Drama & Movie Club in New Year!

Всі зустріли Новий рік, відпочили на канікулах, і ось студенти вже повернулися з новими силами підкорювати мовні бар’єри і вчитися новому, отримуючи від цього задоволення!

Наш викладач Віктор сьогодні показав, що жарко може бути не тільки в Нігерії (він родом з цього держави), але і на Drama Club! Сьогодні навіть у студентів виникла ідея скопіювати або, краще сказати, – зіграти як-то наших же тичеров або працівників школи. Хотілося б побачити :Р

Фільм, який сьогодні дивилися студенти, з гумором, але в той же час дуже глибоко і відчуте говорить про неминучість смерті і про повноту життя. Називається фільм «Життя прекрасне», а в оригіналі «50-50». Дійсно, ніхто з нас не застрахований від раку — адже навіть суцільно позитивний і стежить за здоров’ям герой 50-50 стикається з цією несподіваною бідою. Отже, що ж робити, якщо вам загрожує швидка смерть? В першу чергу, звичайно ж, треба відчути себе живим. Відчути радість моменту. Позбутися від усього зайвого. Дати близьким людям зрозуміти, що ти їх любиш. Це комічно і трагічно одночасно, але єдиний спосіб вижити в такій ситуації — це не втрачати присутності духу.

І я бажаю вам, дорогі студенти, бути оптимістами, не втрачати дух і сили, завжди будьте активними, щоб приходити до нас і заряджатися новими знаннями в англійській мові!

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Читайте також:
Основні правила англійської мови
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн