Аудіокниги англійською: Де безкоштовно послухати і скачати?

audioknigi na anglijjskom: gde poslushat besplatno i skachat 14 Аудіокниги англійською: Де безкоштовно послухати і скачати?Аудіокниги — відмінний спосіб вдосконалення навички сприйняття іноземної мови. Адже можна вільно висловлюватися англійською, але нічого не розуміти з того, що кажуть іноземці.

Зовсім необов’язково купувати підписку на аудіокниги на Амазоні, все можна знайти безкоштовно в Інтернеті. Якщо ви шукаєте якусь конкретну аудіокнигу, наприклад Harry Potter, то досить набрати в Яндексі «Harry Potter аудіокнига» і ви точно знайдете підходящий варіант.

Складніше, якщо ви новачок і шукаєте адаптовані аудіокниги простіше. На відміну від фільмів і серіалів, де багато що можна зрозуміти по жестах, міміці, нарешті субтитрів, аудіокниги все потрібно сприймати на слух. Тому важливо, щоб аудіокниги для початківців супроводжувались текстом.

Хороші аудіокниги не так просто знайти. У даній статті ви знайдете популярні джерела аудіокниг англійською мовою.

1. Librivox.org

Рівень: не нижче середнього

Каталог: понад 12 тис аудіокниг

Увага: librivox.org англійською мовою, тому використовуйте онлайн-перекладачі для сайтів, якщо важко з навігацією.

Librivox — це некомерційний проект зі створення аудіокниг волонтерами, які розповсюджуються як суспільне надбання. Під суспільним надбанням (public domain) маються на увазі книги, не захищені авторським правом, тому тут ви не знайдете свіжі бестселери.

audioknigi na anglijjskom: gde poslushat besplatno i skachat 15 Аудіокниги англійською: Де безкоштовно послухати і скачати?

Аудіокниги структуровані по авторам, жанрами і мовам. Будь-яку книгу можна завантажити архів з MP3 файлів, кожна глава в окремому файлі. На жаль, аудіокниги не забезпечені текстом.

2. Babeleo.com

Рівень: не нижче середнього

Каталог: близько 50 книг

Доступ до всіх аудіокниг на Babeleo платний (200-300 руб в міс.), але це дійсно того варто. Кожна книга представлена у вигляді паралельних текстів англійською і російською (англійською) і забезпечена однією або кількома аудиоверсиями. Натиснувши на слово в тексті, можна побачити переклад та послухати вимову. Швидкість відтворення аудіо можна сповільнити або прискорити.

Читайте також:
Відео-шпаргалка від Simon

audioknigi na anglijjskom: gde poslushat besplatno i skachat 16 Аудіокниги англійською: Де безкоштовно послухати і скачати?

Всі книги доступні безкоштовно для ознайомлення, а повний доступ відкривається при оформленні підписки.

Загалом, це більше сайт для тренування читання та аудіювання англійською, ніж бібліотека аудіокниг. Добірка книг дуже якісна: «Голодні ігри», «Бійцівський клуб», «Біле ікло», «Гаррі Поттер і Філософський камінь», «Над прірвою в житі», «Мартін Іден» і інші класичні та сучасні твори. Книги, на жаль, не можна завантажувати.

3. Freeclassicaudiobooks.com

Рівень: не нижче середнього

Каталог: близько 800 аудіокниг

Зміст цього англомовного сайту повністю відповідає його назві: тут у вільному доступі представлені аудіокниги англійською мовою, що належать до класичної літератури. Сайт виглядає застарою і має безліч рекламних банерів, однак бібліотека аудіокниг досить багата. Тут ви знайдете таких авторів, як О ‘ Генрі, Марк Твен, Джек Лондон, Артур Конан Дойль, і навіть Олександр Пушкін.

Кожна книга розбита на розділи, їх можна прослухати онлайн на сайті або завантажити безкоштовно в форматі MP3 і M4B. Якість аудіодоріжок вище середнього, носії мови начитують книги в середньому темпі, але, знову ж таки, текстів до записів немає.

4. YouTube.com

Рівень: початковий і вище

Каталог: близько 12 тис. аудіокниг

Так, як багато хто здивується, YouTube — відмінний джерело аудіокниг англійською мовою. Тут ви зможете знайти аудіокниги (дуже часто в супроводі тексту) для будь-якого рівня. Тут є цілі канали і плейлисти з аудіокнигами, наприклад той чи цей. Якщо ви шукаєте конкретну аудіокнигу, то просто набирайте «назва книги + аудіокнига англійською». Завантажити відео або аудіо контент ви зможете за допомогою різних онлайн даунлоадеров.

audioknigi na anglijjskom: gde poslushat besplatno i skachat 17 Аудіокниги англійською: Де безкоштовно послухати і скачати?

5. Loyalbooks.com

Рівень: не нижче середнього

Каталог: кілька тисяч аудіокниг

Loyalbooks.com — це портал, який представляє одну з кращих колекцій безкоштовних аудіокниг англійською. Колекція включає популярні і маловідомі твори класичної літератури, а також книги, на які не поширюється авторське право. Тому Гаррі Поттера тут теж немає.

Читайте також:
Past Simple Tense.

Для зручності зліва є навігація за жанрами. Аудіокнигу можна послухати онлайн або скачати у форматі MP3.

6. Storynory.com

Рівень: початківець

Каталог: кілька сотень аудіокниг

Storynory.com — це ресурс для початківців вивчати англійську, який пропонує колекцію аудіокниги англійською для дітей. Тут ви знайдете безліч коротких аудіоказок, міфів, історій і т. д. Завантажити контент можна у форматі MP3 або у вигляді iTunes подкасту. Є текстова версія аудіокниг!

audioknigi na anglijjskom: gde poslushat besplatno i skachat 18 Аудіокниги англійською: Де безкоштовно послухати і скачати?

7. Scribl.com

Рівень: не нижче середнього

Каталог: близько 40 аудіокниг

Цей англомовний портал цікавий тим, що тут багато аудіокниг з музичним супроводом. Є платні аудіокниги, але безкоштовних також вистачає (вибирайте з биркою FREE). Для тих, хто бажає підтягнути свою англійську, раджу також вивчити всю інформацію про книгу: короткий зміст, характеристики головного героя та ін. Завантажити безкоштовні аудіокниги можна тільки після реєстрації.

audioknigi na anglijjskom: gde poslushat besplatno i skachat 19 Аудіокниги англійською: Де безкоштовно послухати і скачати?

8. Abooks.zone

Рівень: не нижче середнього

Каталог: 73 аудіокниги

На цьому сайті з аудіокнигами є розділ, присвячений книгам англійською мовою. Любителі сучасної літератури зрадіють, бо тут дуже багато бестселерів останніх років: від «Сутінків» до «Шопоголіка». Завантажити аудіокниги можна у форматі MP3 безкоштовно і без реєстрації.

9. VK

Рівень: початковий і вище

Каталог: більше 100

Старий добрий Контакт також зберігає в собі пристойну колекцію аудіокниг англійською. Тут я раджу шукати контент в групах, аудіозаписи часто поганої якості. Вам зустрінуться співтовариства з аудіокнигами для різних рівнів, у тому числі і адаптовані.

10. Lelang.ru

Рівень: початковий і вище

Каталог: близько 30 аудіокниг

Це сайт присвячений вивченню англійської, який, крім усього іншого, пропонує непогану колекцію аудіокниг англійською. Аудіокниги розбиті по рівнях, для кожного рівня від 2 до 10 книг. Завантажити можна як аудіозапис, так і PDF файл з текстом.

Читайте також:
Як зробити презентацію англійською мовою. Як розпочати і закінчити презентацію. Корисні фрази

Які ще джерела аудіокниг ви можете порекомендувати?

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн