Інтенсивний курс розмовної англійської

Інтенсивний розмовний курс Native English School

intensivnyjj kurs razgovornogo anglijjskogo2 Інтенсивний курс розмовної англійської

Це відмінна можливість підтягнути знання англійської мови. Для цього наші викладачі розробили програму інтенсивний курс розмовної англійської

Курс ґрунтується на комунікативній методиці,що надає нашим студентам швидко прибрати мовний бар’єр до початку навчання. Швидко та грамотно вести діалоги англійською.

Інтенсивний курс розмовної англійської це величезний обсяг знань за короткий період часу. Ви збільшите свій словниковий запас і приберете мовний бар’єр. Викладачі Native English School постійно вдосконалюють і доповнюють програму.

Інтенсивний курс розмовної англійської підійде тим людям, які хочуть в мінімальні терміни підтягнути свій розмовний англійський. Інтенсивність занять 5 уроків на тиждень. Так само інтенсивність надає постійний обмін інформацією з носіями англійської та студентами.

intensivnyjj kurs razgovornogo anglijjskogo3 Інтенсивний курс розмовної англійськоїВідвідуючи наш інтенсивний курс, ви перестанете брати в подорож розмовник або користуватися електронним перекладачем. Зможете підтримати будь-який діалог з носієм мови. Більше не скажете «Я все розумію, а сказати не можу». Дивіться фільми і ТБ англійською мовою, читайте книги і пресу. Покращите навички не тільки розмовні, але і письмові. Для запису на пробне заняття заповніть форму.

 

Читайте також:
Як читати на іспиті або що таке skimming і scanning
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн