Кращі програми для вивчення англійської мови

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka61 Кращі програми для вивчення англійської мови

Вітаємо вас, заинтерисованный у вивченні англійської читач!

 

Отже, ви почали вивчати англійську мову з нуля, а може хочете підтримати той рівень, якого вже досягли, чи, можливо, просто бажаєте вдосконалити свою англійську – у цій статті ми зібрали для вас найкращі додатки і програми для вивчення англійської в різному діапазоні цін.

Як же знайти ту саму «потрібну програму? По-перше, на вже наявному досвіді у вивченні мов, а по-друге, на особистих перевагах. Деякі люди краще сприймають на слух, інші, навпаки, візуально, а треті вважають за краще змішаний тип. Простіше кажучи, те, що працює для одних, може бути практично марним для інших.

На щастя, існує безліч програм і програм на телефон для навчання англійської мови на будь-який смак, кожна з яких відповідає різним потребам і підходить для студентів з певним стилем навчання.

Телефон завжди з Вами, і тому перебуваєте ви в дорозі, черги або ще де-небудь, Ви зможете використовувати Ваш дорогоцінний час з більшою користю.

Якщо ваш бюджет обмежений, то можна спробувати знайти безкоштовні програми. Але, швидше за все, це буде демо-версія, і для отримання доступу до всього продукту вам все ж доведеться заплатити, аналогом всім платним програмам ми пропонуємо вивчення англійської мови онлайн в нашій школі Native English School

МАЛО ЧАСУ НА ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ?

У ШКОЛІ NES ВИ МОЖЕТЕ ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ В БУДЬ-ЯКИЙ ЗРУЧНИЙ ВАМ ЧАС, НАВІТЬ ПО СУБОТАХ

ЗАБУДЬТЕ ПРО ВІДМОВКИ! З НАМИ ВИ ВИВЧИТЕ АНГЛІЙСЬКУ ЗА 4 МІСЯЦІ

ХОЧУ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ!

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka62 Кращі програми для вивчення англійської мовиРекомендуємо ознайомитися: Топ-10 програм для вивчення англійської мови

Незалежно від того, які у вас цілі або пріоритети, ви завжди зможете знайти прекрасний спосіб вивчення нових мов. Нижче ви знайдете список додатків з коротким описом і оглядом.

8 програм і додатків для розвитку англійської мови

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka63 Кращі програми для вивчення англійської мовиBubbel

Від 12.95 $ у місяць

Незважаючи на невелику ціну і нешироку популярність, програма Babbel, оснащена високоякісними мовними курсами онлайн, виправдовує очікування тих, хто прагне ефективно вивчати мову. Тут допустима помісячна оплата та можливість припинення курсу в будь-який час. Для студентів, які не можуть визначитися у виборі мови, Babbel також пропонує широкий вибір, який складається з курсів на 11 мовах світу за невелику плату.
Мови для вивчення: голландська, англійська, французька, німецька, індонезійська, італійська, польська, португальська, іспанська, шведська і турецька.

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka64 Кращі програми для вивчення англійської мовиDuolingo
www.duolingo.com

Один з найпопулярніших сервісів для вивчення англійської, німецької, іспанської, французької, італійської та португальської мов «з нуля».

Читайте також:
Як навчитися читати англійською мовою: методи поліпшити швидкість і розуміння

Курс вивчення мови побудований дуже зручно: спочатку Ви вивчаєте лексику, потім переходите до граматики, далі всі отримані знання закріплюєте на вправах, таких як переклад, граматика, аудіювання і читання. При цьому система автоматично визначає Ваш рівень знань і приділяє увагу найбільш складним для Вас вправ.

Програма кожного курсу має кілька рівнів і побудована у формі дерева досягнень. Щоб перейти на наступний рівень, Вам потрібно набрати певну кількість балів, які нараховуються за правильні відповіді.

Незаперечною перевагою Duolingo є те, що він абсолютно безкоштовний. Вивчати мову можна на сайті за своїм ПК, також можете використовувати мобільну версію, яка, до речі, працює просто відмінно. Третім варіантом роботи з Duolingo є зручні та зрозумілі мобільні додатки для Android і iOS.

Недоліком Duolingo є те, що система більше сфокусована на освоєнні правил, ніж на розмовній практиці. Такий метод навчання буде ідеальним для новачків і просунутих користувачів. Якщо ж Ви хочете практикувати розмовну мову і не заглиблюватися в тонкощі граматики, спробуйте інший сервіс.

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka65 Кращі програми для вивчення англійської мовиLinguaLeo
www.lingualeo.com

Популярність сервісу для вивчення англійської мови LinguaLeo зростає з кожним роком. На даний момент, в Google Market додаток LinguaLeo займає першу позицію за популярністю в розділі «Освіта».

Сервіс заснований на принципі онлайн-ігри, при реєстрації у Вас з’являється віртуальний левеня Лео. У міру проходження рівнів Ви заробляєте «фрикадельки», якими потрібно годувати свого ненаситного улюбленця =) Левеня буде відкривати доступ до нових словами тільки після того, як Ви його добре погодуйте.

При першому візиті LinguaLeo запропонує Вам пройти вступний тест, на основі якого система запропонує рекомендації щодо усунення виявлених прогалин у знаннях.

Перевагою LinguaLeo є те, що сервіс є універсальним інструментом для вивчення англійської мови. Сервіс складається з декількох розділів, наприклад в «Джунглях» знаходяться безліч матеріалів для аудіювання та читання. Тут і переклади пісень, серіалів (можете дивитися відео і відразу читати та перекладати текст), промови відомих людей. В розділі «Курси» Вас чекає набір граматичних вправ та відео-уроків. В розділі «Тренування» Ви можете потренувати всі невідомі слова, які Ви зустріли під-час освоєння нового матеріалу і додали в словник. В розділі «Саванна» Ви можете спілкуватися англійською мовою з друзями, а також стежити за їх досягненнями.

До недоліку LinguaLeo віднесемо те, що безкоштовно Ви можете користуватися ще не всіма розділами LinguaLeo. Щоб відкрити необмежений доступ до всіх ресурсів сервісу потрібно купити «Золотий статус».

Читайте також:
Як зробити картки з англійської самостійно

Мобільні додатки LinguaLeo відрізняються в різних операційних системах і дають доступ тільки до частини тренувань по запам’ятовуванню слів; граматичних вправ і матеріалів для аудіювання та читання в них, на жаль, немає.

В цілому, LinguaLeo підходить для тих, хто має базовий рівень знань англійської мови. Якщо Ви новачок, то вчитися з LinguaLeo буде дещо складно.

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka66 Кращі програми для вивчення англійської мовиLingQ
www.lingq.com

Ще один цікавий ресурс, який має свою аудиторію шанувальників. LingQ надає Вам базу онлайн-уроків і величезну онлайн бібліотеку матеріалів. Особливо зручно користуватися мобільними додатком сервісу для Android і iOS. Додаток дозволяє читати, перекладати і слухати різні тексти англійською мовою.

Перевагою програми є так звані Ling-ва — це вибрані Вами незнайомі слова, які при повторному появі у новому тексті виділяться певним кольором залежно від ступеня складності запам’ятовування. Ступінь складності слова Ви самі визнаєте, присвоївши слову значення від 1 до 5.

Недоліком LingQ є те, що в безкоштовній версії кількість створюваних Вами Ling-ів обмежена. Платними також спілкування з викладачами і перевірка письмових завдань експертами. Однак, в сервісі LingQ Ви можете познайомитися з багатьма поліглотами і справжніми ентузіастами, які охоче допоможуть Вам у навчанні абсолютно безкоштовно.

Пам’ятайте: для повноцінного вивчення мові вкрай важлива практика. На заняттях в NES ми приділяємо багато часу обещнию студентів з носіями мови.

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka67 Кращі програми для вивчення англійської мовиRosetta Stone
www.rosettastone.eu

Rosetta Stone — це не просто знаряддя для вивчення іноземної мови, це цілий набір мобільних додатків до одного з найвідоміших інтерактивних підручників. Звернули увагу на незвичайну назву і логотип? Розеттський камінь — це надзвичайна історична знахідка, завдяки якій лінгвістам вдалося розшифрувати єгипетські ієрогліфи.

Перевагою Rosetta Stone є унікальна методика, що дозволяє вивчати мову так, як це роблять діти — інтуїтивно, без книг з граматикою і словників. Подібний підхід досить цікавий і дієвий, адже особливістю програми є імітація занурення в англомовне середовище, в міру перебування в якій Ви будете не просто вчити, а вбирати мова, як губка! На Rosetta Stone у Вашому розпорядженні великий набір інтерактивних уроків, метою яких є створення асоціативного ряду. RosettaStone підходить як для новачків, так і для просунутих користувачів. З допомогою мікрофона програма може оцінити правильність Вашого вимови, що не може не радувати. Безкоштовно пропонується ознайомча версія даного підручника з обмеженою кількістю базових уроків.
Єдиним недоліком системи є її ціна. Повний ліцензійний курс обійдеться приблизно в € 300. Якщо така сума Вас не бентежить, радимо звернути увагу саме на програму Rosetta Stone, вона буде найбільш корисною для Вас

Читайте також:
Кольори англійською мовою вчимо з дітьми

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka68 Кращі програми для вивчення англійської мовиSkyrock

www.busuu.com

Skyrock — це велика Інтернет-спільнота для вивчення іноземних мов. Розробники Skyrock, які, до речі, вільно володіють трьома мовами і вивчають четвертий, намагалися створити альтернативу традиційному способу вивчення іноземної мови. Їм це вдалося — busuu.com — це доступна, проста і цікава система, яка базується на трьох принципах: вчитися у носіїв мови, вчитися на оригінальному матеріалі, вчитися безкоштовно.

Кожен член цієї ком’юніті є не тільки учнем, але й учителем, який допомагає освоїти бажаючим свою рідну мову.

Перевага Skyrock — це стильний дизайн і зручний інтерфейс; всі завдання супроводжуються ілюстраціями і голосовими підказками. У кінці кожного уроку пропонується контрольна робота, деякі з цих робіт перевіряються дипломованими фахівцями.
Недоліком системи є недостатня кількість матеріалів для навчання. Але головне — це, звичайно ж, можливість спілкуватися з носіями мови.

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka69 Кращі програми для вивчення англійської мовиRavelry
www.livemocha.com

Ravelry — це не просто сервіс, з оригінальною і смішний, для українського вуха, назвою, а ціла соціальна мережа для любителів іноземних мов. До речі, слово «mocha» читається як «мокко». Це італійське слово, що означає кавовий напій — Мокачіно =)

Ravelry пропонує вибір аж з 27 іноземних мов. Перевагою сервісу є те, що основну увагу на Ravelry приділяється живому спілкуванню, в процесі якого учасники вивчають як лексику, так і граматику. Для відкриття нових уроків та курсів потрібно використовувати жетони, які нараховуються за перевірку вправ інших користувачів. При бажанні можна оформити платну підписку і отримати «золотий ключ», який знімає всі обмеження і відкриє доступ до закритися матеріалів сервісу. Оцінювати Ваші вправи будуть в тому числі і носії мови, рада яких при вивченні іноземної мови просто безцінною. Недолік програми полягає у відсутності власного мобільного додатку. Але, за словами розробників, поява мобільної версії не за горами.

Ви дійсно зацікавлені вивченням англійської не знаєте, як вибрати курси? Спробуйте відвідати наше пробне заняття. Це абсолютно безкоштовно, весело і цікаво. Записатися на нього можна, заповнивши анкету.

Вчити англійську разом з NES — легко! Переконайтеся самі. Чекаємо вас на наших курсах!

luchshie programmy dlya izucheniya anglijjskogo yazyka70 Кращі програми для вивчення англійської мовиКУРСИ ВИХІДНОГО ДНЯ — ЦЕ МОЖЛИВІСТЬ ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ ЗА ВИХІДНІ У КИЄВІ, ЗА ЗРУЧНИМ ДЛЯ ВАС ГРАФІКОМ. НАБРИДЛО ВІДКЛАДАТИ НАВЧАННЯ НА ПОТІМ? ТОДІ ВАМ В NATIVE ENGLISH SCHOOL!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Подобається? Поділіться з друзями:
Вчити англійську: Англійська мова онлайн