Англійська для компаній або причини успіху вашого бізнесу з Native English School

anglijjskijj dlya kompanijj ili prichiny uspekha vashego biznesa s native english school16 Англійська для компаній або причини успіху вашого бізнесу з Native English School

Англійська для компаній або причини успіху вашого бізнесу з Native English School

Сьогодні ми поговоримо про значущості англійської мови в бізнесі. Англійська для компаній, корпоративний англійська, бізнес-англійська для співробітників – це все те, що зараз шукають люди які прагнуть розвиватися і побудувати успішну кар’єру. Ця стаття буде корисна як людині, яка шукає роботу, так і керівника великої компанії. До нас звертаються і ті і інші. Команда Native English School допоможе вам досягти ваших цілей у кар’єрі та бізнесі.

Знання англійської затребуваний в різних сферах діяльності. Сьогодні провідні компанії шукають фахівців з високим рівнем англійської, письмового або усного, для спілкування з іноземними партнерами і клієнтами. Але навіть людині з високим рівнем знання мови є чому повчитися, адже грамотність — запорука успіху вашого бізнесу.

Наші викладачі розробили програму корпоративного англійської, завдяки якій співробітники зможуть покращити розмовну англійську, виправити граматичні помилки, розширити словниковий запас, і що найважливіше, без перешкод спілкуватись з іноземцями, розуміти різні акценти, легко спілкуватися по телефону.

Що ж робити тим, у кого рівень мови далекий від ідеального, а успішні операції потрібно укладати вже зараз? Це питання актуальне не тільки для співробітника, але і для роботодавця, адже від хорошої роботи залежить розвиток компанії.

Native English School з нашими топовими викладачами для досягнення швидких результатів у найкоротший термін склали програму навчання, ґрунтуючись на підручниках Cambridge і Oxford, а також особлива методика розвитку мовлення допоможе забути про незручності в спілкуванні з носіями мови і відчувати себе впевнено в будь-якій ситуації.

Ми готові поділитися з вами секретами нашого успішного навчання прямо зараз. Телефонуйте або записуйтеся на перший пробний урок.

Читайте також:
Малюки Бітлз навчають дітей англійської мови
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн