Англійська ЄШКО: За і Проти. Завантажити урок для початківців

Компанія ЄШКО (Європейська Школа Кореспондентського Навчання) працює на ринку з 1993 року. Тільки вдумайтеся! У той час англійською мовою можна було навчати тільки в школі чи Вузі, а слово «репетитор» ніхто ще не знав.

anglijjskijj po eshko: za i protiv skachat urok dlya nachinayushhikh17 Англійська ЄШКО: За і Проти. Завантажити урок для початківців Це міжнародна організація, що працює в сфері дистанційної додаткової освіти. ЄШКО надає безліч навчальних матеріалів за різними спеціальностями і в самих різних форматах (книги, журнали, навчальні аудіо та відео ролики). Найбільш часто курси ESCC використовуються для вивчення іноземних мов (вже цілих 11 мов на вибір!) на різних рівнях володіння. За заявами творців освітньої програми, навчання в школі ЄШКО забезпечує якісне освоєння знань і швидке досягнення практичних результатів без особливих витрат часу і грошей. Витрачаючи по 15-20 хвилин в день, ви зможете вивчити ази нової спеціальності, освоїти нове хобі і звичайно ж вивчити іноземну мову.

Чесно кажучи, я завжди скептично ставилася до вивчення мови без живого спілкування. Тому ніколи не розглядала курси ЄШКО серйозно. Проте зовсім нещодавно моя учениця і подруга похвалилася, як вона, живучи за кордоном, продовжує вчити англійську за допомогою ЄШКО. І вона в захваті від курсів. Тоді я вирішила детальніше вивчити всі за і проти вивчення англійської мови по ЄШКО і поділитися своїми думками з вами.

Плюси вивчення англійської мови по ЄШКО

 • Це зручно. Можна повністю налаштувати процес навчання під свій графік. Наприклад, ви мама в декреті, у якій вільний час уривками протягом дня. З курсом ЄШКО ви зможете навчається коли зручно вам, а також вибирати частоту отримання уроків. Не треба підлаштовувати свій графік під заняття з репетитором або бігти ввечері на мовні курси.
 • Це недорого. Середня ціна за курс ЄШКО — близько 1000 рублів на місяць. Чи треба говорити, що це набагато дешевше, ніж місяць навчання в мовній школі або з репетитором. А якщо оплатити весь курс відразу, будуть хороші знижки.
 • Цікавий зміст уроків. Подивіться самі на утримання курсу «Англійська для початківців». До речі, скачати пробний урок ви може звідси. Зміст курсу мені здалося досить цікавим, діалоги з сучасною лексикою, а також даються базові граматичні конструкції, вивчивши які, можна пробувати висловлюватися мовою.anglijjskijj po eshko: za i protiv skachat urok dlya nachinayushhikh18 Англійська ЄШКО: За і Проти. Завантажити урок для початківців
 • Перевірка домашніх завдань. Зі студентами працюють кваліфіковані викладачі ЄШКО, які дають детальну зворотний зв’язок з виконаним домашнім завданням. Ви можете надсилати домашню роботу поштою або через онлайн кабінет. Нещодавно з’явилося ще й співтовариство учнів ЄШКО, де ви зможете знайти собі друзів за інтересами для спільної мовної практики.
 • Розширення словникового запасу. Нові слова, які даються на початку уроку, вправляються в різноманітних вправах, тому волею-неволею ви приречені запам’ятати їх smile Англійська ЄШКО: За і Проти. Завантажити урок для початківців .
 • Читайте також:
  Суботні драма і муві клаб

  Мінуси вивчення англійської мови по ЄШКО

 • Немає контролю говоріння. Можна скільки завгодно виконувати завдання та слухати записи, але заговорите ви від цього? Дуже важко. Вивчення мови — це, перш за все, комунікативна практика, адже мова потрібна в першу чергу для спілкування, а вже потім для письма і т. д. Тому людям без самодисципліни вивчення мови по ЄШКО точно не підійде.
 • Транскрипція російською. По мені краще один раз розібратися зі знаками транскрипції англійською (благо, це нескладно), ніж псувати вимову, читаючи англійські слова російськими буквами.
 • Мало мотивації. Судячи з відгуків в Інтернеті, багато учні покидали заняття, не пройшовши і середину шляху. Я впевнена, що справа не в матеріалі, а в банальну лінь і звичкою «колекціонувати знання». Ось відгук одного з учениць ЄШКО:

  Я подужала 6 журналів, а потім мій ентузіазм пішов на спад. І ось чому: багато мої питання залишалися без відповідей. Для мене було незрозуміло вживання деяких прийменників, почалися проблеми з часом і їх правильним використанням, а запитати було ні в кого. А я не люблю, коли чогось не розумію. Потім я відкрила для себе Поліглот і зрозуміла що англійська ЄШКО добре вивчати в поєднанні з ним. ЄШКО дає можливість швидко і легко освоїти велику кількість нових слів, а Поліглот допоміг мені знайти відповіді на мої запитання.

  4. Хитрі фінансові схеми. Будьте обережні при відмові від уроків. Швидше за все, вас попросять або оплатити вже надіслані матеріали або відіслати їх назад. Договір теж слід вивчити кілька разів перед підписуванням.

 • Що в підсумку?

  В цілому, мені сподобалися курси англійської ЄШКО, але тільки їх недостатньо для вивчення мови. Для поповнення ж словникового запасу – це підходящий варіант. Але краще використовувати матеріали курсу в комбінації з іншими способами вивчення мови.

  Читайте також:
  Як запам'ятати нові слова: 7 корисних порад

  Можна скачати курс англійської ЄШКО безкоштовно?

  У наш час можна практично все! Курси «Англійська для початківців» і «Англійська для дітей» вже давно оцифровані і пропонуються на торрентах. Посилання давати не буду, пошуковик вам в допомогу. Шукайте курси свіжіше хоча б 2006 рік), 1992 — все дуже древно. Я навіть знаходила групу в ВК (як-то цікавилася курсом дизайну), де можна було за невелику плату купити весь курс. Питання в іншому: чи буде у вас мотивація вивчати мову без зворотного зв’язку взагалі? Тим більше, як відомо, сила мотивації прямо пропорційно кількості заплачених грошей.

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн