Фразові дієслова по темі: Вирішення проблем.

frazovye glagoly po teme: reshenie problem 10 Фразові дієслова по темі: Вирішення проблем.

У кожного в житті з’являються проблеми, які доводиться вирішувати і знаходити вихід із складних ситуацій. Можна шукати єдине вірне рішення, можна намагатися загладити неприємності або просто не помічати труднощів. У кожного свій метод вирішення проблем.

Ми пропонуємо вам ряд фразовых дієслів, які описують різні способи рішення проблем.

Walk away from – абстрагуватися від проблеми, не помічати проблеми, закрити очі на проблему. «Відморозитися» на молодіжному сленгу.

Jane doesn’t want to deal with problems. She prefers to walk away from them pretend and that everything is fine. – Джейн не хоче вирішувати проблеми. Вона воліє абстрагуватися від них і робить вигляд, що все добре.

You as a manager, cannot just walk away from the financial problems of the company! – Ти, як керівник, не можеш закривати очі на фінансові проблеми в компанії.

Resort to – вдатися до чого-небудь, тому що немає інших варіантів.

The police officers resorted to the assault of the building when the terrorists refused to yield. – Поліцейські вдалися до штурму будівлі, коли терористи відмовилися здаватися.

In order to achieve his aims, he will resort to anything. – Щоб досягти своїх цілей, він вдасться до чого завгодно.

Iron out – вирішувати проблему, залагодити, розв’язати проблему шляхом обговорення і переговорів.

This is just a minor problem. We can iron it out easily. – Це незначна проблема. Ми можемо легко її залагодити.

The manager tried to iron out the problems but the customers were the demanding compensation. –Менеджер спробував загладити проблему, але покупці наполягали на компенсації.

Smooth over – зробити проблему менш важливою і серйозною шляхом обговорення. Цей фразовий дієслово дуже схожий на попередній (iron out): згладити ситуацію.

I will do my best to smooth over the situation. – Я зроблю все, що від мене залежить, щоб згладити ситуацію.

Their opinions are so different that it will be a tough task to smooth over the difference. – Їх думки настільки різні, що згладити відмінності буде нелегким завданням.

Live with – змиритися і підкоритися ситуації, змиритися з думкою.

I’m afraid we cannot change the situation so we will have to live with it. – Боюся, що ми не зможемо змінити ситуацію і нам доведеться з цим жити.

He must live with the fact that he is unemployed. – Він повинен буде жити з думкою, що він безробітний.

Clear up – прояснити ситуацію.

To understand each other we should clear up our positions. – Щоб один одного зрозуміти, ми повинні прояснити наші позиції.

Can anyone clear up the problem? – Хтось може прояснити, в чому проблема?

Fall back on – використовувати що-небудь для вирішення проблеми, так як всі інші випробувані варіанти не принесли позитивних результатів.

After he had tried every way to solve the problem, he decided to fall back on his connections. – Після того, як він випробував всі шляхи розв’язання проблеми, він вирішив використати свої зв’язки.

We have some influential people to fall back on. – Ми можемо вдатися до допомоги впливових людей.

Make up for – компенсувати, відшкодовувати збитки за доставлені неприємності і незручності.

The company is willing to make up for all the inconveniences caused to us. – Компанія готова відшкодувати збитків за всі доставлені нам незручності.

What can I do for you to make up for the problems you had because of me? – Що я можу зробити, щоб компенсувати проблеми, які з’явилися у мене з-за мене?

Grasp at – хапатися за можливість вирішення проблеми; приймати пропозицію, не роздумуючи, тому що це дозволить вирішити нагальну проблему.

Don’t grasp at the first offer, think it over first. – Не хапайся за першу-ліпшу пропозицію, обміркуй все спочатку.

There was an opportunity to avoid problems and we grasped at it without thinking. – Чи була можливість уникнути проблем і ми схопилися за неї без роздумів.

Якщо вас зацікавив цей матеріал, то рекомендуємо вам ознайомитися зі статтею Фразові дієслова за темою: “Проблеми”, де ви знайдете більше корисного матеріалу.

Поповнюйте свій словарний запас фразовими дієсловами і спілкуйтеся без проблем на будь-які теми. Хочете першими дізнаватися про оновлення на нашому сайті? Тоді підписуйтесь на нашу розсилку і слідкуйте за новинами у Вконтакте і Facebook!

Успіхів вам!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: