Чи можна вивчити англійську по скайпу?

mozhno li vyuchit anglijjskijj po skajjpu 66 Чи можна вивчити англійську по скайпу?Що ва необхідно, для ефективного навчання англійської мови по Skype?

• Ви повинні мати обліковий запис Skype самої останньої версії. (Якщо у вас немає облікового запису Skype, вам потрібно завантажити програмне забезпечення і слідувати інструкціям на сайті — не хвилюйтеся, це безкоштовно).

• Природно, ви повинні мати доступ до комп’ютера з підключенням до Інтернету (чим вище швидкість Інтернету, тим краще) і звукової карти з гарною якістю.

• Щоб чути будь-які розмови вам знадобиться хороші навушники (або комп’ютерні колонки).

• Щоб говорити, вам знадобиться хороша якість мікрофону. (Ви можете купити USB гарнітура з вбудованим в звукову карту).

mozhno li vyuchit anglijjskijj po skajjpu 67 Чи можна вивчити англійську по скайпу?Є кілька моментів, які необхідно знати при навчанні через Skype.

 • Як ви будете платити за уроки англійської мови по Skype?

 • Якщо це приватна домовленість з викладачем з іншої країни, то Paypal, ймовірно, краще всього. Якщо викладач знаходиться з вами в одному місті, але у вас просто немає можливості зустрічатися для занять, найзручніше оплачувати на карточку Приват Банку або будь-яким іншим зручним для вас методом. У разі, якщо ви скасували урок день у день, заняття, зазвичай, оплачується. Пам’ятайте про те, що викладачі планують свій розклад заздалегідь і могли б провести урок з іншим учнем. Але знову ж таки, все залежить від того, яка спочатку була у вас домовленість.

 • Ваш власний комп’ютер должден бути надійним і швидким інтернет.
 • Те ж саме стосується вашого викладача. Вкрай рідко буваю збої саме у Skype, зазвичай такі збої тривають не більше півгодини, Skype ніколи не відключають на пару днів. Ми не рекомендуємо робити уроки по Skype основою для вивчення англійської мови, це може бути всього лише як доповнення до основних уроків в групі або індивідуально. Найкраще познайомитися з носієм мови через інтернет, завести дружбу, кілька разів в тиждень базікати з ним по скайпу, практикуючи свої знання в невимушеній обстановці. Це набагато приємніше, ніж платити за це гроші) Тим більше, не виключайте можливість згодом отримати запрошення в гості).

 • mozhno li vyuchit anglijjskijj po skajjpu 68 Чи можна вивчити англійську по скайпу? Ви повинні бути більш організованим при навчанні через Skype.
 • Ви повинні отримати заздалегідь матеріал, який збирається використовувати викладач. У вас має бути достатньо часу, щоб виконати домашнє завдання до наступного уроку. Подготовтесь до уроку заздалегідь, складіть все, що вам знадобиться на стіл: підручники, ручки тощо, принесіть собі склянку води і поставте поруч. Дуже негарно перериватися посеред уроку, йти шукати щось в іншому кінці кімнати. Пам’ятайте, час йде, а ви його оплатили.

 • Великим плюсом, звичайно, є той момент, що ви не витрачаєте час на дорогу. Ви можете проводити урок в офісі, вдома або навіть на дачі) Ніяких пробок, зборів, метушні, транспорту і тд.
 • Англійська по скайпі рекомендуємо студентам з досить хорошим знанням англійської. Ви повинні вже добре сприймати на слух. З-за незавжди якісного зв’язку, вчитель биваті складно почути похибки в призношении і откоректировать вас. А це важливо на уроках. При викладанні з допомогою Skype більш простого англійського може виникнути більше проблем.
 • Advice from Native English School: NES рекомендує займатися наживо. Ніщо не замінить реального спілкування і візуального контакту з викладачем. Звичайно, якщо ви дуже зайнята людина, або з інших причин не можете відвідувати курси, тоді Skype вам в допомогу) Потрібно з чогось починати!

  Я сподіваюся, що ця інформація допоможе. Удачі! З любов’ю, Native English.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: