Grammarway 1, 2, 3, 4 – Завантажити безкоштовно PDF з відповідями

grammarway 1, 2, 3, 4  skachat besplatno pdf s otvetami Grammarway 1, 2, 3, 4  Завантажити безкоштовно PDF з відповідями«Grammarway» — це чотирирівнева серія ілюстрованих посібників з граматики англійської мови, призначена для школярів і дорослих, які вивчають англійську мову. Серія видається Express Publishing, авторами УМК є вже відомі нам за підручниками Spotlight і Round-Up Virginia Evans і Jenny Dooley.

Автори посібника дотримуються наступного принципу: кожна граматична структура повинна бути спочатку почута, потім закріплена в усній і, нарешті, в письмовій формі. Заснована на використанні яскравих візуальних стимулів, книга спонукає учнів говорити перш, ніж писати, і дає можливість закріплювати знання шляхом виконання безлічі захоплюючих і корисних завдань.

Всього у продажу чотири книги серії Grammarway: 1, 2, 3, 4. Вони відповідають рівням від Elementary до Upper-Intermediate. Книги можуть бути використані як для самоосвіти, так і для занять у класі, як граматичного доповнення до будь-якого курсу англійської мови відповідного рівня.

Чим хороші підручники Grammarway?

По-перше, книга повністю ілюстрована і йде в комплекті з картками, які також можна використати на уроці при поясненні матеріалу. Пояснення надано на російській мові, тому книгу можуть використовувати ті, хто тільки починає вивчати англійську.

Фотографії та ілюстрації забезпечують контекст для досліджуваних граматичних явищ і демонструють ситуації реального спілкування, в яких найбільш часто вживається це граматичне явище.

grammarway 1, 2, 3, 4  skachat besplatno pdf s otvetami1 Grammarway 1, 2, 3, 4  Завантажити безкоштовно PDF з відповідями

По-друге, у посібнику наведено докладні граматичні таблиці з повними парадигмами форм для кожного граматичного явища. Дані таблиці не тільки служать джерелом довідкової інформації, але і сприяють зоровому запам’ятовування правил.

По-третє, у підручниках є велика кількість вправ, побудованих у відповідності з принципом поетапного формування знань, умінь і навичок. Ситуативні вправи сприяють відпрацювання граматичного матеріалу у штучно змодельованих ситуаціях спілкування. Розділи на повторення вивченого матеріалу спираються на механізм активації довготривалої пам’яті і дозволяють відстежити ефективність освоєння граматичного матеріалу. У кінці посібника наведено відповіді на всі завдання.

У кожній книзі 20 тематичних розділів (Units). Типове зміст розділу:

 • наочне уявлення граматичний структури,
 • просте і коротке пояснення граматичної структури,
 • приклади з сучасного побутового англійської мови та вираження для офіційного вжитку,
 • вправи для закріплення нових структур і придбання навичок вживання коректних і доречних виразів в повсякденних ситуаціях,
 • спеціальні усні та письмові захоплюючі вправи (activities), які спонукають до активного закріпленню матеріалу.

Після кожних п’яти розділів слід «Повторення», що містить додаткові вправи до всіх попередніх розділів.

Придбати підручники «Grammarway» ви можете в Інтернет-магазині My-Shop.ru або Лабіринт:

Скачати книги з відповідями ви можете за посиланнями нижче:

 • Grammarway 1
 • Grammarway 2
 • Grammarway 3
 • Grammarway 4

Картки для підручників виглядають наступним чином. Якщо вам необхідні конкретні картки з даного посібника, просто використовуйте опцію «Зберегти як..» контекстного меню.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: