Ігри англійською. Розвивайся і веселися разом з нами!

Кращі ігри для веселого вечора і вивчення англійської мови

igry na anglijjskom  razvivajjsya i veselis vmeste s nami  Ігри англійською. Розвивайся і веселися разом з нами!

А Ви любите гри? Як часто Вам хочеться зануритися в азарт і пограти? Можливо, Ви збираєте галасливі компанії друзів і проводьте вечори за «Монополією»? Чи, може, Ви любите веселі дитячі ігри на зразок «Хто я?». А як щодо пограти англійською і не тільки весело провести час, але і вивчити парочку нових слів? Адже в невимушеній обстановці легко запам’ятати нові слова і відчути мову.

Команду Native English School можна сміливо назвати експертом в організації веселих заходів та настільних ігор. Вже більше 7 років ми проводимо яскраві навчальні ігрові заняття. Хотілося б згадати і виставити по популярності серед наших студентів, ігри, які допомагають у вивченні англійської.

ТОП-3 гри англійською на думку студентів Native English School

Alias – настільна гра, яка полюбилася багатьом, а наші викладачі-носії мови роблять цю гру особливо захоплюючою. Суть гри полягає в тому, що Вам потрібно пояснити слово, не називаючи його. У вас є обмежений час і потрібно швидко зміркувати як максимально точно описати слово, щоб члени вашої команди змогли вгадати його як можна швидше. Захоплююче і пізнавально!

Вчимо мову весело і ефективно з носіями мови: дивимось і обговорюємо фільми, грати у настільні ігри, приймаємо участь у майстер-класах — щосуботи все це БЕЗКОШТОВНО і на англійській мові в Native English School!

Детальніше

Друге місце посідає усім відома гра «Мафія»</strong>. Кожен з нас хоч раз так пробував пограти, а якщо й ні — то обов’язково про неї чув. Нереально весела і захоплююча гра. А ви б спробували пограти англійською? Звичайно, грати на англійській потрібно починати з рівня середнього або вище середнього.

«Крокодил» — гра, яку можуть грати все і з будь-яким рівнем мови. Все, що вам потрібно, це уяву і гарний настрій.

Також хотілося б відзначити авторські ігри на вимову, побудова слів, театралізовані уроки на нашому drama club. Докладніше про це Ви можете прочитати в розділі «Розмовні клуби Native English».

Ми завжди чекаємо Вас в школі англійської мови Native English School, де час пролітає весело і не помітно, а знання залишаються на довгі роки!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: