Аудіокурси: За і Проти.

audiokursy: za i protiv 19 Аудіокурси: За і Проти.

Ви живете в великому місті і щодня витрачаєте багато часу, добираючись на роботу? Ви стоїте в пробках по кілька годин? Ви можете легко використовувати час у дорозі для вивчення англійської мови за допомогою спеціально розроблених аудіокурсів!

Безсумнівно, аудіокурси мають безліч плюсів.

Багато людей хочуть вивчати англійську мову, але в силу яких-небудь факторів (вік, самооцінка, страх перед невдачею, відсутність досвіду вивчення і т. д) вони не хочуть йти на курси або наймати викладача. Або ж «вчили давно, але забули». Якщо ви відчуваєте одну з цих проблем, то вам варто спробувати аудіокурси. Аудіокурс – відмінний вибір, якщо ви хочете трохи «згадати» англійська мова, перед тим, як записатися на курси. Якщо ви вже вивчали мову в минулому, чуючи знайомі слова, фрази, ви обов’язково згадаєте.

Якщо ви не хочете йти на курси, бо «нічого не знаєте», то аудіокурс може допомогти вам отримати базові знання. Більшість аудіокурсів, особливо початкового рівня, спрямовані на вивчення базових фраз, які представлені у вигляді діалогів на основі повсякденних ситуацій. Запам’ятавши ці фрази, ви зможете будувати на їх основі інші конструкції. Навіть якщо ви не завжди спочатку розумієте зміст речення, ви запам’ятовуєте конструкцію. Згодом, зустрічаючи цю фразу ви автоматично будете її сприймати. Це правда, що на перших етапах вивчення мови буває складно не просто заговорити, а навіть сказати кілька слів. Після прослуховування аудиокурса ви будете почувати себе впевненіше.

Якщо ви займаєтеся на курсах, то два-три рази на тиждень буває недостатньо, особливо на першому етапі вивчення. Заняття з викладачем можна (і навіть потрібно!) підкріплювати слуханням, тоді ваш прогрес помітно прискориться. Крім того, якщо повторювати за диктором, то можна значно поліпшити вимову.

Якщо ви зайняті на роботі, і не можете займатися з викладачем з огляду на відсутність вільного часу, то аудіокурси дозволять вам використовувати кожну хвилину вашого часу з користю. Аудіокурс англійської мови – це прекрасна альтернатива радіо, розмов стоять поруч людей і стукоту коліс метро. Ви можете прослуховувати уроки коли вам зручно і стільки раз, скільки вам потрібно для засвоєння матеріалу.

Аудіокурси, на відміну від, наприклад, подкастів і аудіокниг, побудовані за принципом: «від простого до складного». Аудіокурси розраховані саме на тих, хто займається самостійно, тому вони забезпечені поясненнями і перекладами фраз.

Однак аудіокурси мають і ряд недоліків.

Деякі вивчають знаходять їх нудними і монотонними. Тому не чекайте, що ваші прослуховування будуть цікавими і повними вражень.

Крім цього, прослуховуючи аудіокурс, ви запам’ятовуєте тільки звуковий образ слів і пропозицій. Правила читання англійської складніше, ніж російської, тому розпізнати «знайомі» за звучанням слова в тексті буває складно і навіть неможливо. Іноді, знаючи фразу, та її переклад, вивчають не знають, скільки слів у фразі і не можуть перевести окремих слів з неї. Це тому, що вислів сприймається як одне ціле, неподільне на частини. Чудово, якщо аудіокурс супроводжується книжковим посібником, за яким ви можете вивчати правопис слів і запам’ятовувати їх буквений образ.

Прослухавши аудіокурс, вивчають не знають, де і як застосовувати вивчені фрази і слова. Тому так чи інакше потрібен співрозмовник. Накопичивши фрази, ви самі відчуєте, що треба щось з цим робити.

На нашому сайті для вашого ознайомлення представлено багато аудіокурси з описом. Рекомендуємо вам ознайомитися і вибрати підходящий для себе. Варто спробувати! Удачі у вивченні!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: