Діалог англійською мовою: зустріч друзів

Вірні друзі – супутники життя. З ними можна довго не бачитися, за різних причин, не телефонувати тижнями, але в пам’яті завжди ті, на кого можна покластися і кому довіряти, з ким можна поплакати і посміятися. Доля часом «розкидає» людей у віддалених куточках земної кулі і підносить свої сюрпризи: ось одногрупниця вийшла заміж за американця, а ось хлопчисько, з яким колись ганяв у футбол, одружився на австралійці. Хоча друзі – це не тільки приятелі з дитсадка, школи або інституту. Подорожуючи, зустрічаються настільки позитивні і близькі по духу люди, з якими хочеться продовжувати контактувати. Технології на місці не стоять – зателефонувати і зустрітися в Скайпі – не проблема. Але як спілкуватися і підтримувати діалог з одним і його англомовній сім’єю? Для цього в Native English School є спеціальні курси англійська для дітей у Києві, а також курси англійської мови з нуля в Києві.В даний момент ми пропонуємо розглянути корисні фрази, а також діалог між друзями англійською в декількох варіаціях!

Діалог англійською: телефонна розмова друзів

Іноді ви, напевно, запитуєте себе: «А як там, цікаво, справи у Ваньки і Мішель?» або «Як поживає сім’я Сміт, у якій я провела чудовий відпустку». Немає нічого простіше, ніж набрати номер телефону або натиснути зелену трубочку в додатку і приділити спілкуванню кілька хвилин.

dialog na anglijjskom yazyke: vstrecha druzejj10 Діалог англійською мовою: зустріч друзів

Стандартні запитання, які обов’язково стануть в нагоді вам для уточнення того, як йдуть справи у знайомих:

  • How are you? – Як справи?
  • How is your wife/husband/children/parents? – Як твоя дружина/чоловік/діти/батьки поживають?
  • Where do you work? – Де ти працюєш?
  • What do you do? – Чим ти займаєшся?
Читайте також:
Вірші англійською мовою з перекладом

А ось і приклад діалогу:

— Hi, man! How are you? Haven’t seen you for ages… – Привіт, старий! Як ти? Я не бачив тебе сто років…

— Hi, Jackson! I’m fine. What about you? Why you shaved your mustache? – Привіт, Джексон! Я в порядку. Що щодо тебе? Чому ти збрив свої вуса?

— I found a great job in the restaurant. And now I was working as a sous-chef. – Я знайшов прекрасну роботу в ресторані. І тепер я – су-шеф.

— My congratulations! – Мої вітання!

— Thank you! How is your job? How is Kate? – Спасибі! Як твоя робота? Як поживає Кейт?

— I’m still working at Intel company. I’ve been promoted to a head of my department. We bought a new house with a swimming pool. And Kate is a stay-at-home mom with the kids. – Я все ще працюю в компанії Intel. Мене підвищили до начальника відділу. Ще ми купили новий будинок з басейном. І Кейт сидить вдома з дітьми.

— I’m happy to hear that everything is good in your life! – Я дуже радий чути, що в твоєму житті все добре!

— Thanks! Come to visit us this summer! – Спасибі! Приїжджай до нас цього літа!

— Thank you for the invitation. It could be great family vacation! – Дякую за запрошення. Це буде відмінний сімейний відпустку!

Англійська діалог: зустріч старих друзів

dialog na anglijjskom yazyke: vstrecha druzejj11 Діалог англійською мовою: зустріч друзів

Чи бувало так, що ви йдете по вулиці і тут бачите подружку, яку днями згадували. Вона вас помічає, і ви зав’язуєте діалог з одним. Не хвилинний такий, а довгий, щоб дізнатися все до найдрібніших деталей. Тоді найкомфортніше буде сісти за столиком у затишному кафе і теревенити вдосталь.

Читайте також:
Чи можна вивчити англійську мову без граматики?

Корисні фрази, які висловлять радість і подив при зустрічі дорогого друга, з яким дуже довго не бачилися:

  • Hello, stranger! – Привіт, незнайомець!
  • Look it is who! – Дивіться, хто тут!
  • Long time no see. – Сто років тебе не бачив!
  • Where have you been hiding? – Де ти ховався?
  • It’s been ages since i’ve seen you. – Пройшла ціла вічність з тих пір, як ми бачились.

Діалог між двома друзями на англійській:

— Oh my god, Lana, it’s you? – Боже мій, Лана, це ти?

— Hi, Nina! It’s been ages since I saw you! What’s new? – Привіт, Ніна! Минуло так багато часу з тих пір, як я бачила тебе. Що нового?

— I have so many things to tell you. First, I got married last month. – Мені стільки всього треба тобі розповісти. По-перше, я вийшла заміж в минулому місяці.

— My heartiest congratulations! – Прийми мої щирі вітання!

— Thanks, dear! Second, I quit my job and opened my own gallery. – Спасибі, дорога! По-друге, я звільнилася з роботи і відкрила власну галерею.

— You’ve always wanted this. I’m proud of you! – Ти завжди цього хотіла. Я пишаюся тобою!

— Thanks a lot! How’s your life? – Велике спасибі! Як твоє життя?

— I’m an editor on TV. And Richard, my husband, works in the court. He is a lawyer. This winter we are planning to go to Lapland, to acquaint children with Santa Claus. – Я редактор на телебаченні. А Річард, мій чоловік, працює в суді. Він адвокат. Взимку ми плануємо поїхати в Лапландію і познайомити дітей з Санта Клаусом.

Читайте також:
Прийменники в англійській мові: правила, таблиці, приклади

— How interesting! Let’s go get some coffee and talk about it! – Як цікаво! Підемо вип’ємо кави і поговоримо про все!

— With a pleasure! – З задоволенням!

Діалог двох друзів на англійській може бути про що завгодно. Але найчастіше, звичайно, нас цікавить, як почуваються батьки, близькі та діти, як справи на роботі і як проходять дні. Не забувайте про своїх друзів – телефонуйте їм, запрошуйте на зустрічі і будьте поруч! А ще пам’ятайте, що в Native English School вас також чекають друзі, готові допомогти швидко і легко вивчити англійську. Приходьте на розмовні уроки з носіями мови, і діалог з одним на англійській обов’язково поліпшить навички спілкування!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн