхідними для будь-якого представника сфери IT. Але як швидко освоїти мову? Ми підкажемо!

Успіх Вашої компанії з корпоративних англійським від Native English School

У нас кожен може навчитися вільно користуватися термінологією і лексикою, які необхідні для ведення бізнес-переговорів та ділової переписки

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Підказки від Native English School:

  • Намагайтеся додати максимум розмовної практики з носіями мови. Ніщо так не допомагає освоїти мову як спілкування.
  • Вчіть англійську через ігрові уроки (діалоги, рольові ігри типу «продавець– покупець» (товару або послуги) і так далі).
  • Використовуйте мультимедійні матеріали (короткі аудіо, тематичні відеокліпи).
  • Вчіть граматику і додайте уроки з листа (пишіть ділові листи, твори), обов’язково давайте на перевірку викладачеві. Домашні завдання у письмовій формі обов’язкові – вони допоможуть освоїти всі тонкощі англійської мови.
  • Намагайтеся як можна швидше застосовувати отримані знання на практиці, починаючи з першого уроку.
  • Не бійтеся говорити. Пам’ятайте, що головне – це Ваше бажання отримати результат.

Використовуйте наші підказки і Ваш рівень англійської обов’язково покращиться.

Найголовніше в навчальному процесі це організація і системна робота. У цьому вам допоможе наш курс «Корпоративне навчання англійській», створений спеціально для IT компаній. В ході наших уроків англійської ми враховуємо всі особливості цієї галузі і даємо виключно необхідні, потрібні й актуальні знання. Курс розрахований на групу від 1 до 8 чоловік, що зручно для компаній і самостійних команд. Заняття бізнес-англійською NES багатьом допомогли досягти успіху. Приєднуйтесь і Ви! Дізнайтесь деталі прямо зараз або запишіться на безкоштовне пробне заняття. Просто зателефонуйте нам або заповніть просту форму на сайті 😉

NES loves you!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: