Англійська самостійно: 10 корисних інтернет-ресурсів

Дорогі студенти, сьогодні ми представляємо вашій увазі десять корисних ресурсів для самостійного вивчення англійської мови. Кожен з них має свою особливість, а от який вибрати – це ваше завдання.

ТОП-10 корисних інтернет-ресурсів для вивчення англійської мови:

http://turbotwister.ru/blog/english/

Відмінний ресурс для того, щоб вивчати англійську мову за допомогою аудіозаписів, MP3 аудіо-уроків. Тренувати і покращувати своє вимови з запропонованими сайтом матеріалами – одне задоволення.

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov21 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

http://parapal-online.co.uk/

Сайт, на якому представлені різноманітні способи вивчення англійської мови. Просте і доступне оформлення дозволяє швидко розібратися в структурі та почати навчання. Тут ми можемо побачити матеріали від простої граматики до IELTS.

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov22 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

Homepage

Цей сайт підійде для людей, які бажають практикуватися у вивченні бізнес англійської. Тут можна зустріти безліч вправ, які знадобляться вам у використанні на ділових зустрічах, переговорах і т. п. Вправи представлені з початкових рівнів.

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov23 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

Homepage

Популярний сайт для вивчення граматики англійської мови, проходження тестувань, напрацювання словникового запасу. Він представлений англійською мовою, але тут ми можемо зустріти і вправи рівня Beginner. Сайт побудований досить зрозуміло, серед вправ популярними є тексти, у які треба вставити слова у правильній формі, і вправи на англійські часи. Є матеріали для викладачів.

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov24 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

http://www.study.ru/

Для початку на сайті можна пройти тестування, щоб визначити свій рівень англійської мови, потім вибирати потрібні розділи і починати навчання онлайн. На сайті представлені різноманітні вправи, починаючи з рівня Elementary. Онлайн уроки поділяються на чотири типи: уроки з реєстрацією, відеоуроки, уроки від викладача і «швидкісні уроки» (є особливістю даного ресурсу).

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov25 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

http://www.nonstopenglish.com/

Відмінний сайт, щоб практикувати свою граматику і покращувати словниковий запас. Учням пропонуються три варіанти навчання за тестами. Можна вибирати, які теми ви хочете пройти, і вказувати потрібний вам рівень. Нові тести додаються кожну тиждень.

Читайте також:
Рівні володіння англійською мовою: як визначити свій!

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov26 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

http://englishvideo.ru/

Зламалася ручка, дорогі зошити, лінь виходити з дому, не можу відірватися від комп’ютера, я люблю вчитися і їсти – у кожного свої заморочки. Але якщо ви живите ніжні почуття до однієї з перерахованих вище фраз, то сайт Englishvideo.ru буде для вас оптимальним варіантом вивчення англійської мови. Тут представлені відеоуроки. Вони спеціально розроблені для людей, які не є носіями мови. Їх проводять досвідчені вчителі з самим універсальним методиками.

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov27 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

http://livemocha.com/

Частенько сидите вконтакте або в однокласниках? Вчорашній день! Проводите свій час не тільки з задоволенням, але і з користю! Лайвмока – це соціальна мережа, де ми маємо можливість проходити уроки і робити вправи з двадцяти семи мов, включаючи англійську. Тут ми можемо створити свій профіль, завантажувати фотки, заводити нових друзів і вивчати англійську мову. Методика «громади», якою користується Лайвмока, має величезне значення. Ви маєте можливість дружити з носіями мови, які будуть допомагати вам у навчанні і консультувати вас з потрібних питань.

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov28 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

http://lingualeo.com/ru

Хочете познайомитися з сімома секретами вивчення англійської мови? Тоді вам необхідно відвідати сайт Lingualeo. Тут нам надають можливість вивчити англійську мову за допомогою захоплюючих матеріалів: пісень, аудіокниг, відео, текстів, тематичних відеоуроків. Сайт влаштований дуже оригінально, пройшовши початковий тест, ви визначаєте мету вивчення мови і заповнюєте список інтересів. У вас є особистий кабінет, в якому ви можете простежити за ходом і результатами вашого навчання, приростом словникового запасу і здійснення граматичних помилок. Говорячи про ігрової моделі, зауважимо, що протягом навчання вам допомагає левеня Лео – талісман компанії. Він живиться ігровий валютою – фрикадельками, які він використовує за поповнення особистого словника новими словами і фразами.

Читайте також:
April fool's Day. Корисні слова і фрази.

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov29 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

http://www.bbc.com/news

Цей сайт відмінно підійде для людей, які вже мають високий рівень англійської мови і надалі хочуть його вдосконалювати. Побіжна англійська мова диктора досконало буде відмінним вправою для перекладу. Вірте в свої сили і не зупиняйтеся!

anglijjskijj samostoyatelno: 10 poleznykh internet resursov30 Англійська самостійно: 10 корисних інтернет ресурсів

NES бажає вам гарного закінчення робочого тижня і вітає з наступаючими празниками! Миру в серці, в будинку і в країні!

 

 

Перевірте це на практиці

Хочу пробне заняття

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн