Картинки для опису англійською мовою. Як описати фотографію: план і приклади

Опис зображення на англійській мові зазвичай буває двох видів: опис фотографії і опису малюнка або картини. У першому випадку важливо розповісти лише про те, що зображено на фотографії. Але якщо ви описуєте картину, то важливо також розповісти про художника, нарисовавшем її, про стиль, в якому вона написана. Головний принцип, якого слід дотримуватися при описі зображення англійською мовою – від загального до приватного. Спочатку розкажіть найважливішу інформацію, а потім переходіть до деталей. У цій статті ми розберемо корисні слова, план і покажемо, як приклад, картинки для опису англійською мовою.

Зміст:

kartinki dlya opisaniya na anglijjskom yazyke kak opisat fotografiyu: plan i primery144 Картинки для опису англійською мовою. Як описати фотографію: план і приклади

Як описувати фото англійською мовою

 • Вступ.

  Дайте загальну характеристику зображення: як би ви його назвали одним словом або фразою. Це фотографія або малюнок? Вона кольорова або чорно-біла?

 • Що де знаходиться.

  Опишіть основні елементи, що зображені на картинці: що знаходиться на передньому плані, а на задньому, що розташоване вгорі, а що – внизу. Що знаходиться в центрі композиції і на що падає погляд при першому перегляді?

 • Хто що робить.

  Розкажіть на англійській мові дії, які зображені на картинці. Хто основні діючі особи, а хто – вторинні? Чим кожен з них займається? Для опису дій використовуйте час Present continuous – даний продовжене.

 • На що це схоже.

  Якщо ви не можете точно визначити, що саме зображено на картинці або чим займаються зображені персонажі, спробуйте описати англійською мовою, на що це схоже.

 • Висновок.

  Опишіть англійською мовою ваше ставлення до картинці: що вам більше всього на ній подобається, а що – не подобається, про що ви подумали, побачивши це зображення, які воно у вас викликає асоціації.

  Безкоштовний урок на тему:
  Неправильні дієслова англійської мови: таблиця, правила і приклади

  Обговоріть цю тему з особистим викладачем на безкоштовному онлайн уроці в школі Skyeng
  Залиште контактні дані і ми зв’яжемося з вами для запису на урок

 • Корисні фрази

  Фраза для опису картинки англійською мовою
  Переклад
  The photo/picture shows …На фотографії/картинці зображено…
  It’s a black-and-white/photo colouredЦе чорно-біле/кольорове фото
  In the foreground you can see …На передньому плані можна побачити…
  In the background there is …На тлі знаходиться…
  In the middle/centre there are …У центрі розташовується…
  At the top there is …У верхній частині знаходиться…
  At the bottom there is …У нижній частині знаходиться…
  On the left/right there are …Ліворуч/праворуч розташовано…
  Behind/In front of … you can see …Позаду/перед … ви можете побачити …
  Between … there is …Між … знаходиться …
  It seems as if …Здається, ніби …
  Maybe …Може бути, …
  I think …Я думаю, …
  … might be a symbol of …… може бути символом …
  The atmosphere is peaceful/depressing …Атмосфера заспокійлива/гнітюча
  I (don’t) like the picture because …Мені (не) подобається зображення, тому що …
  It makes me think of …Воно наводить мене на думки про…
  In the picture I can see …На фотографії я бачу …
  There’s / There are …Тут знаходиться …
  There isn’t a … / There aren’t any …Тут немає…
  Читайте також:
  Мотоцикли

  kartinki dlya opisaniya na anglijjskom yazyke kak opisat fotografiyu: plan i primery145 Картинки для опису англійською мовою. Як описати фотографію: план і приклади

  Корисні слова

  Фраза для опису зображення англійською мовою
  Переклад
  In the middleВ середині
  A photographФотографія
  In the centreУ центрі
  A paintingКартина
  At the topНагорі
  A drawingМалюнок
  At the bottomВнизу
  On the left sideНа лівій стороні
  On the right sideНа правій стороні
  In the backgroundНа задньому плані
  In the foregroundНа передньому плані
  In the top left-hand cornerУ лівому верхньому куті
  In the top right-hand cornerУ правому верхньому куті
  In the bottom left-hand cornerУ нижньому лівому кутку
  In the bottom right-hand cornerВ нижньому правому куті
  AboveВище
  BelowНижче
  BeforeПеред, у
  BehindПозаду
  UnderПід

  Приклади

  Сім’я в госпіталі

  kartinki dlya opisaniya na anglijjskom yazyke kak opisat fotografiyu: plan i primery146 Картинки для опису англійською мовою. Як описати фотографію: план і приклади

  Опис на англійській мові
  Переклад
  The picture shows a family visiting their new baby in the hospital. It’s the evening, because the light is on, so the father must have brought his children after work or school. There are two children besides the baby, a boy, and a girl. The boy is a little older than his sister. He’s about six or seven. He looks proud. The girl looks very excited to have a new sister. The father has his arm around his children. He looks proud as well. The mother is sitting at the left. She looks happy but a little tired. The baby is in the middle. I think it’s a girl because she is wearing pink clothes. The baby is sleeping despite all the noise and excitement.На цій фотографії зображена сім’я, яка відвідала свого нового дитини в госпіталі. Все відбувається ввечері, так як включений світло, і батько швидше за все привів дітей після роботи або школи. Поруч з немовлям ще двоє дітей. Хлопчик трохи старше своєї сестри. Йому приблизно шість або сім років. Він виглядає гордим. Дівчинка виглядає дуже щасливою від зустрічі з новою сестрою. Батько обіймає своїх дітей. Він виглядає гордим. Мама сидить зліва. Вона виглядає щасливою, але трохи втомленою. Немовля перебуває в середині Я думаю, це дівчинка, тому що на ній надіта рожева одяг. Немовля спить, незважаючи на навколишній шум і збудження.
  Читайте також:
  Англійські ідіоми і вирази зі словом HEART

  Чоловік з дитиною

  kartinki dlya opisaniya na anglijjskom yazyke kak opisat fotografiyu: plan i primery147 Картинки для опису англійською мовою. Як описати фотографію: план і приклади

  Опис на англійській мові
  Переклад
  In this photo I can see a man and a baby. They are at home, probably in the living room.
  On the left, we can see the man holding the baby with his right hand and vacuuming the carpet with his left hand. The man is probably in his тридцяті роки. I am not sure because I can’t see his face. And the baby is very young, a few months only. The man is wearing a pair of white socks, jeans, a white T-shirt and a dark red shirt. The baby is wearing white nappies and rompers. The man seems stressed and the baby seems shocked.
  The living room is неохайний. There are a lot of things on the sofa and on the floor: toys, a teddy bear, cushions, a striped blanket. There is a picture on the wall. In my opinion, it is a very funny photo.
  На цьому фото я бачу чоловіка з дитиною. Вони знаходяться вдома, ймовірно, у вітальні. Зліва ми бачимо, як чоловік тримає малюка правою рукою і пилососить лівої. На вигляд чоловікові приблизно тридцять років. Я повністю не впевнений, так як не бачу його обличчя. А дитині на вигляд всього кілька місяців. На чоловікові надіті пара білих шкарпеток, джинси, біла футболка і темно-червона сорочка. Дитина одягнений в білу пелюшку і комбінезон. Чоловік виглядає нервовим, а дитина – шокованим. У вітальні неохайно. Тут багато речей на дивані і на підлозі: іграшки, ведмежа, подушки, смугасте рядно. На стіні висить картина. На мій погляд, це дуже смішне фото.

  Осінній пейзаж

  kartinki dlya opisaniya na anglijjskom yazyke kak opisat fotografiyu: plan i primery148 Картинки для опису англійською мовою. Як описати фотографію: план і приклади

  Опис на англійській мові
  Переклад
  These pictures show two different views of a tree in autumn. In the left-hand picture, we can see the leaves of the tree with the sun shining on them. The colors in this photo are amazing – the leaves are gold, orange, yellow and brown. They remind me of a fire burning because the colors and shapes of leaves the look just like the flames of a fire. This is obviously a very tall because the tree view in the photo looks up into the branches of the tree, and we can see more and more branches up high in the distance.It’s obviously a bright, clear day, and it is also likely to be rather chilly because clear, sunny days in autumn often mean cold weather.In the picture on the right-hand side, we can see a carpet of gold-coloured leaves that have fallen from the tree. The sunlight is making the leaves look as if they are glowing. On the left-hand side of the picture we can see part of the tree trunk, and at the top, we can see a couple of large branches, covered in autumn leaves. The sun must be to the left of the tree because the trunk is casting a shadow on the wall and also on the ground between the tree and the wall. Both these pictures make me think of a wood where I used to play when I was a child.Ці фотографії показують два різних погляди на осінні дерева. У лівій частині зображення ми бачимо листя дерева під сонячним світлом. Кольори на цій фотографії дивні – листя золоті, помаранчеві, жовті і коричневі. Вони нагадують мені, як горить вогонь, бо кольору і форми листя виглядають як язики полум’я. Очевидно, що це дуже високе дерево, тому що погляд на фото проходить вгору на гілки дерева, і ми бачимо все більше і більше гілок на відстані.На фото зображено яскравий, ясний день, але також там може бути досить прохолодно, тому що ясні, сонячні дні восени часто зустрічаються при холодній погоді. На правому зображенні ми бачимо килим з золотистих листя, що впали з дерева. Сонячне світло змушує листя виглядати так, як ніби вони світяться. У лівій частині знімка можна побачити частину стовбура дерева, а в самому верху ми можемо побачити кілька великих гілок, вкритих осіннім листям. Сонце повинне бути ліворуч від дерева, бо стовбур кидає тінь на стіну, а також на землю між деревом і стіною. Обидві ці фотографії змушують мене думати про лесю, де я грав в дитинстві.
  Читайте також:
  Закінчення англійської мови: правила утворення слів

  Корисне відео на тему:

  А тепер перевір себе і пройди тест на визначення рівня англійської мови:

  Подобається? Поділіться з друзями:
  Вчити англійську: Англійська мова онлайн