Ігри з картками на англійській мові для дітей

Ігри з картками на англійській мові просто незамінні для вивчення та закріплення лексики по новій темі.

Як тільки ви показали нові картки вашій дитині кілька разів, настав час закріплення матеріалу за допомогою простих ігор.

У своїй практиці я застосовую такі ігри з картками.

1. Give me please a…

Викладіть 9-12 карток разом і попросіть вашу дитину подати вам нужнуюю картку, використовуючи вираз «Give me please a…», далі назва того, що вам потрібно.

2. Is it a…?

Покажіть одну картку і запитайте вашого дитини «Is it a…?», далі правильне або неправильне назву предмета. Якщо картка і назва збігаються, ваш малюк повинен відповісти «Yes», якщо не збігаються, то дитина повинна відповісти «No, it’s a…» і правильна назва картки.

3. Show me please a…

Візьміть в руки 2 картки і попросіть вашу дитину вказати вам на правильну з допомогою фрази «Show me please a…» і далі назва однієї з карток.

igry s kartochkami na anglijjskom yazyke dlya detejj Ігри з картками на англійській мові для дітей

4. Швидкий перебір карток

Дайте дитині в руку 10-12 карток і попросіть швидко перебрати їх, вимовляючи їх назви.

5. What is it?

Візьміть аркуш паперу і закрийте слово з назвою картки, попросіть дитину назвати її за допомогою питання «What is it?».

6. What is missing?

Викладіть перед дитиною 6-9 карток, попередньо вимовивши вголос назву кожної з них, потім попросіть малюка відвернутися і заховайте одну з карток. Потім задайте питання: «What is missing?» («Що зникло?»), і ваш малюк повинен здогадатися, яку картку ви сховали. Потім можна помінятися ролями.

Читайте також:
Відео курс англійської мови для дітей

7. Відлуння

Існує 2 різновиди цієї гри. Перша полягає в тому, що ви показуєте картку і голосно називаєте те, що на ній намальовано, а ваш малюк повинен, як луна, вимовити назву як можна тихіше. Другий спосіб — навпаки. Ви пошепки називаєте картку, а ваша дитина повинна повтроить назва в повний голос.

8. What is odd?

Візьміть 3-4 картки з однієї теми і 1 картку з іншої і запитайте вашого малюка «What is odd?» («Що зайве?»). Відповідь «… is odd».

9. What color is it?

Якщо ваш малюк вже знає кольори англійською, попросіть його разом з назвою предмета, зображеного на картці, назвати його колір за допомогою питання «What color is it?». Дитина може або просто назвати колір предмета, або соствить фразу типу «it’s a black cat».

10. Слова на певну букву

Ваш малюк повинен вже знати англійський алфавіт, щоб грати в цю гру. Покладіть перед ним 6-9 карток і попросіть знайти картку, назва якої починається з певної літери.

11. Назви і переверни

Викладаємо перед дитиною 12-15 карток на вже вивчену тему. Дитина має назвати предмет по-англійськи і перевернути картку білою стороною догори. Будь-яка послідовність, поки не закриються всі картки.

12. М’ячик

Можна взяти м’ячик або будь-яку невелику м’яку іграшку. Картки покласти поруч, щоб дитина міг підглядати. Завдання наступне: ви вибираєте з дитиною тему і по черзі загадуєте один одному назви предметів з цієї теми російською мовою. Той, хто ловить м’яч, повинен назвати це слово по-англійськи. Наприклад, собака — dog; курка — рут і т. д.

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн