Build your with confidence NES!

В цю суботу Steve влаштував нашим студентам абсолютно інший Drama Club. Тут не було сценок з життя або імпровізацій на різні теми, як всі звикли. Замість цього, студенти вчилися впевнено володіти англійською мовою, ділилися своїм досвідом і давали один одному поради. Звичайно, не обійшлося без сміху і веселощів, адже не всі ж поради повинні бути серйозними))

build your confidence with nes 41 Build your with confidence NES!

Після Drama Club послідував не менш захоплюючий Movie Club. На цей раз фільм вибирав Steve, а саме американську комедію «Ми — Миллеры» (we’re the Millers, 2013). Фільм з легким і простим гумором, який дуже тонко піднімає тему сімейних цінностей. Де не важливо мати кровні узи, що б любити один одного, піклуватися один про одного і бути сім’єю. Адже головне — це спорідненість душі, і воно чудово відбивається в квартеті головних героїв.

До речі, гра акторів дуже порадувала. Всі виконавці головних ролей виглядали переконливо, наче вони не грають, і на камеру зняті реальні, а не вигадані герої: стриптизерка, торговець наркотиками, дівчина-панк і хлопець-ботан)
Загалом, комедія відмінно допомогла всім розслабитися і посміятися від душі!

Дякуємо студентам NES за чудовий день! Ми вас любимо! ?

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Читайте також:
Зворотні займенники в англійській мові: правила, приклади
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн