Англійська в ресторані: популярні страви і як їх замовити

anglijjskijj v restorane: populyarnye blyuda i kak ikh zakazat Англійська в ресторані: популярні страви і як їх замовитиЩо ви робите, коли перетинаєте кордон своєї батьківщини і ступаєте на землю, яка вам не знайома? Зробивши глибокий вдих, ви відчуєте лише повітря. Але, він не розповість вам про історію цієї країни, не прошепоче таємниці, приховані під пледом вікових бур, і не відкриє завісу у світ, де живуть інші люди. Якщо людина хоче відчути культуру іншої країни, він повинен спробувати її їжу. Ми, звичайно, не в 18 столітті, і маємо можливість за певну кількість грошових коштів дозволити собі самі вишукані шедеври практично будь-якої світової кухні. Але самий сік в тому, щоб зробити це не у своїй країні, домовившись з шеф-кухарем про делікатес, а поїхати в незвідану глибинку і вже там від душі насолодитися бажаним стравою.

Сьогодні команда NES розповість про кількох традиційних англійських стравах і допоможе вам освоїти деякі фрази англійською мовою, які знадобляться при відвідуванні ресторану або кафе.

У людей, які вже побували за кордоном, ми можемо запитати про місця, які варто побачити, або розповісти про заклади, які варто відвідати.

Фрази англійською мовою, які знадобляться при відвідуванні ресторану або кафе

 • Could you recommend a good restaurant? – Не могли б ви порадити хороший ресторан?

Якщо ви хочете заздалегідь подбає про столику в бажаному закладі, потрібно зателефонувати туди і зробити замовлення.

 • I would like to reserve a table. – Я б хотів замовити столик.
 • I would like to reserve a table for four people tonight. – Я б хотів замовити столик на чотирьох людей на сьогоднішній вечір.
 • I would like to book a table, please. – Я б хотів забронювати столик.

У разі, якщо ви просто гуляєте по місту і вирішили заглянути в вподобане кафе, вам потрібно уточнити, чи є в них вільні столики.

 • Do you have any tables available (free)? – У вас є вільні столики?
 • Could I see the menu, please? – Чи можу я ознайомитися з меню?
Читайте також:
БЕЗКОШТОВНІ КЛУБИ З НОСІЯМИ МОВИ В NATIVE ENGLISH SCHOOL

Коли ви визначитеся з закладом, в якому хочете відпочити, і присяде за столик, вам можуть знадобитися наступні фрази:

 • What will recommend you? – Що ви порекомендуєте?

Це питання варто задавати в тому випадку, якщо ви довіряєте офіціантові і готові витратити пристойну суму грошей. Адже в такому випадку запропоноване блюдо може бути оригінальним і досить дорогим.

 • What is this dish? – Що це за страва?

Поставивши це питання, ви повинні отримати розгорнуту відповідь офіціанта, в якому будуть вказані інгредієнти і складові ласощі.

 • I will take this. – Я візьму це.
 • I would like the set lunch. – Я б хотів комплексний обід.
 • I would like a can of beer. – Я б хотів банку пива.
 • This is not what I ordered. – Це не те, що я замовляв.

Дана фраза знадобиться, якщо офіціант приніс вам чужий замовлення. Не варто відразу сердитися, потрібно все з’ясувати. Чоловік міг просто заробити. =)

 • The bill, please. – Рахунок, будь ласка.

Фінальна фраза, варто лише трохи підняти руку і виголосити її. Це буде свідчити про те, що ви готові оплатити послуги.

3 Традиційних англійських страви:

anglijjskijj v restorane: populyarnye blyuda i kak ikh zakazat1 Англійська в ресторані: популярні страви і як їх замовити

Fish and chips – риба з картоплею фрі. Відмінно поєднуються продукти, які мають велику популярність серед англійського населення. Часто ми можемо спостерігати невеликі закусочні, пропонують це блюдо.

anglijjskijj v restorane: populyarnye blyuda i kak ikh zakazat2 Англійська в ресторані: популярні страви і як їх замовити

Beef Wellington – яловичина Веллінгтона. Страва з яловичої вирізки, обернутої в бекон, курячу печінку або млинці. Назване на честь англійського полководця, який здобув перемогу над Наполеоном, Артура Веллінгтона.

anglijjskijj v restorane: populyarnye blyuda i kak ikh zakazat3 Англійська в ресторані: популярні страви і як їх замовити

Yorkshire pudding – Йоркширський пудинг. Ця страва є основною частиною британського недільного обіду. Воно готується з кляру і, як правило, подається з підливою і ростбіфом.

Читайте також:
Future Perfect Tense

 

NES бажає вам приємних вихідних, поглинає вітаміни і будьте здорові! Bon Appetit!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн