Англійська для подорожей: інфо таблички і написи, які потрібно знати

anglijjskijj dlya puteshestvijj: info tablichki i nadpisi, kotorye nuzhno znat51 Англійська для подорожей: інфо таблички і написи, які потрібно знатиНастало літо. Співробітники різних компаній чекали цієї пори для того, щоб нарешті розслабитися після незліченних підписання контрактів, ділових зустрічей і просто суєти. Як же чудово закрити папку з усіма робочими документами, покласти її глибше в стіл, вимкнути безперервно працюючий ноутбук, побажати всім співробітникам гарної робочого тижня і покласти мобільний у кишеню. Перед виходом кинути погляд на календар, як би нагадавши собі, що попереду ще два пречудові тижні, які ви проведете на відпочинку закордоном. Злегка плеснувши офісної дверима, можна вирушати додому, збирати необхідні речі.

Вас чекає незабутній відпочинок, нові враження, дивні пригоди і багато іншого. У більшості випадків всі думки людей, які збираються за кордон, зайняті подібними моментами. Для того, щоб вам допомогти якісно відпочити, хочемо нагадати, що подорожують так само потрібно подбати про свою безпеку. І мова йде не про газовому балончику проти грабіжника і парочки прийомів з дзюдо. Поговоримо про табличках, написах і попередженнях, які вам потрібно знати.

Також вам допоможе стаття:
Англійська для мандрівників: що потрібно знати в першу чергу?

Команда Native English School пропонує ознайомитися з основними написами та попередженнями, які ви можете зустріти, відправившись на відпочинок. Попереджувальні таблиці в більшості країн пишуться англійською мовою. Це полегшує життя мандрівників по всьому світу. Вам не доведеться розбирати китайські ієрогліфи, щоб включити гарячу воду в номері готелю.

anglijjskijj dlya puteshestvijj: info tablichki i nadpisi, kotorye nuzhno znat52 Англійська для подорожей: інфо таблички і написи, які потрібно знатиНаписи і застереження в аеропорту англійською мовою

Доречним буде почати з аеропортів. Відлітаючи з батьківщини, звичайно, ви зустрінете попереджувальні написи рідною мовою, а от з аеропортом чужої країни зовсім інша історія. Найчастіше розташовуються написи або безпосередньо біля самого предмета/об’єкта, або ж зі стрілкою направляючої до нього.

Читайте також:
5 ознак того, що ви вивчаєте англійську мову неправильно

Припустимо, побачивши напис Toilets або Rest room зі стрілками вам потрібно слідувати вказаним маршрутом, щоб знайти туалет. Найбільш популярною написом є Exit, яка проведе вас до виходу. Щоб взяти багажну візок, потрібно шукати позначення – Trolleys. Якщо ви взяли з собою улюблене чадо, то стане в нагоді може кімната матері і дитини, яка позначена як — Nursing mothers. Якщо у вас багаж значної ваги, ліфт – це те, що врятує ваші ручки – Elevator. Ну і як же обійтися без Duty free =) містечка, де відпочиваючі до або після відпустки можуть накупити море подаруночків, елітного алкоголю і всякої всячини. І все ж, коли вам потрібно поставити питання, на який не можуть відповісти касири, краще звернутися в довідкове бюро – Information.

Таблички, попередження і написи, які можна зустріти в інших країнах англійською

Дуже часто ми можемо зустріти табличку – Warning — несе значення застереження, більш сильне зауваження Danger – небезпека, небезпечно.anglijjskijj dlya puteshestvijj: info tablichki i nadpisi, kotorye nuzhno znat53 Англійська для подорожей: інфо таблички і написи, які потрібно знати

Biohazard — зустрічається рідко, але потрібно знати, що дана таблиця попереджає про біологічної небезпеки.

Energized – означає, що є струм, по нашому – Не влізай, вб’є.

Увага! Cars! Beware of Cars! – подібні попередження ми можемо бачити, коли потрібно остерігатися машин. До речі, табличка – No parking – вказує місце, де паркуватися не можна.

Keep left/right – напис, що попереджає нас, що потрібно триматися лівого або правого краю.

Car hire – вивіска з такою інформацією повідомить вам про те, що в цьому місці можна взяти машину на прокат.

anglijjskijj dlya puteshestvijj: info tablichki i nadpisi, kotorye nuzhno znat54 Англійська для подорожей: інфо таблички і написи, які потрібно знатиCheckin – Даний знак повідомить про те, що тут знаходиться реєстрація (готелі). Так само в готелях ми можемо зустріти табличку з написом — Do not disturb!, що означає – Не турбувати.

Читайте також:
Який іспит вибрати IELTS або TOEFL: порівняння та поради

Ну і як же без наших курців. Якщо вже сталося закурити сигарету, то це ви можете зробити в місці під назвою Smoking section. Відповідно, там де палити заборонено, буде попередження — No smoking!

NES бажає вам тримати баланс в роботі і відпочинку. На наших курсах ви навчитеся орієнтуватися в будь-якій подорожі і не потрапляти в курйозні ситуації за кордоном. До зустрічі в школі! =)

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн