Корпоративний англійський: як навчити співробітників мови

korporativnyjj anglijjskijj: kak obuchit sotrudnikov yazyku7 Корпоративний англійський: як навчити співробітників мовиЯкщо керівник компанії націлений на успіх і просування, необхідно мати кваліфікований персонал і піклується про те, щоб кожен робітник був забезпечений необхідними ресурсами для розвитку. За умови співпраці з міжнародними компаніями потрібно дати можливість підлеглим оволодіти необхідними навичками, у нашому випадку – це знання англійської мови. Сьогодні ми поговоримо про корпоративному навчанні англійської мови.

З кожним роком корпоративне навчання стає все більш популярним. Варто лише набрати в пошуковику запит, і вам видається безліч посилань і сайтів по потрібному напрямку. Для того, щоб почати корпоративне навчання, вам варто визначити кілька особливостей, а саме:

  • Вибрати школу, яка буде надавати вам дану послугу

korporativnyjj anglijjskijj: kak obuchit sotrudnikov yazyku8 Корпоративний англійський: як навчити співробітників мовиНайпростіший підхід – почитати відгуки про школах. Також варто звернути увагу на історію школи, поцікавитися, як довго вона працює, і перевірити її достовірність.

Важливо, щоб заявлений адреса відповідав дійсності, обов’язково укладалися договори про навчання в декількох примірниках (для обох сторін). Школа повинна нести юридичну відповідальність за надання послуг навчання.

  • Вибрати вчителя

korporativnyjj anglijjskijj: kak obuchit sotrudnikov yazyku9 Корпоративний англійський: як навчити співробітників мовиДля початку потрібно визначити рівень володіння мовою співробітників, які будуть проходити курс. Тестування може бути проведено представниками школи на території замовника. Якщо рівень початковий і не дозволяє вільно розуміти мову носіїв мови, варто запросити російсько – або україномовної викладача. Так як ви зможете задавати питання на рідній мові і, відповідно, отримати зрозумілі детальні відповіді. У разі, якщо у працівників є певна база знань і її потрібно вдосконалити, є сенс запросити американця або британця. Перш ніж остаточно затвердити кандидата, можна попросити школу вислати резюме вчителів, вивчити їх і попросити приїхати вчителя для того, щоб познайомитися. Як правило, це знайомство тривати близько 6-10 хвилин. Пам’ятайте, що ви можете звернутися в школу для того, щоб попросити поміняти вчителя, якщо на це є причина.

  • Визначитися з місцем проведення уроків
Читайте також:
Назви магазинів англійською мовою. Types of shops and stores

korporativnyjj anglijjskijj: kak obuchit sotrudnikov yazyku10 Корпоративний англійський: як навчити співробітників мовиЗаняття можуть проводитися як в школі англійської мови, так і на території компанії-замовника. Тому потрібно враховувати відстань між компаніями і доцільність поїздок. Ціна за навчання теж буде відрізнятися. У школі дешевше, на виїзді – дорожче.

  •  Погодити оптимальний час проведення та тривалість занять

korporativnyjj anglijjskijj: kak obuchit sotrudnikov yazyku11 Корпоративний англійський: як навчити співробітників мовиПроводити заняття перед початком робочого дня з 08.00 до 09.00, під час робочого дня (оптимальний час 11.00 -12.00) або в кінці робочого дня 18.00 – 19.00.

Для проведення корпоративних занять радять робити заняття тривалістю 90 хвилин. Півтори години – час, за який ви зможете встигнути «розгойдатися», максимально ефективно сприйняти інформацію і не перевтомитися.

  • Вибрати зручну форму оплати

korporativnyjj anglijjskijj: kak obuchit sotrudnikov yazyku12 Корпоративний англійський: як навчити співробітників мовиЗамовник послуг навчання і школа заздалегідь домовляються про спосіб оплати. Її можна здійснити шляхом переказу коштів на рахунок в банку, через термінал або ж готівкою. Варто уточнити, коли буде відбуватися платіж. Попередньо за все заняття, помісячно або ж за фактом.

Корпоративне навчання співробітників дає хороші результати. Адже самому вивчити мову не так-то й легко, а якщо у тебе є підтримка і точно відомо, що трудишся не марно – будь-які труднощі долаються швидше. Так само, деякі учні люблять конкурувати, але це вже залежить від колективу ?

Команда Native English School вже не перший рік займається корпоративним навчанням, ми завжди шукаємо кваліфікованих вчителів. Дуже важливо, щоб викладач орієнтувався в сфері діяльності компанії і мав уявлення про рід діяльності учнів.

Бажаємо вам легкої робочого тижня, до зустрічі!

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви завжди можете відзначити

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн