Діалог англійською мовою: робота

П’ятниця – хоч і невеличке свято, але зате постійний! Всі ми радіємо цьому дню, адже робочі будні закінчуються… Чому деякі так тішить цей факт, а інші навіть у вихідні продовжують присвячують себе улюбленій справі? Як говорить приказка Конфуція: Choose a job love you, and you will never have to work a day in your life. Що значить: «Вибери собі роботу до душі, і тобі не доведеться працювати жодного дня у своєму житті».

Робота займає важливе місце в житті. Природно, без неї, точніше без хорошого грошової винагороди, не оплатити комунальні послуги, придбати продукти харчування, потрібні і не дуже потрібні, просто приємні, для життя речі. Хоча концентруватися лише на заробітку грошей неправильно. Самореалізація – ось, що важливо. А деградація – це страшно. Незадоволення – це жахливо. Відсутність інтересів – це сумно.

Робота мрії для кожного різна. Для того щоб її отримати – її треба заслужити, стати гідним кандидатом.

Знайшли роботу але все ще не наважуєтеся написати резюме і пройти співбесіду, тому що головний офіс компанії знаходиться за кордоном і співбесіда буде проходити англійською, у нас є рішення: курси ділової англійської в Києві. Якщо ж ви керівник компанії, яка виходить на міжнародний ринок і у вашого персоналу плануються поїздки за кордон, ведення переговорів, ми можемо вам в цьому допомогти, корпоративне навчання англійської в Києві. Цей курс виведе вашу компанію на новий рівень.

А зараз шановні читачі, пропонуємо дізнатися, як скласти резюме по-англійськи, як пройти співбесіду англійською: питання і відповіді, які обов’язково стануть в нагоді при влаштуванні на роботу. А також на прикладі розглянемо діалог англійською про роботу.

Пошук роботи англійською мовою

Першою сходинкою до успішної роботи є пошук того самого чудесного, підходящого вам виду діяльності. Є тисяча способів і місць, де можна знайти роботу. Сайти з вакансіями, офіційні сторінки компаній, пошук через знайомих… Якщо ви вибрали для себе форму письмового звернення до потенційного роботодавця, вам знадобляться такі вирази:

 • Я шукаю роботу. – I’m looking for job.
 • Я шукаю роботу на неповний робочий день. – I’m looking for part-time job.
 • Я шукаю роботу на повний робочий день. – I’m looking for full-time job.
 • У вас є для мене вакансії? – Have you any vacancies for me?
 • Скільки ви платите за годину? – How much do you pay per hour?
 • Які робочі години? – What are the working hours?
Читайте також:
Present Continuous Tense.

Резюме англійською

dialog na anglijjskom yazyke: rabota38 Діалог англійською мовою: робота

Знайшли підходящу вакансію? Відповідно, наступний крок – підготовка резюме, яке ви обов’язково повинні прикріпити до супровідного листа. Сміливо відправляйте його, попередньо відредагувавши, якщо це необхідно, відповідно до вимог посади.

Обов’язково вкажіть свою освіту, можливо, додаткові навички та вміння, попередні місця роботи і ваші обов’язки. Десять простих порад про те, як написати резюме англійською мовою читайте в нашому блозі.

Співбесіда англійською мовою: запитання й відповіді

dialog na anglijjskom yazyke: rabota39 Діалог англійською мовою: робота

Співбесіда не повинна лякати. Проявляйте свої знання, володіння іноземною мовою, будьте люб’язними, спокійними, відкритими. Зустріч може тривати від декількох хвилин до години. Будьте готові і ведіть себе впевнено.

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ МАКСИМУМ ВИГОДИ

ВІД ДІЛОВИХ ПЕРЕГОВОРІВ?

МИ ПРОПОНУЄМО ІНДИВІДУАЛЬНІ КУРСИ БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКОЇ, СТВОРЕНІ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС І ВРАХОВУЮТЬ ОСОБЛИВОСТІ ВАШОГО ПРОЕКТУ, ЯКИЙ ВІДКРИЄ НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ ЗРОСТАННЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Питання та відповіді на співбесіді англійською надходять як від роботодавця, так і від здобувача.

Першими і найбільш логічними будуть:

 • Як справи? – How are you?
 • Не було проблем з пошуком нас? – Did you have any trouble finding us?
 • Хочете води? – Do you want some water?

Відповіді використовуйте чіткі і лаконічні:

 • Дякую, у мене все добре. Як Ваші справи? – I’m fine thank you, and you?
 • Я заздалегідь довідався адресу й орієнтувався по карті.. – I found your address in advance and was guided by the map.
 • Так, будь ласка! – Yes, please!

Питаннями складнішою є ваш інтерес в новій зайнятості та підстави відмови від попередньої роботи:

 • Чому ви зацікавлені в роботі в нашій компанії? – Why are you interested in our company?
 • Чому ви пішли з попередньої роботи? – Why did you leave your previous job?
 • Не забудьте і ви поставити правильні питання:
 • Якими будуть мої обов’язки? – What will be my responsibilities?
 • Яка у вас зарплата? – What’s the salary?
 • Чи є в компанії система бонусів? – Is there a benefits system?
 • Скільки тижнів відпустку? – How many weeks holiday a year are there?
Читайте також:
Безкоштовний урок на тему: Кіно

Детальніше про черговості фаз прийому на роботу читайте в статті про співбесіду англійською, приклади відповідей там також згадуються.

Діалог англійською: співбесіда на роботу

dialog na anglijjskom yazyke: rabota40 Діалог англійською мовою: робота

Розглянемо на прикладі, як може проходити діалог англійською про роботу:

— Добрий день! – Good afternoon!

— Здрастуйте! – Hello!

— Як Ваші справи? – How are you?

— Відмінно, спасибі. – I’m good, thank you.

— Ми запросили Вас, тому що нас зацікавило Ваше резюме. Ми шукаємо адміністратора на повний робочий день. А у Вас в цьому великий досвід. Розкажіть про Ваш попередньому місці роботи. – We invited you because we are interested in your CV. We are looking for an administrator for a full time job. And you have a lot of experience. Can you tell us about your responsibilities at your last job?

— Я два роки працювала адміністратором спортивного клубу. Я зустрічала клієнтів і консультувала їх за послугами комплексу, проводила оформлення документів та реєстрацію відвідувачів, замовляла всі необхідні товари. – For two years I work as an administrator in a sport club. I met clients and advised them on a range of services, carried out the paperwork and registration of visitors ordered and all the necessary goods.

— Тобто, великий потік людей Вас не лякає? – So, a large flow of people does not scare you?

— Ні, я люблю працювати з людьми, спілкуватися, допомагати. – No, I like to work with people, to communicate with them and to help.

— А що Ви будете робити, якщо складеться непередбачена ситуація? – What would you do in the case of an emergency situation?

— Я навчилася справлятися зі стресом. Я спокійно визначаю суть проблеми і шукаю шляхи для її якнайшвидшого вирішення. – I have learned to manage stress. I would calmly identify the problem and look for ways to solve it as soon as possible.

— А чому Ви пішли з спортцентру? – Why did you quit your job?

— Тому що цей спортивний клуб закрився. Зараз у мене з’явилася можливість застосувати свої знання в іншій сфері, навчитися чомусь новому і підвищити рівень професіоналізму. – Because this sport club closed. Now I have the opportunity to apply my knowledge in another area, to learn something new and to improve the level of professionalism.

Читайте також:
Memory Vocabulary. Корисні слова і вирази про пам'ять.

— Може бути, у Вас є якісь питання? – Do you have any questions?

— Скажіть, будь ласка, скільки триває робочий день? – Tell me, please, how long does the working day last?

— Ви будете працювати з 8:00 до 15:00 та з 14:30 до 21:00. – You will work from 8:00 till 15:00 or from 14:30 till 21:00.

— Чи повинна я працювати по суботах? – I Will have to work on Saturdays?

— Так, дві суботи на місяць робітники. Ці дні оплачуються. – Yes, two Saturdays per month. These days are paid.

— Яку зарплату я можу сподіватися? – What salary can I expect?

— Перші три місяці Ви будете отримувати 5 тисяч. Після випробувального терміну – 6 тисяч. Плюс бонуси. – The first three months you will get 5000 UAH. After the trial period – 6000 UAH. Plus bonuses.

— Добре, мене це влаштовує. – That is fine by me.

— Ми розглянемо Вашу кандидатуру. Скажіть, коли ви готові приступити до стажування? – We’ll definitely consider you. When are you ready to start training?

— В будь-який зручний для Вас час. – At any time convenient for you.

— Спасибі, що прийшли. Ми проінформуємо Вас про результати співбесіди через кілька днів. До побачення. – Thank you for coming. We will inform you about the result of our interview in a few days. Good-bye.

— Дякую Вам за увагу. – Thank you for considering me!

А що вас мотивує працювати: зарплата, кар’єрний ріст, втілення особистих проектів і досягнення успіху? Що б ви не вибрали, приходьте розвиватися в Native English School. Діалоги англійською про роботу, відпрацьовані на практиці, будуть не страшні. Як сказав Карл Великий: To have another language is to possess a second soul. Що означає «Володіти іншою мовою – це як мати другу душу».

dialog na anglijjskom yazyke: rabota41 Діалог англійською мовою: роботаЩО ТАКЕ ДІЛОВА АНГЛІЙСЬКА І ЧОМУ ПРО НЬОГО ПОТРІБНО ЗНАТИ ЯК ВІДБУВСЯ BUSINESSMAN, ТАК І МОЛОДИМ СТАРТАПЕРАМ?

ЧИТАТИ

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн