Англійська мова в ранньому віці

Англійська в ранньому віці

anglijjskijj yazyk v rannem vozraste6 Англійська мова в ранньому віці

Вивчати англійську мову з раннього дитинства або почекати поки його почнуть вивчати в школі? Займатися вивченням мови дому або віддати дитину в приватну школу?

З чим ми стикаємося найчастіше при виборі того самого «ЗА» або «ПРОТИ»

 • Чим раніше, тим краще?
 • Батьки, які віддають перевагу навчанню в ранньому віці, звичайно призводять у приклад дітей у віці 3-5 років. У цьому віці діти виявляють великий інтерес до всього нового і невідомого, так як у них вже сформувалося адекватне уявлення про навколишній світ.

  Противники настільки раннього вивчення мов говорять, що дитина має відчути дитинство. І тільки у віці 7 – 8 років, можливе навчання англійської мови

  Викладачі Native English School дотримуються золотої середини. Ми починаємо навчати дітей від 6 років. Наші викладачі вважають, що діти 6 років вже готові працювати в групах і більш охоче спілкуються».

 • Пори року
 • Дорослі починають вивчення мов у будь-який час, а навчання дітей як правило відкладають на початок навчального року. Так легше поєднувати розвиваючі заняття з програмою школи. І, дійсно, багато курси, розраховані на дітей, ведуть набір в цей період. На жаль, багато батьків в очах своєї зайнятості просто не встигають записати дитину на курси англійської мови до осені. Саме з цієї причини все відкладаються на рік і дитина позбавляється можливості займатися.

  Native English School проводить набір на курси англійської мови для дітей, цілий рік, без прив’язки до шкільної програми. Саме тому діти можуть почати навчання англійській мові в будь-який час року.

  anglijjskijj yazyk v rannem vozraste7 Англійська мова в ранньому віці

   

 • Мотивація
 • Дитині неможливо пояснити, що англійська мова стане в нагоді йому в майбутньому. Тому мотивація – це найважливіший момент при вивченні мови. Як створити і підтримувати інтерес до навчання?

  Читайте також:
  Хочете вивчити англійську, але боїтеся йти на курси одні?

  У цьому нам на допомогу приходять ігри та майстер-класи. Викладачі Native English School знаходять найвеселіші способи, щоб залучити дитину до вивчення мови. Головним у роботі з дітьми є вміння так побудувати заняття, щоб діти були впевнені, що мета зустрічі не навчання, а бажання пограти, поспілкуватися з однолітками, повеселитися і все це англійською мовою.

 • Англійська самостійно?
 • Самостійне вивчення англійської мови не рекомендується, якщо ви не професіонал і самі не володієте нею на високому рівні. Для дітей групове вивчення англійської мови набагато ефективніше, дитині набагато цікавіше спілкуватися з однолітками в групі, ніж один на один з викладачем будинку.

  Ми не перетворюємо навчання в занудний «зубреж». Щоб уроки англійської не закінчувалися плачем. Ми знаємо як урізноманітнити заняття та прищепити своїм дітям любов до мови.

 • В ногу з часом!
 • Сучасні діти використовують різні гаджети практично з пелюшок. Мобільні телефони з величезною швидкістю проникають у світ малюків, замінюючи для них все навколо. В даний момент «App Store» і «Google Play Market» пропонують величезну кількість ігор і додатків, які можуть доповнити те, що ми вивчаємо з ними в Native English School, якщо вже Ваша дитина грає в різні ігри на мобільному телефоні, то нехай робить це з користю, дізнатися докладніше про наших курсах англійської для дітей ви можете тут

   

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн