Цитати англійською мовою про все на світі — ЧАСТИНА 1

Середина грудня. Передсвяткова суєта потихеньку набирає обертів. І не біда, що пухнастого снігу ми поки так і не дочекалися. Підготовка до новорічних свят стає все активніше:

citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete  chast 127 Цитати англійською мовою про все на світі — ЧАСТИНА 1вулиці, будинки і офіси прикрашають ліхтариками, лампочками і гірляндами, в магазинах з’являються різноманітні новинки і багато вже починають вибирати/скуповувати подарунки для рідних і близьких. Бажаним атрибутом будь-якого подарунка є іменна картка з привітаннями для одержувача. В ній можуть бути написані як побажання, так і красиві вирази, щоб надихнути, порадувати або надихнути людину. Звичайно, можна вибрати листівку з шаблонними привітаннями, але, погодьтеся, приємніше читати, написані від душі теплі слова!

Пропонуємо вам підбірку цікавих цитат і афоризмів англійською мовою з вільним перекладом, які можуть стати в нагоді в різні випадки життя. Красиві вислови відомих людей допоможуть розповісти про глибину ваших любовних або дружніх почуттів, передати словами те, що, можливо, не наважуєтесь сказати вголос.

Любовні цитати англійською

                      citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete  chast 128 Цитати англійською мовою про все на світі — ЧАСТИНА 1                                                

Згадуючи про авторів крилатих любовних виразів, перший, хто приходить на розум – це Вільям Шекспір. Цитати Шекспіра англійською використовують закохані у всьому світі. Візьміть собі на замітку кілька приголомшливих фраз:

 • Love is like a child that longs for everything it can come by. – Любов як дитина, яка хоче все і відразу.
 • I would not wish any companion in the world but you. – І в усьому світі я не хотів би нікого іншого, крім тебе.
 • Love looks not with the eyes, but with the mind, and therefore is wing’d cupid painted blind. Любов сліпа, але мудра, такий же і крилатий купідон.
 • Love comforteth like sunshine after rain. Любов втішна, як сонячні промені після дощу.
Читайте також:
Навчання за кордоном: 5 кращих місць для вивчення англійської

Ще один геніальний класик Оскар Уальд подарував світу незабутні цитати про кохання англійською мовою. Їх глибокий сенс здатен торкнутися кожну клітинку душі і допомогти сприймати навколишній світ трошки по-іншому:

 • Women are made to be loved, not understood. – Жінки створені для любові, а не для розуміння.
 • To love oneself is the beginning of a lifelong romance. Полюбити самого себе – початок роману довжиною в життя.
 • A very small degree of hope is sufficient to cause the birth of love. – Найменшої краплі надії достатньо для народження любові.
 • Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead. — Бережи любов у своєму серці. Життя без любові – це сад без сонця, всі квіти в якому зів’яли.

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати більш легкі і веселі написи для святкової записки, зверніть увагу на фрази з улюблених кінофільмів і серіалів. Можете навіть редагувати їх і представляти від свого імені. citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete  chast 129 Цитати англійською мовою про все на світі — ЧАСТИНА 1Наприклад:

 • It’s a known fact that lobsters fall in love and mate for life. You can actually see old lobster couples, walking around their tank, you know, holding claws. … See? You are my lobster! – Це відомий факт, що омари закохуються і вибирають собі пару на все життя. Ти справді можеш побачити старі пари омарів, які прогулюються, тримаючись клешнями. Розумієш? Ти мій омар! (Серіал «Друзі»)
 • Keep holding on! You just can’t give up! Is that what a dinosaur would do? – Тримайся! Ти не можеш просто здатися. Хіба динозаври зробили б це? (Серіал «Друзі»)

Улюблені кіноцитати часто використовуються для характеристики тієї або іншої ситуації, опису події або власних почуттів, вони точно передають емоційний стан і сприйняття того, що відбувається. Чого тільки коштує легендарна фраза May the Force be with you! – Хай буде з тобою Сила! з фільму 1977 року «Зоряні війни»?!

Читайте також:
Всі кольори веселки англійською мовою

А скільки сили і мужності в словах Уілла Тернера з «Піратів Карибського моря»: No cause is lost if there is but one fool left to fight for it. – Справу не програно доти, доки є хоч один дурень, готовий битися за неї!

Цитати про дружбу

citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete  chast 130 Цитати англійською мовою про все на світі — ЧАСТИНА 1

Прекрасним нагадуванням про цінності дружби може стати вітальна листівка з добрими словами. Відкиньте варіанти з електронними листами, смс, даруйте листівки з зізнаннями, які не зникнуть через delete, а пронесуть почуття через роки.

Що написати другові? У нас є кілька варіантів:

 • Friendship is a single soul dwelling in two bodies. – Дружба – це одна душа, що живе в двох тілах. (Арістотель)
 • The antidote for fifty enemies is one friend. – Протиотруту проти п’ятдесяти ворогів це один друг. (Арістотель)
 • A friend is, as it were a second self. – Один, можна сказати, це друге я. (Цицерон)

А ось ще невелика підбірка цитат з пісень (автор статті обирав на свій розсуд ? Ви завжди можете використовувати слова «загальної» з одним або коханою людиною композиції. Такі рядки завжди приємно перечитувати.

 • Another day without you with me is like a blade that cuts right through me. – Ще один день без тебе наче лезо пронизує мене. (Simple plan – I can wait forever)
 • And when i’m around you things kinda get hazy because I am crazy, crazy for you. – Коли я поруч з тобою, все наче в тумані, тому що я без розуму від тебе. (Tim McMorris – Be my valentine)
 • Are you afraid of being alone? I am, i’m lost without you. – Ти боїшся бути одна? Я дуже, без тебе і мене немає. (Blink-182 – i’m lost without you).
 • Days come and go but my feelings for you are forever. – Дні проходять, але мої почуття до тебе вічні. (Papa Roach – Forever)
Читайте також:
Future in the Past — майбутнє в минулому в англійській мові

citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete  chast 131 Цитати англійською мовою про все на світі — ЧАСТИНА 1Напередодні зимових свят особливо віриться в диво. Відчуйте всередині себе тепло і радість. І головне пам’ятайте, що miracles happen to those who believe (чудеса трапляються з тими, хто в них вірить)!

Ми, в NES, докладемо максимум зусиль для того, щоб ви весело почали новорічні свята, оригінально привітали рідних і друзів і перебували у відмінному настрої!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн