Де Дивитися Серіали Англійською? – 9 Кращих Сайтів!

Як поєднати приємне і корисне? Наприклад, вивчення англійської та перегляд улюблених серіалів? Легко! Ви можете дивитися серіали на мові оригіналу з субтитрами або без онлайн. Нижче список сайтів, де можна це зробити безкоштовно.

1. Puzzle English

Тут представлені серіали і фільми англійською на будь-який смак: «Зачаровані», «Альф», «Великі надії», «Коломбо» і багато інших. Тобто підбірки з TED і National Geographic, а також мультсеріали. Величезним плюсом сервісу є наявність подвійних субтитрів, а також пояснюють видеообъяснения і словник нових слів.

gde smotret serialy na anglijjskom  9 luchshikh sajjtov 6 Де Дивитися Серіали Англійською?  9 Кращих Сайтів!

Деякі серіали зажадають від вас покупку доступу до Puzzle Movies за 890 руб. в рік.

2. English-films.com

Не лякайтеся, якщо ви тільки що потрапили на сайт. Тут багато реклами, зате всі серіали безкоштовні! Список серіалів досить широкий: «Відчайдушні домогосподарки», «Шерлок», «Пліткарка» і т. д. Є улюблені серіали для дітей про Gogo і Muzzy. Всі серіали йдуть з англійськими субтитрами. Якість відео хороше.

3. Fenglish.ru

Список представлених серіалів на цьому сайті не великий: «Як я зустрів вашу маму», «Доктор Хто», «У всі тяжкі», «Теорія великого вибуху» і т. д. Зате всі сезони і всі серії йдуть абсолютно безкоштовно. Якість відео середнє, субтитри пропонуються російською та англійською. Під плеєром також йде текст всієї серії з відмітками часу, щоб можна було повернутися до раніше сказаної фрази.

gde smotret serialy na anglijjskom  9 luchshikh sajjtov 7 Де Дивитися Серіали Англійською?  9 Кращих Сайтів!

4. Netflix

Широко відомий англомовний ресурс з мільйонами фільмів і серіалів в HD якості, включаючи самі останні новинки. Перший місяць можна користуватися безкоштовно, потім потрібно буде вибрати один з платних пакетів (від 8 євро в міс.). При купівлі є можливість використовувати сайт з 4-х пристроїв, тому можна спробувати скинутися на преміум статус з друзями.

Читайте також:
Навчання безкоштовно vs навчання в школі англійської: переваги та недоліки

5. Ororo.tv

Тут представлені веб серії розважального та пізнавального характеру, звичних «Відчайдушних домогосподарок» і «Шерлока» ви тут не знайдете. Зате є можливість поринути в глибини науки або спробувати зрозуміти англійський гумор. Все відео йдуть з субтитрами англійською.

gde smotret serialy na anglijjskom  9 luchshikh sajjtov 8 Де Дивитися Серіали Англійською?  9 Кращих Сайтів!

Ви можете дивитися будь-яке відео безкоштовно і в хорошій якості тільки 45 хвилин в день, якщо хочете більшого, доведеться платити 170 рублів на місяць.

6. Show-english.com

Тут ви знайдете великий вибір англомовних серіалів, на основі яких розроблені цілі уроки. Для перегляду потрібна реєстрація на сайті, після якої ви можете додавати незнайомі слова до словника, проходити тренінги для вивчення вибраних слів, а також дивитися відео з субтитрами і вбудованим перекладачем.

7. Friends10.ru

Цей сайт присвячений серіалу «Друзі», однак є й ще кілька популярних серіалів, такі як «Гра престолів», «Клініка», «Декстер». Що стосується «Друзів», тут всі серії і всі сезони різною озвученні з російськими та англійськими субтитрами. Якість відео середнє.

gde smotret serialy na anglijjskom  9 luchshikh sajjtov 9 Де Дивитися Серіали Англійською?  9 Кращих Сайтів!

8. Videopad.me

Ще один популярний американський сайт з безліччю новітніх серіалів в HD якості. Є зручний пошук за серіалами, а також інформація про акторський склад і рейтингах на iMDB і ін. Єдиний мінус — це те, що відео хоститься на інших платформах типу WeShare і OpenLoad, тому часто виникають проблеми з програванням.

9. Hamatata.com

Це скоріше база і пошуковик серіалів англійською, а не сайт, де їх можна подивитися. Будьте обережні, серії беруться з різноманітних сайтів, в тому числі і не дуже безпечних. Так що якщо ваш браузер не радить вам перехід по посиланню, то краще залишити цю ідею. Не дуже зручно, що серіали не згруповані по сезонах, кожна серія йде в списку окремо. При бажанні можна підключити розширення для браузера, щоб дивитися серії з субтитрами.

Читайте також:
Різниця між Present Simple та Present Continuous

Отже, я думаю, вас більше не турбує питання, де дивитися серіали англійською. При такому різноманітті сайтів, ви точно можете знайти сервіс по душі і по кишені. Не забувайте не тільки дивитися серіали, але і опрацьовувати їх: виписувати незнайомі слова і цікаві вирази. Адже серіали — це відмінне джерело живої побутової лексики, яку рідко зустрінеш у таких обсягах підручниках.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн