Фразові дієслова за темою: «Проблеми»

frazovye glagoly po teme: problemy9 Фразові дієслова за темою: «Проблеми»

Як би ми не старалися, проблем у нашому житті не уникнути. Щоб розповісти про них англійською, вам неодмінно стане в нагоді ця добірка фразовых дієслів.

Hang over someone – хвилювати, тривожити. Також має значення «загрожувати, погрожувати, нависати» (про неприємності, проблеми).

Dismissal is hanging over him if he is late for the meeting once again. – Йому загрожує звільнення, якщо він ще раз запізниться на зустріч.

We must take into account all the possible results of the disaster that is hanging over us. – Ми повинні врахувати всі можливі наслідки катастрофи, яка нам загрожує.

Botch up – псувати, робити необережно, неправильно, провалювати.

I’ve been writing this report for a week but my careless colleague botched up this job coffee and put on it. – Я писав цей звіт тиждень, але мій колега по необережності все зіпсував, поставивши на нього каву.

If you don’t know how to fix the car, entrust it to the specialists. Or else you’ll botch up everything. – Якщо ти не знаєш, як полагодити машину, довір це фахівцям. Інакше ти все зіпсуєш.

Land in – опинитися в складній або неприємної ситуації або в неприємному місці (у лікарні, в’язниці і т. п.)

As a result of his financial intrigues, Tom landed in troubles. – В результаті своїх фінансових махінацій, Тому опинився в складній ситуації.

The driver drove too fast and caused the accident. Five people landed in hospital. – Водій їхав занадто швидко і це стало причиною аварії. П’ятеро людей опинилися в лікарні.

Be riddled with – бути обтяженим чим-небудь, мати велику кількість певних неприємностей, негативних якостей чи характеристик.

They are riddled with debts. – Вони по вуха в боргах.

The system of education was riddled with corruption. – Система освіти була схильна корупції.

Spill over into something – про неприємну ситуацію, проблему, конфлікт: переходити на іншу сферу, мати неприємні наслідки відображатися на іншій ситуації, «перетікати» з однієї проблеми на іншу.

I’m afraid that your conflict with Sam might spill over into your work. – Боюся, що твій конфлікт з Семом може відбитися на твоїй роботі.

Don’t let your problems at work spill over into your family life. – Не дозволяй, щоб проблеми на роботі перетікали в твоє сімейне життя.

Break down – зазнати невдачі, провалитися, не збутися (про плани).

The plans to go on holiday broke down because of his health problems. – Плани поїхати у відпустку провалилися через його проблем зі здоров’ям.

No one could predict that this project would break down. – Ніхто не міг передбачити, що цей проект зазнає краху.

Be caught up in – бути залученим в ситуацію, обставини якої не дають рухатися далі, або мають неприємні наслідки. Фразовий дієслово означає, що людина залучений в ситуацію не за власним бажанням, проти своєї волі.

The boy was caught up in a crime when he agreed to help his friends. – Хлопчик виявився залученим в злочин, коли погодився допомогти своїм друзям.

I am not going to be caught up in this raw deal. – Я не збираюся бути втягнутим у цю нечесну угоду.

Resign oneself to – змиритися з ситуацією, визнати безвихідь ситуації, змиритися зі складним становищем.

The poor woman resigned herself to the fact that she would never marry again. – Бідна жінка змирилася з ситуацією, що вона ніколи не вийде заміж.

He will not resign himself to his defeat, he will fight until the end. – Він не змириться з поразкою, він буде боротися до останнього.

Bear up – не втрачати бадьорості і сміливості в складній ситуації, зберігати силу духу, не сумувати, залишатися енергійним.

I respect her because in spite of all difficulties she bears up. – Я її поважаю, тому що незважаючи на всі труднощі, вона не сумує.

People who want to succeed in life should bear up and not to show their problems. – Люди, які хочуть досягти успіху в житті, повинні зберігати оптимізм і не показувати своїх проблем.

Пропонуємо вам також ознайомитися з підбіркою фразовых дієслів за темою “Вирішення проблем”.

Нехай у вашому житті буде менше проблем! Удачі вам у всьому, в тому числі і у вивченні англійської мови!

Продовжуйте вдосконалювати свою англійську разом з нами! Підписуйтесь на нашу розсилку і приєднуйтесь до нас у Вконтакте та Facebook.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: