Беремо участь в Драмі клубі і дивимося фільми разом з Native English School!

Всім встати, суд іде! У суді триває слухання за звинуваченням… так, Так, саме так! Наші студенти вирішили продовжити те, що почали в минулу суботу – звинувачувати і захищати, проводити дебати і проголошувати вироки. Це називається – увійшли в роль ще з минулої суботи 🙂

Після чергового засідання всі приступили до перегляду фільму «Good Will Hunting». Уілл Хантінг — 20-річний вундеркінд з Бостона, який постійно вплутується в неприємні історії. І коли поліція знову заарештовує його за чергову бійку, професор математики бере його під свою опіку, але за однієї умови: Уїлл повинен пройти курс психотерапії. Сеанси «перевиховання», які розпочалися з недовіри, поступово переростають у дружбу між Уїллом і його наставником. Фільм всім сподобався, це було помітно по посмішкам і блискучими від сліз очам наших студентів.

Слоган фільму «Some people can never believe in themselves, until someone believes in them» — тому вірте в себе, а також свої здібності вивчити англійську мову, а ми будемо намагатися в цьому допомогти! Forward seeing you next Saturday!

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: