Гра Лунтік для навчання дітей англійської мови

Як навчити мові самих маленьких, які не звикли довго сидіти на місці, не люблять нудних правил і незрозумілих слів? Ясно, що таке можливо, якщо дітей не виривати із звичних для них умов і зробити навчання частиною їх життя і просто непомітним процесом. Сьогодні ми познайомимося з Лунтіком і з його допомогою зробимо перші кроки у вивченні англійської мови. І дізнаємося, чому малюки люблять вчити англійську з ним, а не з суворим учителем.

Секрети популярності відомої дитячої гри

igra luntik dlya obucheniya detejj anglijjskomu yazyku13 Гра Лунтік для навчання дітей англійської мови

Не думайте, це не персонаж з книги «Незнайко на місяці», хоча місячний мотив присутній в тій казці, в якій проживає Лунтік. Вірніше буде сказати, він проживає в комп’ютерній грі, створеної за мотивами мультфільму «Місячний гість». Ось останнє, мабуть, і ріднить його з нашими дошколятами. Де, як ні в комп’ютерних іграх, проживають зараз вони більшу частину свого маленького життя.

Лунтик — і сам малюк, нехай і з місяця, і багато чого не знає, тому для відіграє дітвори він своя людина. Грати з ним і його земними друзями (нічний метеликом Каміллою, коником Шлюком, якимось солідним жучком Шнеком) суще задоволення. Гра начебто проста — потрібно мишкою вибирати правильні кольори, цифри, назви днів тижня і т. д., які вимовляються на двох мовах — англійській і російській. Але для дитини це захоплюючий сюжет: нічна метелик засмучена, що квіти закрилися, і вона не може бачити, які вони красиві. Треба торкнутися тих квітів, яких вона просить показати, і вони розкриваються. Ще треба вибрати горщики з різнокольоровими фарбами і прикрасити чарівну місячну веселку.

Читайте також:  Що таке дифтонги в англійській мові: таблиця

Лунтик поспішає на допомогу всім

igra luntik dlya obucheniya detejj anglijjskomu yazyku14 Гра Лунтік для навчання дітей англійської мови

Кузнечику кортить позмагатися c Лунтіком у стрільбі дротиками: потрібно стріляти саме в ті цифри, які він називає англійською. Тільки розібралися з цифрами, прокидається жучок Шнек і просить Лунтика допомогти відзначити дні народження своїх друзів в календарі. Друзів у нього багато, і заповнивши календар, місячний малюк разом з нашими земними малюками практично освоює назви усіх днів тижня і місяців англійською мовою.

Далі йде гра в веселі нотки, кожній нотці відповідає своя цифра. Музиканти — гусениці нудьгують без глядачів, вони вміють перетворювати циферки в нотки і довго не відпускають Лунтика, програючи все нові і нові варіанти цифрових мелодій і вигукуючи назви цифр. Голоси у них правда не дуже: гусениці то глуховаты, то дуже зраділи, бабусі, відвідування такого ось допитливого і доброго місячного хлопчика.

Лунтик допомагає дітям вивчати англійську

igra luntik dlya obucheniya detejj anglijjskomu yazyku15 Гра Лунтік для навчання дітей англійської мови

Незабаром у Лунтіка прокидаються ще і телепатичних здібностей. Стоячи спиною до дошки, він майже безпомилково вгадує, буквально з англійської півслова, ну може пару раз все помилився, що намальовано на розвішаних ззаду картинках: і жирафа, і крокодила, і восьминога, і ще багато кого і чого. На його уявлення навіть починають збиратися лісові мешканці.

І ще багато пригод чекає Лунтика. Чого коштує операція з очищення ставу від листя, щоб побачити зоряне небо! А ловля зірочок-букв? Як же це все-таки романтично, і яка добра загадкова атмосфера в грі.

Ну, а що це я вас так вмовляю? Ви можете самі це все пройти разом зі своїм малюком: йому буде цікаво так от вивчати англійську, ну, а ви потрапите на хвилинку в дитячу казку.

Читайте також:  Діалог англійською мовою: зустріч друзів

Повну версію гри можна подивитися тут: Лунтик: Англійська мова для малюків

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: