«It’s show time!» в NES

Остання субота квітня в Native English School була як завжди весела, не дивлячись на серйозність обраних тем для Drama Club.

Нелегка робота, представляти своє рідне місто для проведення в ньому Олімпійських ігор. Але студенти Tima впоралися з цим завданням на всі 5!

А на Drama у Steve вирішили розіграти сценку з фільму «Ліфт». Без жахів звичайно, але не менш напружено та емоційно, адже серед застряглих пасажирів — страждає на клаустрофобію, людина, якій потрібно в туалет, і вагітна, яка ось-ось має народити)

it`s show time  v nes25 «Its show time!» в NESНа Movie Club сьогодні було «Шоу Трумана» (1998) — фільм, який дивишся на одному диханні, ні разу не відриваючи погляду від екрана.

За першим кроком головного героя, Трумена Бербенка, спостерігали мільйони глядачів по всьому світу. Його народження бачили тисячі людей. А сам він до тридцяти років навіть не здогадувався про те, що все його життя — це шоу. Але, потім він дізнається всю правду…

Фільм, який встиг стати класикою у своєму жанрі, змусив замислитися про те, що все наше життя — це одне велике шоу, що будівлі навколо нас — це всього лише декорація, а люди — звичайні актори, яким платять гроші. Про те, що за кожним нашим кроком спостерігають і що навіть наші друзі та близькі можуть виявитися просто учасниками шоу.

Геніальна гра Джима Керрі в незвичній для нас драматичній ролі, красиве музичне супровід, та й весь фільм в цілому однозначно не залишив нікого в Native English School байдужим!

Читайте також:
Спогади про шкільні роки
Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн