Чи можна вивчити англійську мову за місяць?

mozhno li vyuchit anglijjskijj yazyk za mesyac   Чи можна вивчити англійську мову за місяць?

mozhno li vyuchit anglijjskijj yazyk za mesyac  1 Чи можна вивчити англійську мову за місяць?Чи можна вивчити англійську мову за місяць, коли інші витрачають на його вивчення роки? І це з урахуванням того, що всі говорять: англійська – легкий мову. Хіба це реально? В дійсності, за такий короткий термін вивчити англійську і навчитися говорити можна, і в цій статті я розповім, що для цього потрібно зробити.

Що значить “вивчити англійську мову”?

Для початку давайте розберемося, що мається на увазі під виразом «вивчити англійську мову». Це поняття дещо абстрактне, невизначене, і, як правило, кожен з нас розуміє його по-різному. Насправді “вивчити англійську” означає розвинути чотири навички: читання, письмо, аудіювання (розпізнавання мови на слух), розмова (спілкування). Виходить, що людина, яка «знає англійську», повинен вміти все перераховане вище.

Всі ці навички, звичайно, необхідні і вони дають певну свободу і можливість контактувати зі світом. Але, якщо подивитися уважніше, то саме спілкування (розмовний навик) – це те, чого хочуть досягти всі люди, які вивчають англійську.

Причина цього проста – розмовна англійська відкриває величезні перспективи перед людиною: високооплачувана робота, почуття свободи в подорожах, навчання за кордоном… Крім цього вміння говорити англійською – це ключовий компонент людських взаємин. Це те, без чого не обійтися. І, якщо подивитися навколо, на людей, «знаючих» англійську, то, на жаль, лише невелика частина з них дійсно може вільно висловити свою думку англійською.

Розмовна англійська за місяць

Так чого можна досягти за такий короткий термін?

Відповідь на це питання буде залежати від часу, який ви готові приділяти на вивчення мови. Природно, що навчитися говорити вільно, швидко, не задумуючись, без помилок, вміло спілкуючись на будь-які теми, за 30 днів неможливо. Але не час впадати у відчай. За місяць можна досягти того, чого багато домагаються роками!

За цей час можна досягти середнього рівня володіння мовою, де у вашому активному запасі виявиться близько 1.500 слів, досить багато різних розмовних фраз і виразів, що застосовуються в будь-якій ситуації. Уявіть, що всього через місяць ви без проблем зможете поговорити на побутові теми з іноземцем, замовити вечерю в ресторані, забронювати номер у готелі! Непогано для місяці навчання? А що буде, якщо повчитися трохи довше? Уявляєте..?

Тепер повернемося до реальності. Для досягнення цього рівня вам буде потрібно займатися досить інтенсивно, причому велика частина навчання повинна являти собою розмовну практику. Здатність говорити по-англійськи — це такий же навик, як водити автомобіль. Чим частіше ви будете виконувати певну дію, тим краще воно буде у вас виходити. Теж саме і з англійською. Чим частіше ви будете говорити англійською, тим швидше ви навчитеся робити це ідеально.

Де можна вивчити англійську за місяць?

Після того, як ми визначилися, що нам потрібно, залишилося вибрати місце, де можна вивчити англійську. Тут є всього 2-а варіанти. Кожен з них має свої плюси і мінуси.

1) Записатися на зарубіжні курси англійської. З одного боку, курси за кордоном – хороший варіант. Ви будете перебувати в англомовному середовищі і постійно чути англійську мову. Природно вам доведеться говорити англійською. Але ви як раз за цим туди і їдете. Протягом місяця ви будете постійно тренувати свою англійську і отримаєте непоганий прогрес. З іншого боку, результативність не буде такою, якою могла б бути. Це пов’язано з тим, що заняття будуть проводитися тільки на англійській, тому на пояснення теорії та значення нових слів буде йти занадто багато часу. Це буде гальмувати прогрес. Так само мінусом закордонних курсів є досить велика ціна.

2) Записатися на інтенсивні курси англійської в Москві. Але тут підійдуть не всі курси, а тільки ті, які відповідають критеріям:

  • кількість годин навчання не менше 5 в день;
  • кількість розмовної практики не менше 70% часу навчання;
  • кількість днів навчання – 5 днів в тиждень;
  • пояснення теорії має бути російською мовою.

Такі курси будуть дуже ефективними, так як імітують занурення в англомовну середовище, при цьому згладжуються всі мінуси зарубіжних курсів. Упор тут йде на те, щоб ви багато тренувалися і розвивали навички англійської, закріплюючи теорію на практиці. У підсумку виходить, що таке навчання набагато ефективніше і в рази дешевше, ніж навчання за кордоном. Докладніше про те, на що слід звертати увагу при виборі школи, ви можете дізнатися в статті як вибрати курси англійської мови.

Підводячи підсумок, скажу, що практика – найкращий спосіб вивчити англійську. Розвинути навички розмовної англійської за місяць, щоб бути спроможним поїхати за кордон, розібратися в меню в ресторані, задати елементарні питання, які реально. Та це зробити набагато легше, ніж ви думаєте. Варто лише вибрати ефективний курс і методику.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн