Англійська мова онлайн: реалії та міфи

Вже кілька десятиліть сучасна людина інтенсивно намагається оволодіти іноземною мовою, щоб «на роботу за кордон поїхати», щоб «для знайомства з іноземцями, спілкування і партнерства», щоб «відкривати джерела мистецтва, науки в першоджерелі, не чекаючи адаптованих перекладів» і т. д.

Сьогодні англійська в різних формах, різного рівня, спеціалізації, техніки викладання може вивчати кожен. От тільки б бажання і, звичайно, час.

Найчастіше вибір падає на «класичне» вивчення мови на курсах, де і викладачі (часто носії англійської), і книги, і навчальні зошити, і парти, і відчуття себе «у школі».

Деякі вважають за краще осягати вершини англійської, скориставшись послугами репетитора. Це теж прекрасний варіант.

Але ми поговоримо про альтернативний, все частіше використовується варіанті – вивченні англійської мови онлайн.

Вивчення англійської мови онлайн безкоштовно

anglijjskijj yazyk onlajjn: realii i mify5 Англійська мова онлайн: реалії та міфи

Насамперед, необхідно пам’ятати, що йти цим шляхом варто тим, хто максимально мотивований на самостійне навчання, організований, наполегливий, наполегливий і самодисциплинирован. Адже тут, як не крути, нікому буде підштовхувати, тягнути і тим більше вмовляти. Крім того, вчити англійську онлайн можуть лише ті, хто хоч трішки, на рівні юзера, володіє технікою спілкування» з комп’ютером, планшетом або іншим гаджетом.

Отже, самий перший спосіб – це використання web-сайтів у вивченні англійської мови.

Наприклад, ресурс http://lingualeo.com. anglijjskijj yazyk onlajjn: realii i mify6 Англійська мова онлайн: реалії та міфиТут, перш ніж приступити до роботи, Левеня Лео перевіряє вихідний рівень знань, мовний запас, граматику, щоб створити індивідуальну програму навчання, враховуючи при цьому ваші інтереси, хобі, захоплення. А навчальна програма складена так, щоб і весело, і ефективно: кожен день пропонується перелік завдань, пройшовши які користувач переходить на новий рівень; кожне граматичне завдання має посилання на правила з запропонованими прикладами; величезна різноманітність відеоуроків, художніх і документальних кінофільмів, розважальних програм, лекцій та всього-всього з синхронними субтитрами англійською мовою. Львенок вивчає разом з вами нові слова, долає труднощі аудіювання, створює словники невідомих термінів і надає допомогу в їх вивченні. Крім того, бажаючі можуть пройти додаткові курси англійської для туристів», «англійської для підприємців», «ділова англійська» і багато іншого. Для самоконтролю існує розділ «Мій прогрес», в якому можна простежити свої успіхи у вивченні англійської мови.

Читайте також:
Тест на займенника в англійській мові. Займенники в англійській мові тест онлайн

Англійська мова з нуля онлайн

Для любителів пазлів існує чудовий вчитель https://puzzle-english.com. anglijjskijj yazyk onlajjn: realii i mify7 Англійська мова онлайн: реалії та міфиТут все як в дитинстві – збираєш маленькі шматочки і отримуєш щось величезне, в даному випадку – багаж знань.

Після перегляду відео (якого тут величезна кількість), отримуєш не тільки нові цікаві знання у різних галузях науки, мистецтва, але і практикуєшся в читанні та аудіюванні. Перед виконанням граматичних завдань можна переглянути короткі, але змістовні уроки з російськомовними викладачами, що дуже зручно для тих, хто легше сприймає засвоєння матеріалу на слух. Аудиопазлы допоможуть з легкістю сприймати найскладніші конструкції, моделювати їх у письмовому варіанті. Для того щоб відчути себе впевненим, кожному користувачеві пропонується прийняти участь у «дуелі умів». Тут суперник вже не комп’ютер, а жива людина, яка вивчає англійську, можливо, навіть в іншому куточку світу.

Для користувачів, які тільки стали на шлях вивчення іноземної мови, існують курси Англійської з нуля», де поступово, починаючи з алфавіту, учень знайомиться з новою лексикою і граматикою. Дуже зручна система відеоуроків з наступними покроковими завданнями допомагає систематизувати знання, розкласти все по поличках. Після кожного блоку юзер отримує можливість самоконтролю на іспитах».

При вивченні нової лексики ви зможете не тільки створити свій особистий словник, але і підібрати найбільш вдалі, на ваш погляд, картки із зображеннями досліджуваних слів, прослухати їх звучання в британському і американському вимові.

Для впевнених і вільно говорять користувачів сайт пропонує величезну добірку серіалів, наукових кінофільмів з можливістю включення-відключення субтитрів російською та англійською мовами.

Онлайн вивчення англійської мови

Другий спосіб оволодіння англійською – це спілкування з носіями мови. Останнім часом такий спосіб навчання не становить особливої праці. Велика кількість англомовних людей відкриті для спілкування. Існує величезна кількість сайтів, на яких є можливість знайти співрозмовника, а також викладача з підходящим для вас рівнем, методикою та оплатою навчання. Наприклад, www.italki.com, www.interpals.net. anglijjskijj yazyk onlajjn: realii i mify8 Англійська мова онлайн: реалії та міфиЧасто подібні ресурси допомагають придбати потрібні знання, знайти чудових однодумців, друзів, партнерів. Такий спосіб може стати в нагоді тим, хто хоче отримати максимум знань за мінімум часу перед поїздкою за кордон, для того, щоб підняти рівень вузькоспеціалізованої лексики і термінології, навчитися сприймати мову з найбільшими його тонкощами у вимові, ідіомах. Звичайно, спочатку спілкуватися досить важко. Та й не кожен готовий хизуватися своїм словниковим запасом перед тими, для кого англійська є рідною. Тим не менше, подібна практика дуже цінна і важлива.

Читайте також:
ТОП-10 популярних університетів за кордоном

В нашій школі дуже багато носіїв мови, які допоможуть вам вільно спілкуватись, комфортно почувати себе за кордоном, мати можливість виражати емоції і обмінюватися інформацією, використовуючи іноземну мову.

Третій спосіб опанування мови – це перегляд відео, кіно, розважальних TV-шоу, лекцій, серіалів мовою оригіналу. Тут кожен може вибрати собі будь-яке джерело. Важливо пам’ятати, що полегшує навчання в даному випадку можливість включення функції субтитрів (будь то англійські або російські, вибирати вам).

Але який би з варіантів вивчення мови ви не вибрали, пам’ятайте: вчитися ніколи не пізно. Адже «Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина», – А. П. Чехів.

Також вам можуть допомогти наші статті ТОП-10 корисних інтернет-ресурсів для вивчення англійської мови і Топ 10 додатків для вивчення англійської мови

До зустрічі!

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн