Іспит IELTS: Що, де, коли і за чим?

Що таке IELTS, формат тесту, рівні та оцінки, де пройти і скільки коштує?

IELTS, Міжнародна система тестування англійської мови, призначена для оцінки мовної здібності кандидатів, які потребують навчанні або роботі в країнах, де англійська мова використовується в якості мови спілкування. IELTS потрібно для вступу в університети Великобританії та інших країнах.

IELTS визнається університетами та роботодавцями в багатьох країнах, включаючи Австралію, Канаду, Ірландії, Нової Зеландії, Великобританії та США. Крім того, визнається професійними організаціями, імміграційними службами та іншими державними установами.

IELTS спільно управляється Кембриджським університетом ESOL іспитів (Cambridge ESOL), Британської Ради та IDP: IELTS Australia. IELTS відповідає самим високим міжнародним стандартам оцінки мови. Понад 1,4 мільйона людей у рік здає цей тест.

В якому форматі проводиться тест?

Є чотири суб-тесту, або модулі, на тест IELTS: читання, письмо, аудіювання та говоріння. Студенти повинні пройти всі чотири суб-тесту. В день випробування чотири підрозділи будуть прийняті в наступному порядку:

ehkzamen ielts: chto, gde, kogda i po chem 91 Іспит IELTS: Що, де, коли і за чим?

Загальний час випробувань: 2 години 45 хвилин

Тест з розмовної мови може навіть проходити через день чи два тому в деяких центрах.

Тест з аудіювання триває приблизно 30 хвилин. Він складається з чотирьох розділів, прослуховування на сд чи касеті, у порядку зростання складності тексту. Кожна секція — діалог чи монолог. Тест прослуховується тільки один раз і на питання по кожній секції повинні бути дані відповіді під час прослуховування. Час дається студентым, щоб перевірити свої відповіді.

Тест Читання триває протягом 60 хвилин. Студентам надається тест — Академічне читання, або випробування General Training Reading. Обидва випробування складаються з трьох розділів, в обох тестах розділи в порядку зростання труднощі.

Тест з листа також триває протягом 60 хвилин. Знову ж таки, або Академічний тест або тест загальної підготовки. Студенти повинні виконати два завдання в письмовій формі, які вимагають різні стилі написання. Там немає вибору за темами.

IELTS розмовний тест складається з інтерв’ю один-на-один зі спеціально навченим екзаменатором. Екзаменатор проведе кандидата через три частини тесту: вступ і інтерв’ю, індивідуальна мова, де кандидат виступає за одну-дві хвилини по конкретній темі, і двостороння дискусія тематично пов’язана з індивідуальною довгою промовою. Це інтерв’ю буде тривати протягом приблизно 11-14 хвилин.

Стаття в тему: Міфи про іспит IELTS

Рівень та оцінки іспиту IELTS

Багаторівнева. Ви отримуєте рахунок від 1 до 9 балів . Половинки балів, такі як 6,5, теж можливі. Університети часто вимагають бал IELTS з 6 або 7. Вони також можуть зажадати мінімальний бал у кожній з 4-х секцій.

ehkzamen ielts: chto, gde, kogda i po chem 92 Іспит IELTS: Що, де, коли і за чим?Дев’ять балів описані наступним чином:

9 — Експерт користувач. Має повний оперативне володіння мовою:, точне і плавне з повним розумінням.

8 — Дуже добре. Користувач має повний оперативне володіння мовою з одиничними безсистемними неточностями. Непорозуміння можуть виникнути в незнайомій ситуації.

7 – Добре. Користувач оперативно володіє мовою, хоча з випадковими неточностями, невідповідностями і непорозумінням у деяких ситуаціях. Взагалі легко справляється зі складними мовними конструкціями.

6 – Компетентний. Користувач має хороші знання мови, незважаючи на деякі неточності, невідповідності і непорозуміння. Може використовувати і розуміти досить складний мову, особливо в знайомих ситуаціях.

5 – Модест. Користувач частково володіє мовою, справляючись із загальним сенсом в більшості ситуацій, хоча роблять багато помилок. Повинні бути в змозі обробляти основні комунікації у власній галузі.

4 – Обмежений користувач. Базова компетенція обмежується знайомими ситуаціями. Постійні проблеми у використанні складного мови.

3 — Надзвичайно обмежений користувач. Розуміє тільки загальний зміст в дуже знайомих ситуаціях.

2 — Короткочасний користувач. Немає реального спілкування, крім використання окремих знайомих слів або коротких формулювань в знайомих ситуаціях.

1 — Користувач по суті не має можливості використовувати мову. Можливо кілька окремих слів.

0 – Зовсім не сприймає подану інформацію.

ehkzamen ielts: chto, gde, kogda i po chem 93 Іспит IELTS: Що, де, коли і за чим?Де я можу пройти тест?

IELTS тести проходять в акредитованих випробувальних центрах по всьому світу — в даний час більше 500 центрів, у більш ніж 120 країнах. У Києві на сьогоднішній момент працюють два центри, де можна здати IELTS:

  • Організація British Council, яка вже багато років надає можливість скласти тест.
  • Компанія Students International IELTS Test Centre.

Коли я можу пройти тест?

Домовтеся з вашої найближчої випробувального центру. Є часті дати, як правило, по четвергах або суботах.

Скільки коштує пройти IELTS?

Тарифи встановлюються випробувальних центрів і варіюються від країни до країни. Будьте готові заплатити близько £ 115 GBP, € 190 євро або 200 доларів США. Вартість IELTS тест-центрах Києва становить — 1950 грн.

Які матеріали мені потрібнони для проходження тесту?

Існує не мало літератури для підготовки до цього іспиту. Але, головне, кваліфікований викладач, який зможе підготувати вас до здачі цього екзамену. NES підготує будь-якого охочого за короткі терміни. За деталями дзвоніть нам!

 

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями: