Де скачати ГДЗ з англійської? 6 кращих сайтів з решебниками

Готові домашні завдання з’явилися давно, близько 20 років тому. З тих пір вони дуже виручають школярів, які не встигають або не бажають виконувати домашні завдання. Не будемо зараз обговорювати, добре це чи погано. Можу тільки навести власний приклад: коли я вчилася в школі, я завжди користувалася ГДЗ по геометрії тому, що ну ніяк не виходило у мене будувати складні графіки і креслення за описом, і це мені ніяк не завадило закінчити школу з золотою медаллю.

ГДЗ з англійської мови, можливо, врятують купу часу і нервів не гуманітаріям, хто ну ніяк не має наміру вільно говорити по-англійськи (хоча це б стало в нагоді всім). Школярам, які збираються вступати в мовному ВНЗ, варто використовувати ГДЗ виключно для перевірки або приклад виконання творчих завдань.

Отже, де ж взяти повний спектр готових домашніх завдань з англійської? Давайте подивися найпопулярніші сайти. У цьому списку ви не знайдете сайтів, де розміщена настирлива реклама з автопроигрыванием або запаролених архів. Більшість сайтів розміщують відповіді в онлайн формі, але є і можливість скачування. Про це нижче.

1. Reshak.ru

Тут представлені ГДЗ з англійської для таких підручників, як Spotlight, Enjoy English, Happy English, English Кузовева, English Верещагиной, Міхеєвої та ін. Відповіді на домашні завдання викладені онлайн, завантажити всі одним файлом не вийде. Зате ви можете відразу повідомити про помилку у відповіді, а також вибрати з декількох варіантів виконання. На сайті є також решебники і з інших предметів.

gde skachat gdz po anglijjskomu  6 luchshikh sajjtov s reshebnikami16 Де скачати ГДЗ з англійської? 6 кращих сайтів з решебниками

2. GDZ.ru

На цьому сайті всі підручники організовані за класами. Є відповіді до УМК Rainbow English, Spotlight, а також до підручників Биболетовой, Кузовлевим, Верещагиной, Кауфман і багатьох інших. Всі матеріали завантажені онлайн, потрібно лише знайти необхідний, підручник, урок і завдання.
gde skachat gdz po anglijjskomu  6 luchshikh sajjtov s reshebnikami17 Де скачати ГДЗ з англійської? 6 кращих сайтів з решебниками

Читайте також:
Англійський алфавіт для дітей – дивитися відео

3. GDZ-Putina.com

Ще один сайт, де можна знайти ГДЗ в електронному вигляді для таких підручників англійської мови, як Rainbow English, Spotlight, Forward, Starlight, Happy English та ін Зручно, що зліва ви вибираєте клас, предмет і відразу бачите, для яких УМК є відповіді на цьому сайті.

gde skachat gdz po anglijjskomu  6 luchshikh sajjtov s reshebnikami18 Де скачати ГДЗ з англійської? 6 кращих сайтів з решебниками

4. MirUrokov.ru

На цьому сайті ви знайдете не тільки решебники до звичних підручників англійської мови, але і відповіді до таких посібників, як граматика Голіцинського, а також непопулярним УМК. Все в онлайн-формі, але фото з відповідями можна скачати посторінково і навіть відразу відправити на друк.

5. Nashol.com

Один з численних сайтів, де можна скачати весь розв’язник цілком. Вибір невеликий, але всі основні УМК з англійської представлені. Завантаження здійснюється через файлообмінник fileskachat.com досить швидко і просто, реклами по мінімуму. Всі файли з ГДЗ йдуть у форматі PDF.

gde skachat gdz po anglijjskomu  6 luchshikh sajjtov s reshebnikami19 Де скачати ГДЗ з англійської? 6 кращих сайтів з решебниками

6. Spishy-ru.com

Заключний сайт в нашому списку з ГДЗ онлайн вигляді. Представлені всі основні підручники. Якість фотографій з виконаними завданнями хороше, деякі сторінки запозичені з інших сайтів. Скачати на жаль нічого не можна.

gde skachat gdz po anglijjskomu  6 luchshikh sajjtov s reshebnikami20 Де скачати ГДЗ з англійської? 6 кращих сайтів з решебниками

Отже, сподіваюся ви знайшли прийнятний варіант ГДЗ для вашого УМК з англійської мови. Успіхів у навчанні і тільки відмінних оцінок !

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн