Цифри в англійській мові. English Numbers

cifry v anglijjskom yazyke  english numbers Цифри в англійській мові. English Numbers

Чи вмієте ви рахувати англійською? Після цього питання завжди слід ствердну відповідь. Зараз вже важко зустріти освіченої людини, яка б не зміг порахувати хоча б до двадцяти по-англійськи. Адже цифри на англійській мові діти починають вчити ще в садку, пізніше повторюють в школі, закріплюють в університеті і часто чують у різних телешоу. Але варто запитати про більш великих числах і людина відразу починає плавати в потоці своїх знань, мовляв, «не пам’ятаю, забув як-то… «

Дана стаття створена для того, щоб необізнаний – вивчив, а не пам’ятає – згадав абсолютно всі цифри англійською мовою. Ми не тільки поговоримо з вами про кількісних числівників, а навіть порахуємо від одного до мільйона, за умови, що ви вмієте рахувати рідною мовою!

Також можна почитати:

32 слова, щоб вивчити рахунок англійською мовою

Хоча, рахувати англійською мовою набагато цікавіше і легше, адже для цього варто вивчити всього-на-всього 32 слова. Причому перші двадцять слів вам знайомі ще зі шкільної лави: (zero — 0, one -1,two — 2, three — 3, four — 4, five — 5, six — 6, seven — 7, eight — 8, nine — 9, ten — 10, eleven — 11, і twelve — 12).

cifry v anglijjskom yazyke  english numbers1 Цифри в англійській мові. English Numbers

Створюємо цифри від 13 до 19

А для створення цифр від тринадцяти до дев’ятнадцяти, потрібно до базових першим десяти чисел додати маленький суфікс-закінчення «teen», ось наприклад: 13 — буде thirteen, 14 — відповідно fourteen, далі — п’ятнадцять, шістнадцять, сімнадцять років, вісімнадцять і дев’ятнадцять. Ну як, вражає?

Читайте також:
Як вивчити англійську.Частина I: основні принципи

Вчимо дестяки

Продовжуємо наш урок далі, десятки формуються тим ж способом, але з додаванням суфікса з двох літер «ty». Пропонуємо вашій увазі наступні вісім чисел до запам’ятовування: двадцять (twenty), тридцять (thirty), сорок (forty), п’ятдесят (fifty), шістдесят (sixty), сімдесят (seventy), вісімдесят (eighty), і дев’яносто (ninety). При цьому, щоб утворити похідне число, скажімо 54, треба просто скласти його з десятків та одиниць: fifty-four. На листі прийнято розділяти їх дефісом. Ось так швидко проходить у нас процес навчання, через два абзаци ви вже можете порахувати до 100, здорово?

Сотні, тисячі, мільйони

І це навіть не всі цікаві особливості! В англійській мові абсолютно всі кількісні числівники не мають звички схилятися за родами або відмінками. Якщо рідною російською ми говоримо: три сотні, трьохсот, трьомстам і так далі, то в англійській цих три варіанти будуть еквівалентні одному — three hundred. Легше нікуди! Hundred – це, до речі, одне з тих слів, яке треба вивчити!

cifry v anglijjskom yazyke  english numbers2 Цифри в англійській мові. English Numbers

Осиливши його, ви легко зможете дорахувати до тисячі, лише додаючи попереду цифру, відповідну числу сотень.( двісті буде two hundred, а триста позначає three hundred, чотириста, відповідно,- four hundred, далі п’ятсот буде five hundred, а шістсот – six hundred, сімсот – seven hundred, після вісімсот – eight hundred, ну і дев’ятсот – nine hundred). А щоб порахувати свій перший мільйон на англійській, вам потрібно згадати всі цифри, які ми вчили до цього і складати їх разом.

Після сотень і перед десятками можна додавати and, а можна і не додавати, на ваш розсуд.

Щоб швидше перейти від теорії до практики, пропоную запам’ятати заключні три цифри: тисяча –thousand, мільйон – Мільйон і мільярд – billion.

Читайте також:
Головна помилка у вивченні англійської мови

От і все, на цьому наш урок англійської мови за темою: «English numbers» завершений. Як бачите вчити з нами англійську не так вже й складно, так що заглядайте до нас ще. І пам’ятайте, що навчання – це світло, а лінь і не ученье – безпросвітна темрява. Просвіщайтеся разом з нами!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн