Англійська для офіціантів: як правильно обслужити клієнта

anglijjskijj dlya oficiantov: kak obsluzhit klienta pravilno32 Англійська для офіціантів: як правильно обслужити клієнтаПривіт, потенційний відвідувач нашого курсу англійської для офіціантів!

Неможливо уявити навіть маленьке містечко без ресторанів чи кафе. І в такому закладі ми завжди зустрічаємо доброзичливий, або навпаки, похмурий персонал. Офіціант (waiter/waitress) – це особа ресторану. В залежності від того, як він зустрічає гостей, обслуговує їх і спілкується, можемо дізнатися, чи захочуть вони відвідати це місце знову. Сьогодні ми поговоримо про англійську для офіціантів і про бізнес англійською, підкажемо вам кілька корисних фраз для того, щоб обслужити клієнта правильно. Адже для того що б побудувати цей бізнес правильно, потрібна комунікація офіціант-клієнт. Native English School пропонує вам Курси бізнес англійської в Києві та Корпоративні курси англійської в Києві

Ця професія підходить людям акуратним, енергійним, пунктуальним, доброзичливим і стресостійким. Оскільки гості ресторану можуть бути досить колоритними особистостями і спровокувати конфліктну ситуацію на рівному місці, офіціант повинен вміти з нею впоратися і згладити гострі кути. Хоча ця робота і вимоглива, має не завжди зручний графік (найчастіше офіціанти працюють позмінно – по 12 годин д/н), вона вважається добре оплачуваною. Звичайно, це залежить від рівня закладу. Чим вище клас ресторану – тим більше чайових отримує працівник. Прийнято вважати, що потрібно залишити офіціанту на чай (a tip) 10% від суми замовлення, якщо чайові не входять у рахунок. Ставка може бути мінімальною або взагалі бути відсутнім.

 

ХОЧЕШ ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ ЗА ПІВРОКУ?

ЗАГОВОРИТИ АНГЛІЙСЬКОЮ ВІЛЬНО — ЛЕГКО!

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ МОЖЛИВОСТІ З РОЗМОВНОЮ КУРСОМ АНГЛІЙСЬКОЇ ВІД NES!

ДІЗНАЙСЯ БІЛЬШЕ!

anglijjskijj dlya oficiantov: kak obsluzhit klienta pravilno33 Англійська для офіціантів: як правильно обслужити клієнтаДохід офіціанта в США або Англії значно перевищує зарплату працівника, який перебуває на території російськомовних країн. Тому багато молоді люди поспішають виїхати в далеке зарубіжжя, щоб підзаробити грошей, і якщо не залишитися в іншій країні на пмж, то повернутися в рідну країну з метою відкриття власного бізнесу. Потрібно розуміти, що без знання англійської мови та відповідності вимогам компанії вас на роботу ніхто не візьме. Наша команда пропонує вам ознайомитися з корисними фразами, якими ви можете оперувати, обслуговуючи гостей.

Читайте також:
6 причин ваших помилок в англійській граматиці, і як їх виправити

В Native English School ми приділяємо максимум часу важливим і корисним для вас речей, коригуючи курс під потреби та бажання кожного нашого студента, щоб зробити навчання максимально корисним.

При зустрічі гостей, перше що потрібно зробити – привітати їх.anglijjskijj dlya oficiantov: kak obsluzhit klienta pravilno34 Англійська для офіціантів: як правильно обслужити клієнта

 • Good evening, ladies. – Добрий вечір, пані.
 • Good evening, gentlemen. – Добрий вечір, панове.
 • Do you have a reservation? – Ви резервували столик?

Після того, як ви проводили гостей до їх столика, потрібно подати меню.

 • Here are your menus. I will be back to take your order in a minute. – Ось ваші меню. Я повернуся за хвилину, щоб прийняти ваше замовлення.
 • May I take your order? Are you ready to order? – Чи можу я прийняти ваше замовлення? Чи готові ви зробити замовлення?
 • What would you like to drink? – Що ви бажаєте пити?
 • Would you like to start off with appetizers or with entrees? – З чого бажаєте почати — з закусок або основної страви?

anglijjskijj dlya oficiantov: kak obsluzhit klienta pravilno35 Англійська для офіціантів: як правильно обслужити клієнтаУ разі, якщо якоїсь страви сьогодні немає, а гість замовив саме його, потрібно запропонувати йому аналогічний варіант, щоб не засмутити. Або ж зацікавити його більш цікавим та вишуканим вибором.

 • I am sorry but this dish is not available tonight may I offer you___ — Прошу вибачення, але це блюдо сьогодні не доступно, чи можу я запропонувати вам ___?
 • Would you like something else? – Чи бажаєте ви що-небудь ще?

Робота офіціанта вимагає максимальної уваги до своїх гостей. Потрібно пам’ятати, що протягом перебування у ресторані, гість може робити дозаказы, а обслуговуючий персонал повинен стежити ще й за наповненням келихів.anglijjskijj dlya oficiantov: kak obsluzhit klienta pravilno36 Англійська для офіціантів: як правильно обслужити клієнта

 • More wine, sir? – Ще вина, сер?
 • Would you like soup or salad? – Бажаєте суп або салат?
 • I would like to let you know about the specials we have tonight – Я б хотів повідомити вас про сьогоднішніх спеціальних пропозиціях.
 • Here you are, enjoy your meal. – Ваші страви, приємного апетиту.
Читайте також:
Де ти живеш?

Обов’язково варто дізнатися, як подавати рахунок. Часто гості хочуть платити кожен за своє замовлення. Щоб не виникло конфузів, варто вчасно це уточнити.

 • Do you want to pay separately? – Чи бажаєте ви платити окремо?
 • Here is the bill. – Ваш рахунок.

Команда Native English School бажає вам успіхів у вивченні англійської мови. Не забувайте, що для продуктивної робочого тижня потрібен хороший відпочинок. До зустрічі в школі Native English! =)

anglijjskijj dlya oficiantov: kak obsluzhit klienta pravilno37 Англійська для офіціантів: як правильно обслужити клієнтаМрієте вільно володіти англійською, але здається, що навчання забере надто багато часу? Ми переконаємо Вас у зворотному на інтенсивних курсах англійської від нашої школи! Ефективність 110% ?

ДЕТАЛЬНІШЕ

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн