Цитати англійською мовою про все на світі – ЧАСТИНА 2

Чергова тиждень наблизила нас до Нового року. Всього лише шість днів – і почнеться нова історія: відбудуться нові знайомства, довгоочікувані зустрічі, будуть звершуватися нові відкриття і коритися все нові і нові вершини… Знову ми будемо ставити собі цілі і всіма силами реалізовувати задумане, розвиватися в нових напрямках. Для того щоб перший запал не перегорів і не опустилися руки після кількох невдач (адже не помиляється той, хто нічого не робить – One who makes no mistakes, makes nothing), ми пропонуємо вам ознайомитися з черговою статтею, яка містить мотиваційні цитати, а також відомі цитати англійською.

Мотивація – рушійна сила

citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete – chast 232 Цитати англійською мовою про все на світі – ЧАСТИНА 2

Стикаючись з різними перешкодами на шляху до своєї мети, часом важко знайти сили рухатися далі. Страх невдачі, непевність у собі і відсутність підтримки можуть зіграти з вами поганий жарт. Одним в таких випадках допомагають медитації і роздуми, іншим – виплеск емоцій, скажімо, в спортзалі або в тирі, а третім достатньо знайти правильні слова і просто налаштуватися на позитив. Якщо ви належите до цієї категорії, вам сподобаються такі мотиваційні цитати англійською:

 • If you can dream it, you can do it. – Якщо ви миєте собі це уявити, ви можете це зробити. (Уолт Дісней)
 • Believe you can and you’re halfway there. – Повірте, що ви можете це зробити, і ви на півдорозі до успіху. (Теодор Рузвельт)
 • The only way to do great work is to love what you do. – Єдиний спосіб робити великі справи, це-любити те, що ви робите. (Стів Джобс)
 • If not us who? If not now, when? – Якщо не ми, то хто? Якщо не зараз, то коли? (Джон Кеннеді)
 • If you believe in yourself enough and know what you want, you’re gonna make it happen. – Якщо ви досить сильно вірите в себе і знаєте, чого хочете, ви цього досягнете. (Мерайя Кері).
Читайте також:
Натхнення і мотивація дізнаватися нове: Як почати і не кинути вивчення англійської?

Ще одне мотиваційний вираз, який користується шаленою популярністю, починається словами Keep calm. citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete – chast 233 Цитати англійською мовою про все на світі – ЧАСТИНА 2Цікаво, що плакат із закликом Keep Calm and Carry On (Зберігайте спокій і продовжуйте в тому ж дусі) був вперше випущений в Британії в 1939 році для підтримки бойового духу солдатів під час Другої світової війни. І ось через 60 років знайдена в засіках старого магазину копія плаката стала народним надбанням і об’єктом різноманітних творчих інтерпретацій – як серйозних, так і не дуже:

 • Keep calm and never give up – Зберігайте спокій і ніколи не здавайтеся.
 • Keep calm and follow your dreams – Зберігайте спокій і слідуйте за мрією.
 • Keep calm and eat a cookie – Зберігайте спокій і з’їжте печеньку.
 • Keep calm and be awesome – Зберігайте спокій і будьте приголомшливим.
 • Keep calm and just smile – Зберігайте спокій і просто посміхайтеся.

Погодьтеся, такі рядки викликають прилив якоїсь енергії і гарного настрою. Ви навіть самі можете придумати продовження цієї цитати ? Оригінальні варіанти будемо раді бачити в коментарях!

Цитати відомих людей

citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete – chast 234 Цитати англійською мовою про все на світі – ЧАСТИНА 2

Чим ще себе підбадьорити і від кого набратися мудрих висловлювань? Впевнені, що сподобаються дівчатам цитати Коко Шанель – відомої у всьому світі француженки, яка перевернула уявлення про жіночу моду і подарувала нам citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete – chast 235 Цитати англійською мовою про все на світі – ЧАСТИНА 2дивно точні і стали легендарними висловлювання:

 • A girl should be two things: classy and fabulous. – Дівчині потрібні дві якості: вона повинна бути стильною і приголомшливою.
 • Dress like you are going to meet your worst enemy today. – Одягайтеся так, як ніби збираєтеся сьогодні зустріти свого найзапеклішого ворога.
 • Since everything is in our heads, we had better not lose them. – Так як все знаходиться у нас в головах, то нам краще не втрачати їх.
 • In order to be irreplaceable one must always be different. – Щоб бути незамінною, треба завжди бути різною.
 • If you want to have something you never had, then you will have to do something you never did. – Якщо ви хочете мати те, що ніколи не мали, вам доведеться робити те, що ніколи не робили.
Читайте також:
Різниця між Past Simple та Present Perfect

Ну а хлопці, в свою чергу, можуть оцінити цитати Вінстона Черчілля – citaty na anglijjskom yazyke obo vsem na svete – chast 236 Цитати англійською мовою про все на світі – ЧАСТИНА 2впливового політика, талановитого письменника і видатного британця в історії:

 • Courage is the first of human qualities because it is the quality which guarantees all others. – Хоробрість – це головна людська якість, тому що воно гарантує наявність всіх інших.
 • It is a good thing for an uneducated man to read books of quotations. – Для неосвіченої людини читати книги з цитатами – гарне заняття.
 • The price of greatness is responsibility. – Ціна величі – відповідальність.
 • All the greatest simple things are, and many can be expressed in a single word: freedom, justice, honor, duty, милосердя, hope. – Усі найбільші речі прості, і багато з них можуть бути виражені в одному слові: свобода, справедливість, честь, обов’язок, співчуття, надія.
 • If you’re going through hell, keep going. – Якщо ви проходите через пекло, продовжуйте йти.

Цікаві висловлювання впливових і успішних людей здатні спонукати до дії, надихнути на нові звершення і змусити задуматися про дійсно важливі речі. Друзі, більше читайте, цікавтеся новим, приходьте в NES вчити англійську мову з нашими прекрасними викладачами і удосконалюйтеся. А ще ніколи не здавайтеся, і нехай вас супроводжує успіх!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн