англійська мова з хрюшею і степашкою дивитися онлайн

Цикл передач «Вчимо англійську з Хрюшею і Степашкою» вперше ретранслював дитячий телеканал «Карусель», який включав 10 серій. Навчальна програма викликала великий інтерес у дітей та їх батьків і отримала багато схвальних відгуків. Тому знайомі всім по мультфільму «Маша і Ведмідь» розробники вирішили продовжити курс і на сьогоднішній день в ньому всього 52 серії!
anglijjskijj yazyk s khryushejj i stepashkojj smotret onlajjn6 англійська мова з хрюшею і степашкою дивитися онлайнУроки англійської з Хрюшею і СтепашкойТак як не всі глядачі встигали переглянути серії по телевізору онлайн, творці випустили запису курсу на диску, що миттєво розійшлося. В Інтернеті також з’явилася можливість дивитися Хрюша і Степашка допомагають вчити англійську онлайн всі 52 випуску. Вчити англійську спільно з Каркушей, Степашкою, Філей, Хрюшею і під чуйним керівництвом їх наставниці тітки Юлі — одне задоволення!

Відео уроки призначені для найменших учнів — дошкільнят. Малюки на ура сприймають прості уроки в ігровій формі, коли їх не просто навчають мові якісь тітки і дядька, а разом з ними вчать англійську його улюблені герої. Основний навчальний блок програми урізноманітнює яскрава та якісна комп’ютерна графіка, а веселі пісеньки допоможуть краще і швидше засвоїти матеріал.

Які теми розглядаються?

Так як серії розраховані на навчання англійської найменших глядачів, то програма поступово ускладнюється. Від випуску до випуску діти будуть вчити елементарні поняття, слова ввічливості, професії, тварин. Після того, як словниковий запас буде на достатньому рівні, діти будуть вчитися грамотно складати прості фрази і пропозиції.

anglijjskijj yazyk s khryushejj i stepashkojj smotret onlajjn7 англійська мова з хрюшею і степашкою дивитися онлайнУ ході навчання за даною програмою ваші дітки дізнаються:

 • Слова ввічливості та етикету
 • Назви тварин, іграшок, квітів, фруктів, меблів
 • Як запитати ім’я і представитися
 • Як поцікавитися справами
 • Лексику з тем — «Будинок», «Зоопарк», «Природа», «Пори року», «Країни», «Дні тижня», «Частини тіла», «Море», «Свята», «Розваги»
 • Числа в однині та множині, кількісні числівники
 • Займенники, імена, прийменники
 • Як описувати зовнішність людини і інтер’єр
 • Як правильно задавати питання
 • Як складати режим дня
 • Та багато інших цікавих тем
Читайте також:  Що робити, якщо ви не розумієте співрозмовника?

Безсумнівним плюсом є те, що на кожному наступному занятті, повторюється пісеньки і активна лексика попередньої серії. Цей прийом використовується для того, щоб хлопці краще засвоїли пройдений матеріал, адже «повторення — мати вчення». У компанії улюблених персонажів уроки англійської стануть захоплюючою і ненудним грою для маленьких учнів.

На нашому сайті ви можете дивитися онлайн всі серії з 1 по 52 заняття. Приємного і корисного вам перегляду!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: