Fantastic movie at Movie Club on Saturday 21st

Ви хочете побувати у світі фантастичних історій? Якщо так, то цей фільм те, що вам потрібно! Побачивши цей фільм, ви або будете любити його вічно, або не зрозумівши, порахуєте простий фантастичною історією. Але це не просто фантастика, не просто казка — це щось більше.

Перед своєю смертю батько — неймовірний вигадник і фантазер Едвард Блум, щоб заразити сина — прагматичного клерка Вільяма своєю любов’ю до небилиць, розповідає спочатку його дружині, а потім і йому історію свого життя і любові. Історію, яка так схожа на казку, що в неї просто важко повірити. Історію, в якій присутні перевертні, велетні, злі і добрі чаклунки, сіамські близнюки і розлучені любі, похмурі хащі і поля, повні нарцисів.

І лише після смерті батька, коли на похорон приїжджають всі його друзі, Вільям переконується, що остання історія його батька, яку він з явним небажанням, а потім, все більше і більше захоплюючись, продовжив, була частково правдою.

Цей фільм дійсно «Казка довжиною у життя». Казка, що вчить нас вірити, любити і ніколи не сумувати. Це кращий фільм Тіма Бертона — безперечно кращий. Дорогі студенти! Мрійте, діліться своїми мріями — життя буде цікавіше і світ буде набагато прекрасніше!

Читайте також:
Дієслово to be у минулому часі
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн