Англійська з носіями мови: чому це важливо?

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno  Англійська з носіями мови: чому це важливо?Уявіть собі таку ситуацію:

Лондон. Двоє чоловіків зустрічаються на площі. Вони довго придивляються один до одного. Один не витримує й запитує: Віл жмут?
Інший: Сікс вотч.
Перший дивується: Сач мач?
Другий знизує плечима: Фор хум хау!
Перший: Про, іняз финишд?
Другий: Аск!!!

Ця історія вже давно стала “бородатим” анекдотом, але вона наочно ілюструє рівень підготовки більшості наших співгромадян, які вивчали англійську мову. Якийсь словниковий запас є, а ось сформувати правильне пропозицію — проблема. Подібний дослівний переклад, та ще і з диким вимовою — не рідкість на пострадянському просторі. Як же уникнути подібних казусів? Вихід є! Слухайте справжню живу мову і учіться у носіїв мови. Існує думка, що тільки вони можуть навчити говорити правильно. Подібний підхід стає все більш популярним. Але давайте розберемося у всьому по порядку.

Носії мови. Хто вони такі?

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 1 Англійська з носіями мови: чому це важливо?Існує кілька трактувань цього поняття. Якщо узагальнити, то це людина, для якого мова (в нашому випадку англійська є рідною. Носій активно використовують мову у всіх сферах і володіє його лінгвістичними нормами. Простіше кажучи, це американці, англійці, австралійці, канадці та інші англомовні. Вони приїжджають до нас і з задоволенням навчають бажаючих мови. Працюють індивідуально або в місцевих школах і на курсах англійської. Їх ще називають спікерами або нейт-спікерами від англійського speaker/native speaker.
Але будьте уважні! Для викладання недостатньо тільки народиться в англомовній країні.
Що важливо у викладача-носії? — педагогічні навички, грамотність, досвід.
Вас, напевно, мучить ще одне питання. До кого ж все-таки йти вчитися?

Місцевий викладач VS нейт-спікер

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 2 Англійська з носіями мови: чому це важливо?Швидше всього вибирати не доведеться. Кожен послужить своєї мети. Викладач англійської, говорить рідною мовою, стане рятівним колом, якщо ваші знання незначні або навіть дорівнюють нулю. Він дає необхідну граматичну базу, пояснює складні правила, формує первинний словниковий запас. На початковому етапі в учнів виникає багато питань. І місцевий викладач як ніхто інший може зрозуміти їх труднощі і знайти аналогії з рідною мовою. Як тільки ви подужали певний обсяг і досягли середнього рівня, переходьте в клас до носія мови. Саме він вчить природному вимові, правильного вживання лексики і змусить вас говорити. Місцевий викладач і нейт спікер — це відмінна команда. Такий викладацький тандем здатний навчити навіть найбільш зневірених:)
Це, звичайно, не правило, а наша рекомендація. Хороші викладачі незалежно від національності навчать своїх учнів всьому. Просто є об’єктивні причини, коли на кожному окремому етапі навчання краще справляється певний фахівець. Саме так працює наш навчальний процес. У школі Native English спільно навчають як українські, так й іноземні викладачі. Це запорука ваших навчальних успіхів.

Курси англійської з носіями мови. Що це дає?

  • Подолання мовного бар’єру.

З досвіду і відгуками багатьох учнів можна сміливо сказати: заняття з носіями — це потужна мотивація в розмовній мові! Ви в повне занурення в мовне середовище, так як на рідному поговорити не вийде) Такі уроки дають свободу і впевненість у спілкуванні.

  • Сприйняття мови на слух.

Ще один плюс 100% викладання англійською. Весь час заняття ви чуєте «живу» англійську мову. Своєрідне аудіювання на різні теми.

  • Правильна вимова.

По-перше, ви чуєте, як говорити правильно слова та окремі звуки. По-друге, коли ви практикуєте мову, носій розрізняє навіть найменша невідповідність. Нейт-спікер допоможе виробити і закріпити справжнє природне вимову.

  • Запас різноманітної лексики.

Носій мови знає англійську у всіх його барвах. Прислів’я, ідіоми, сленгові вирази і спеціальний обертів. Це багатство мови перейде в спадщину до вас:)

  • Тонкощі мови.

Мова має багато правил і винятків. Носій здатний безпомилково сказати як правильно вживається те чи інше слово/оборот в залежності від ситуації. Ви вчіться розпізнавати всі тонкощі і нюанси, а не говорити книжковими фразами. Коректне застосування англійської в життєвих ситуаціях — ось що дають такі заняття.

Зацікавилися? Пропонуємо познайомитися з нашими нейт-спікерами. У них є все необхідне: знання мови, педагогічний досвід, грамотність і неймовірна харизма!

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 3 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Simon

Приїхав з Австралії. Відмінний управлінець і менеджер великих компаній, за покликанням — педагог. Закоханий в Україну і українців. Готовий допомогти їм вільно заговорити англійською.

Якщо хочете більше дізнатися про Саймона дивіться його невеликий відео урок

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 4 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Nicky
Народився в Манчестері, Англія. Мандрівник зі стажем. Його пристрасть — музика. Викладанням не займається, а насолоджується. Задоволений, коли може навчити студентів всьому, що знає сам.

Дивіться відео урок від Nicky

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 5 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Steve
Народився на Карибах, 20 років жив у США. Це викладач з великим досвідом роботи в різних компаніях. Його методика — навчання мові з гумором. Любить своїх учнів, а вони його.

Дивіться відео урок від Steve

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 6 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Wayne
Канадець. Подорожує з 19 років. Вкладає в навчання весь досвід, набутий в поїздках по світу. Любить працювати зі студентами з початкового етапу і стежити за їхнім розвитком від рівня до рівня.

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 7 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Dayton
Народився в США, пізніше переїхав до Шотландії. Як американець і громадянин Великобританії знає тонкощі англійської двох країн. Археолог за освітою і викладач за життя. Об’їздив пів світу в пошуках реліквій і нових знань. Готовий поділитися всім, що знає з кожним учнем.
Дивіться відео урок від Dayton

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 8 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Paul
Приїхав з Техасу, США. Вивчає російську та викладає англійську. Любить життя і щирі посмішки. З особливих талантів: стріляє арахісом з носа на цілих 15 футів!:) При бажанні може навчити і цього! Легкість і невимушеність на заняттях — його супер сила.

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 9 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Mike
Торонто, Канада. Пише сценарії та мріє знімати кіно. Викладає з режисерським підходом. А ще обожнює боулінг, і забиває неймовірні страйки. Готовий битися з будь-яким у спортивному двобої.

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 10 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Vicktor
Приїхав з Нігерії. Обожнює влаштовувати бурхливі дискусії на заняттях. Підбирає для учнів найцікавіші і спортные теми.

Дивіться відео урок від Victor

anglijjskijj s nositelyami yazyka: pochemu ehto vazhno 11 Англійська з носіями мови: чому це важливо?

Matt
Уродженець американського штату Північна Кароліна. Викладав в місцевому університеті. Переїхав Грузію, щоб працювати в Міністерстві освіти і науки. Тепер пізнає культуру України і хоче вивчити українську. Навчає англійської мови в легкій і веселій манері. Обожнює знайомиться з новими людьми.

Кожен з них цікава і самобутня особистість. З ними легко і приємно спілкуватися. Ніякого сорому на уроках і вічних зубрежек. Тільки захоплюючі бесіди і нові знання.
Заінтриговані? Записуйтеся на пробне заняття і познайомтеся з цими людьми особисто.

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: