Англійські мультики для дітей та вивчення мови

Діти завжди дуже допитливі. Пристають до батьків з розпитуваннями з будь-якого приводу. Бажання дитини до самовдосконалення і пізнання ні в якому разі не можна припиняти. А щоб забезпечити своїй дитині блискучу кар’єру в майбутньому, необхідно спрямувати його енергію на вивчення іноземної мови. І в цьому прекрасно допоможуть розвиваючі мультфільми англійської для початківців.

anglijjskie multiki dlya detejj i izucheniya yazyka14 Англійські мультики для дітей та вивчення мови

Англійська представлений у зрозумілій, простій і доступній для дитини формі. Герої мультфільмів для початківців — забавні істоти або такі ж допитливі малюки, які з задоволенням будуть вивчати алфавіт, цифри, кольори та інші слова. Така форма навчання просто необхідна дітям, адже вони зможуть відкривати для себе новий незвіданий світ, переглядаючи барвисте розвиваюче відео.

Мультфільми англійської мови — це прекрасний спосіб вивчення іноземної не тільки для дітей, але і для дорослих, початківців навчання буквально з алфавіту. В мультиках — простий і зрозумілий мова, захоплюючий сюжет, мінімум складних оборотів і термінів, барвисті герої. Все це приваблює і зацікавлює малюків. У поєднанні з паралельним перекладом і субтитрами мультфільми — ідеальний навчальний матеріал.

Англійські мультики для дітей

Розвиваючі мультики для дітей на англійській розраховані на те, щоб допомогти освоїти англійську від алфавіту до вільного сприйняття мови. Доповніть свої уроки — дивись мультики, разучивай прислів’я та приказки, пісні, фрази і тоді процес вивчення стане легше, цікавіше і захопливіше, як для малюків, так і для дорослих. Вчіть англійську легко, а ми вам допоможемо підібрати кращі мультфільми для початківців!

Super Why!

«Супер Чому!» — чудова серія розвиваючих мультиплікаційних фільмів для особливо допитливих діточок, в яких вивчається не тільки алфавіт, але й фонетика, правопис, граматика і правильне вживання слів. Кожна нова серія — це захоплююча пригода чотирьох відважних друзів, які допомагають казковим героям.

Читайте також:  Як навчитися правильно писати англійською мовою || Поради і вправи

Welcome Starter «A»

Welcome Starter «A» — прекрасний варіант для початківців вивчати англійську з нуля — вивчення алфавіту, форм, цифр, квітів різних предметів. Забавні герої — мишенята і милі дитячі пісеньки — все це допоможе вдало почати оволодіння мов вам та вашим малюкам. Тут використовується правильна грамотна мова, потрібна для повсякденного спілкування.

Gogo Loves English

Веселий мультик «Гого любить англійська» для маленьких діточок і дорослих початківців. Веселі хлопчик і дівчинка, а також допитливий і милий дракончик Гого будуть вчити вас і ваших дітей. Забавні моменти, різні ситуації, прості сюжети, в яких вивчаються алфавіт, нові слова і фрази.

Вибирайте будь мультик і вивчайте мову легко, весело, невимушено! Залишайте свої відгуки та рекомендації в коментарях. Які мультфільми використовуєте ви?

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: