Англійська для мандрівників: що потрібно знати в першу чергу?

anglijjskijj dlya puteshestvennikov: chto nuzhno znat v pervuyu ochered 3 Англійська для мандрівників: що потрібно знати в першу чергу?Прийшов відпустку! Пора в подорож. Ви раді, що скоро покинете Київ і будете ніжитися під сонечком біля моря, або мчати по сніговій горі на сноуборді. Квитки лежать в тумбочці, готель вже заброньовано, віза є, валізи майже зібрані. А ви сидите і переживаєте, як би вам не заблукати в аеропорту і як спілкуватися з місцевими жителями не знаючи мови?
Якщо ви приложете мінімум зусиль, то ваш відпустку вам сподобається набагато більше. Англійська — це міжнародна мова, він використовується в туризмі у всіх країнах і вам без нього нікуди.
Ви просто зобов’язані знати слова вітання і прощання мовою країни, в яку їсте.
Погодьтеся, в будь-якій міжнародній поїздці важко без англійської. Навіть якщо ви не збираєтеся в англо-говорить країну, вам знадобиться англійську мову, щоб говорити з персоналом готелю, імміграційної служби в аеропорту, таксистами і людьми на вулиці.
Поїздки – це прекрасна можливість практикувати свої знання в реальних життєвих ситуаціях. Тому, перш ніж ви зберетеся пакувати валізи, перегляньте в інтернеті і освіжіть в пам’яті фрази, які ви будете використовувати під час вашої поїздки. Послухайте діалоги англійською на тему аеропорту, оренди машини, заселення в готель, вечері в ресторані.

Чому англійська допоможе вам у подорожах:

anglijjskijj dlya puteshestvennikov: chto nuzhno znat v pervuyu ochered 4 Англійська для мандрівників: що потрібно знати в першу чергу?• У багатьох місцях у вас не буде жодних проблем, щоб замовити їжу.

Корисно прочитати: Розмовна англійська в ресторані: як не замовити бичачі яйця
• Реєстрація в готелі повністю англійською. Знаючи англійську ви зможете спокійно попросити хороший номер з кондиціонером і видом краще.
• Ви зустрінете багато туристів з інших країн, які говорять англійською. Вони можуть виявитися цікавими людьми.
• Ви можете не вдаватися до послуг турагентств і самостійно придбати квитки і забронювати готель, що сущесвенно заощадить ваші кошти.
• Перебуваючи на відпочинку, ви самостійно можете орендувати машину, купити карту і прокласти свій екскурсійний маршрут. Ви побачите набагато більше цікавих місць та заощадите гроші на дорогих групових екскурсії з гідами. Плюс ви самі собі режессер, н потрібно ні під кого підлаштовуватися.
• Обов’язково поспілкуйтеся з місцевими на їх рідній мові, це доставить вам масу задоволення.
• Під час шопінгу ви зможете відмінно поторгуватися, якщо знаєте англійську.
• Ходіть в місцеві ресторанчики. Вони зазвичай знаходяться подалі від туристичної зони. Меню без перекладу та ціни в 2 рази нижче, ніж у ресторані при готелі. Тільки в таких закладах ви зможете спробувати справжню місцеву кухню.

Читайте також:
BBQ party від Native English School on September 19th

Ви все ще вважаєте, що англійська мова для подорожей вам никчему?)

Пропонуємо вам кілька необхідних фраз з розділу «Англійська для туристів», які допоможуть вам у подорожі.

anglijjskijj dlya puteshestvennikov: chto nuzhno znat v pervuyu ochered 5 Англійська для мандрівників: що потрібно знати в першу чергу?My name is Olga? I’m from Ukraine. Мене зовуп Оля. Я з України.

How much? Скільки?

I’m lost. Сап you help me? Я загубився. Можете мені допомогти?

Where is a toilet? Де туалет?

Where can I buy tickets? Де я можу придбати квитки?

Can I pay by credit-card? Я можу розрахуватися карткою?

We are ready to make an order Ми готові зробити замовлення

Could I have the bill? Можна мені рахунок?

Excuse me, how can I get here? Вибачте, як пройти сюди?

Can you give me a better room? Не могли б Ви дати мені кімнату краще

Додаткова порада від Native English School: ніколи не пізно вивчити кілька простих речень, які полегшать вам ділові поїздки і відпочинок закордоном. Наші викладачі з радістю вам у цьому допоможуть. Приходьте до нас на індивідуальні заняття «Англійська для мандрівників». З радістю чекаємо вас в школі.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн