Діалоги англійською мовою за темами: 7 посібників і сайтів

dialogi na anglijjskom yazyke po temam: 7 posobijj i sajjtov20 Діалоги англійською мовою за темами: 7 посібників і сайтівДіалогічна мова є одним з важливих компонентів навчання англійської мови. Людина живе і спілкується в соціумі, тому успіх його дій багато в чому залежатиме від його вміння будувати діалог з іншими людьми.

Діалогічне мовлення в англійській мові складається з питань і відповідей. Якщо ви не вмієте ставити запитання англійською, терміново штудируйте граматику Мерфі або Голіцинського.

Тепер про сворном наповненні діалогів. Як правило, в навчальному процесі просять придумати діалог в парі на певну тему, наприклад, похід в магазин, знайомство і т. д. Тут важливо правильно підбирати слова і фрази і не займатися перекладом з російської мови, так як ні до чого хорошого це не призведе.

Я рекомендую дотримуватися шаблонів розмови, які легко можна знайти в Інтернеті або збірниках діалогів англійською. Ось які ресурси будуть вам на допомогу:

1. 200 діалогів англійською на всі випадки життя (Н.Черниховская)

dialogi na anglijjskom yazyke po temam: 7 posobijj i sajjtov21 Діалоги англійською мовою за темами: 7 посібників і сайтівПосібник являє собою втілення авторської методики Наталії Черниховской, яка заснована на використанні готових мовних шаблонів, характерних для конкретної ситуації спілкування. У цій книзі містяться діалоги з корисними фразами і сталими виразами на всі випадки життя. Готуючи свої діалоги на основі даної книги ви легко запам’ятаєте сучасні слова і словосполучення, ідіоми і фразові дієслова, які стануть в нагоді в повсякденному і діловому спілкуванні на самі різні теми.

Скачати книгу можна звідси.

2. Situational Dialogues (Michael Ockenden)

dialogi na anglijjskom yazyke po temam: 7 posobijj i sajjtov22 Діалоги англійською мовою за темами: 7 посібників і сайтівКнига містить 44 повсякденні ситуації і по 4 варіанти діалогу для кожної. Призначена для рівнів Intermediate і вище. Є невеликі вправи на закріплення. Кожен діалог складається з 2-3 пар запитань-відповідей в кожній. Фрази з одного діалогу можуть бути легко вставлений в інший. Лексика складна, але цікава.

Читайте також:
Як швидко вивчити англійську мову: 10 простих порад!

Скачати книгу можна звідси.

3. En365.ru

Даний сайт присвячений освітніх матеріалів для вивчення англійської мови і містить непоганий розділ з діалогами на найпопулярніші теми. Всі діалоги добре опрацьовані і переведені на російську мову. Лексика цікава і різноманітна.

4. Усі фрази та діалоги англійської мови з додатками (Державіна Ст. А)

dialogi na anglijjskom yazyke po temam: 7 posobijj i sajjtov23 Діалоги англійською мовою за темами: 7 посібників і сайтівДаний збірник фраз і діалогів призначений для всіх, хто вивчає англійську мову самостійно або на курсах. Книга містить понад 1000 фраз для повсякденного спілкування, а також 100 актуальних діалогів за темами. Посібник доповнено корисними додатками: «Англійські афоризми на кожен день», «Цитати великих людей», « Англійські прислів’я та приказки». Основна мета посібника — сформувати навички діалогічного мовлення в різних ситуаціях повсякденного життя.

Завантажити книгу можна за цим посиланням.

5. Everyday English-Russian Conversations (Leonid Kossman)

dialogi na anglijjskom yazyke po temam: 7 posobijj i sajjtov24 Діалоги англійською мовою за темами: 7 посібників і сайтівЦя книга призначена для російськомовної аудиторії. Теми діалогів взяті з життя: як запитати дорогу, як вести телефонні розмови, як підготуватися до співбесіди для вступу на роботу, як відкрити банківський рахунок і багато іншого. Всі діалоги наводяться англійською і російською. У деяких випадках діалоги супроводжуються списком слів і виразів. У додатку дані практичні поради для складання резюме та ділових листів.

Скачати книгу можна звідси.

6. YouTube

На YouTube можна знайти купу корисних діалогів англійською вже з озвучкою. Якщо вам потрібен діалог на конкретну тему, сміливо використовуйте пошук з додаванням фрази «діалог англійською».

7. Focusenglish.com

dialogi na anglijjskom yazyke po temam: 7 posobijj i sajjtov25 Діалоги англійською мовою за темами: 7 посібників і сайтівЦе англомовний сайт, на якому ви можете знайти озвучені діалоги на побутові ситуації з життя. Вибирайте тему, потім діалог і натискайте «Go». Кожну фразу можна послухати. Лексика в діалогах використовується сучасна, але для рівня Intermediate, не нижче.

Читайте також:
Ідіоми про успіхи і невдачі | Блог про англійською мовою від EasySpeak

Успіхів вам у вдосконаленні вашого розмовної англійської!

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн